37.44
Kryminał
Czwarta Strona
Amok
37,44 zł
Cena rekomendowana: 49,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 2-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Szaleństwo, przemoc, rozpacz, wszystko ma swój koniec.W trakcie poszukiwań zaginionej policjantki komisarz Bruno Wilczyński daje się wciągnąć w grę, w której nawet najmniejszy błąd może okazać się fatalny w skutkach. Nieuchwytny morderca umiejętnie manipuluje Wilczyńskim, sprawiając, że z wolna przestaje nad sobą panować. Tymczasem reporterka Larysa Luboń usiłuje rozwikłać zagadkową śmierć Lady Di, bezdomnej z Dworca Centralnego. Wszystkie tropy prowadzą ją do rodziny Hallerów i aby dotrzeć do prawdy, dziennikarka będzie musiała wejść w kłębowisko żmij. Larysa i Bruno zostaną postawieni przed wyborami, które obnażą prawdę o nich samych i na zawsze przypieczętują ich los. „Amok” to opowieść o tym, że przeszłość nigdy nie umiera, a najbardziej ściga nas to, przed czym chcemy uciec. To historia, która pokazuje, że ciemność drzemie w każdym człowieku, gotowa się przebudzić, oraz że każda z naszych decyzji ma swoje nieubłagane konsekwencje.
Kraj produkcji: Polska
Szczegóły
Tytuł
Amok
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
406
Format
13.5x20.5
Języki
polski
ISBN
9788368217216
Rodzaj
Książka
EAN
9788368217216
Data premiery
2024-09-11
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Amok
37,44 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Tym razem Bruno wciągnięty jest w niebezpieczną grę. Morderca, którego ciężko jest złapać umiejętnie manipuluje nim. I jeden błąd może być straszny w skutkach. Czy uda mu się odnaleźć zaginioną koleżankę z pracy, Sylwię Konopacką? Natomiast Larysa prowadzi swoje kolejne śledztwo. Tym razem próbuje dowiedzieć się co stało się z bezdomną Lady Li. Aby dojść prawdy będzie postawiona przed niebezpieczeństwami i po raz kolejny spotkać się z rodzina Hallerów. Do jakich wyborów będą zmuszeni Bruno i Larysa? Czy przeszłość w końcu przestanie gonić policjanta? Przekonacie się sami. Muszę przyznać, że czytając po raz trzeci przygody Brunona i Larysy, że polubiłam tę dwójkę. Z każdym kolejnym tomie dowiedziałam się o nich czegoś więcej. Bruna ogarnia coraz większy obłęd, a Larysa w końcu daje ponieść się uczuciom. Czego nie lubię w końcowych tomach serii? Tego, że wątki są niedomknięte. Na szczęście nie jest tak w przypadku „Amoku”. W tym tomie Pani Iza zamknęła wszystkie wątki i nie zostawiła czytelnika bez odpowiedzi na stawiane sobie pytania. Cała seria została napisana w bardzo przemyślany sposób. Każdy tom jest poniekąd kontynuacją poprzedniego, dlatego zalecam czytać je w kolejności. Bohaterowie zostali tutaj świetnie wykreowani. Są wyraziści i barwni. Na pewno nie grozi Wam z nimi nuda i na pewno dostarczą Wam wielu emocji. Autorka w każdym tomie porusza trudne tematy. Tutaj nierówne traktowanie dzieci przez rodziców. Faworyzowanie jednego z nich. „Amok” to mroczny thriller ukazujący, że w każdym człowieku może kryć się mrok, który zostanie ujawniony w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Jeśli jeszcze nie znacie twórczości Pani Izabeli Janiszewskiej to bardzo polecam tę całą serię.