loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
29.26 Literatura obyczajowa Filia

Wszystkie smaki życia. Apetyt na więcej. Tom 3

Wydawnictwo: Filia
Oprawa: Miękka
29,26 zł
Cena rekomendowana: 47,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

Do szczęścia może prowadzić wiele dróg, a cała sztuka polega na tym, by rozpoznać tę właściwą.

Ewa coraz częściej odnosi wrażenie, że wpadła z deszczu pod rynnę. Zakończyła nieudane małżeństwo, ale tkwi w relacji, w której brakuje prawdziwej bliskości. W głębi serca wie, kto jest jej prawdziwą miłością – czy jednak potrafi znów zaufać Andrzejowi? Klaudia, borykająca się z brakiem samoakceptacji, postanawia rzucić szkołę i sprawdzić się w pierwszej dorosłej pracy. Nie ma pojęcia, że los przygotował dla niej wielką niespodziankę.

W trzeciej i ostatniej części bestsellerowego cyklu „Wszystkie smaki życia” bohaterowie odkrywają, że nie sztuką jest trwać w strefie komfortu. Czasem trzeba się odważyć i sięgnąć po więcej.

Kraj produkcji: PL

Szczegóły

Tytuł
Wszystkie smaki życia. Apetyt na więcej. Tom 3
Wydawnictwo
Wydanie
1
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka
Ilość stron
352
Format
13.5 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788384020050
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788384020050
Data premiery
2025-02-19
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Filia sp. z o.o.
Kleeberga 2
61-615 Poznań
PL
665897872
[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
Kama
15 marca 2025 r.
5/5

O miłość trzeba dbać jak o kwiat w doniczce. Wystarczy, że kilka razy nie podlejesz na czas albo postawisz w złym miejscu, gdzie nie dochodzi słońce, a on zacznie obumierać. I jeżeli w porę nie zauważysz, że dzieje się coś złego, to już po wszystkim. Nie przywrócisz go do życia. (...) Kiedy będziesz szukać szczęścia, pamiętaj, że ono nigdy nie ma wielkiej postaci. To nie będzie coś potężnego, złotego, nie będzie błyszczeć, wymachiwać rękami ani krzyczeć do ciebie z daleka. Prawdziwe szczęście jest zawsze maleńkie, niepozorne, niekiedy trudno je dostrzec. Kryje się w detalach. W tym, że ktoś rozgrzewa ci ręce na mrozie albo że ty komuś robisz herbatę i podajesz kawałek szarlotki. W pyszczku przygarniętego kociaka, w karmniku pełnym sikorek. W tym, że byłaś pewna, że róże ci wymarzły,a one odbijają na wiosnę. To zawsze są drobiazgi, okruchy. I dopiero zebrane razem dają to, co ludzie nazywają szczęściem. Po raz kolejny spotykamy bohaterów serii Wszystkie smaki życia i muszę przyznać, że autorka zafundowała swoim bohaterom i czytelnikom prawdziwą huśtawkę emocjonalną. Ewa od czasu rozatania z Andrzejem wydawała się wreszcie spokojna i pogodzona z losem - niestety okazuje się, że to tylko pozory - w jej relacji z Jimem brakuje prawdziwej bliskości. Tymczasem mężczyzna jej życia nie potrafi bez niej funkcjonować , lecz idąc za radą Pani Alinki postanawia pokazać kobiecie jak wiele straciła. Ale ta sympatyczna para to niejedyni bohaterowie zmagający się z problemami. Klaudia wreszcie odważyła się wyznać swoje uczucia Ani - niestety reakcja dziewczyny jest daleka od zrozumienia. Młoda Krasicka postanawia więc skorzystać z propozycji Lucy i wyjeżdża do Walii. Tatiana zaś walczy z uczuciami do rosyjskiego pisarza Olega, którego powieść tłumaczy w ramach pracy dla wydawnictwa. Jak ta znajomość wpłynie na jej małżeństwo z Mirkiem? Również losy Żanety wyjątkowo mnie poruszyły, choć uczciwie przyznaję, że na początku serii za nią nie przepadałam. Czy pani Wójcik wreszcie zbuduje piękny związek z Bogdanem? Ta powieść i cały cykl Agnieszki Olejnik bardzo mnie poruszyła. Fabuła obfituje w nowe wątki i wydarzenia co nie pozwala się nudzić i sprawia ,że książkę czyta się błyskawicznie. Nie zabrakło emocji od śmiechu, przez złość aż do silnego wzruszenia , co zresztą bardzo mi się podobało. Polecam. 💙❤️

Czytaj więcej
29,26 zł
Cena rekomendowana: 47,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Wszystkie smaki życia. Apetyt na więcej. Tom 3 - Agnieszka Olejnik
Wszystkie smaki życia. Apetyt na więcej. Tom 3
Agnieszka Olejnik
29,26 zł
Przejdź do koszyka
29,26 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO