39.56
Romans
NieZwykłe
Arytmia
Wydawnictwo:
NieZwykłe
Oprawa: okładka miękka
39,56 zł
Cena rekomendowana: 50,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 2-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Gorący hate-love. Romans ze starszym mężczyzną!
Erin Griffin to młoda lekarka, która na skutek traumatycznych przeżyć za wszelką cenę stara się nie angażować uczuciowo w związki z mężczyznami. Natomiast uparcie dąży do realizacji marzenia. Zdobycie tego, czego pragnie, okazuje się jednak nie tak proste, jak sądziła. Kobieta wraca do miasta, w którym się wychowała, aby tam rozpocząć rezydenturę w założonej przez swojego ojca klinice. Tam spotyka mężczyznę, pediatrę tak jak ona, idealnie nadającego się do zrealizowania planu.
Na drodze do jego wykonania staje jednak wieloletni przyjaciel jej ojca – Christian Collins, w którego łóżku znalazła pocieszenie po nieudanym związku.
Ich rozstanie okazało się co najmniej nieprzyjemne, a teraz mieli ze sobą pracować.
Mężczyzna czuje do niej dokładnie to, co Erin zapamiętała: niechęć i wrogość. W powietrzu wisi totalna katastrofa i wydaje się, że już gorzej być nie może, ale niespodziewany wyjazd na sympozjum naukowe jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Erin rozpoczyna niebezpieczną grę, mając świadomość, że stawia na szali nie tylko swoje serce, ale także marzenia.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Opis pochodzi od Wydawcy.
Erin Griffin to młoda lekarka, która na skutek traumatycznych przeżyć za wszelką cenę stara się nie angażować uczuciowo w związki z mężczyznami. Natomiast uparcie dąży do realizacji marzenia. Zdobycie tego, czego pragnie, okazuje się jednak nie tak proste, jak sądziła. Kobieta wraca do miasta, w którym się wychowała, aby tam rozpocząć rezydenturę w założonej przez swojego ojca klinice. Tam spotyka mężczyznę, pediatrę tak jak ona, idealnie nadającego się do zrealizowania planu.
Na drodze do jego wykonania staje jednak wieloletni przyjaciel jej ojca – Christian Collins, w którego łóżku znalazła pocieszenie po nieudanym związku.
Ich rozstanie okazało się co najmniej nieprzyjemne, a teraz mieli ze sobą pracować.
Mężczyzna czuje do niej dokładnie to, co Erin zapamiętała: niechęć i wrogość. W powietrzu wisi totalna katastrofa i wydaje się, że już gorzej być nie może, ale niespodziewany wyjazd na sympozjum naukowe jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Erin rozpoczyna niebezpieczną grę, mając świadomość, że stawia na szali nie tylko swoje serce, ale także marzenia.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Opis pochodzi od Wydawcy.
Szczegóły
Wydanie
1
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
420
Języki
polski
ISBN
9788383627151
Rodzaj
Książka
EAN
9788383627151
Data premiery
2024-10-16
Kraj produkcji
PL
Producent
GRUPA WYDAWNICZA Dariusz Marszałek
Dodałeś produkt do koszyka
Arytmia
39,56 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Erin to młoda kobieta, która po stracie ukochanej osoby zamknęła się na miłość. Jednak szuka mężczyzny, który spełnił by jej marzenie - posiadanie dzieci. Jednak nie angażuje się uczuciowo. Oprócz tego w jej życie wiecznie ingeruje toksyczna matka. Pewnego dnia wraca do rodzinnego miasta, aby zacząć rezydenturę z pediatrii w klinice założonej przez jej ojca. A tam pracuje również Christian, wieloletni przyjaciel jej ojca do którego czuje negatywne emocje. W końcu ,, ukradł,, jej ojca. Mężczyzna nie jest jej dłużny, jest wobec niej oschły i arogancki. A po jednej chwili zapomnienia z przeszłości, wydaje się, że nie jest to do naprawienia. Jednak co jeśli zaszło nieporozumienie i zabrakło szczerej rozmowy? Może wcale nie jest tak jak wydaje się kobiecie, szczególnie że Christian jest sporo starszy, a także jest cenionym lekarzem. Autorka stworzyła bardzo fajną i życiową historię. Świat lekarzy jest tylko tłem. Bardziej skupia się na marzeniach i pragnienia Erin oraz jej dążeniu do celu. Jako, że kobieta jest silną, upartą i pyskatą osobą bywa śmiesznie, ale i też są momenty kiedy wkurzała mnie, że wkręca sobie coś czego nie ma. To akurat na plus bo przez to nie jest nudna. Christian za to długo był dla mnie zagadką. Silny, władczy i bez emocji. Tak go postrzegałam. Jednak autorka stopniowo odsłaniała nam jego prawdziwą twarz. Bardzo podobało mi się, że to mężczyzna pierwszy się zakochał. Mimo to pozostał sobą. Nie stał się nijakim miśkiem. Bardzo fajne połączenie niedostępnego mężczyzny okazującego czułe gesty. Oprócz miotania się w rozwijającym się uczuciu mamy tutaj także poważne choroby, a także żałobę. Czytając dostałam masę różnych emocji od śmiechu po łzy i nadzieję, że będzie dobrze. Książka jest świetnym umilaczem chłodnych, jesiennych wieczorów. Gorąco polecam.
♥️Jestem zachwycona! Nie spodziewałam się takich komplikacji,tajemnic,złych osób i przeciwności losu w tej historii.Autorka sprawiła,że poczułam się jak pacjentka i jednocześnie obserwator losów Erin i Christiana.To połączenie jest rewelacyjne! ♥️ „Arytmia” daje czytelnikowi olbrzymią dawkę emocji,wzruszających momentów oraz tych smutnych.Pokazała,że życie nie tylko usłane są szczęśliwymi sytuacjami,ale także tymi-na które nikt nie jest przygotowany.Aż łezka zakręciła mi się w oku,gdy trzeba było pożegnać się z ważną dla bohaterów osobę. ❤️🩹Powieść porusza bardzo ważne tematy medyczne w których lekarze doświadczają w swojej pracy:strach małych pacjentów,ich łzy oraz umiejętność profesjonalnego podejścia do nich. ❤️🩹Lektura zawiera również zabawne momenty,traumę przeszłości oraz strach przed przyszłością.Każdy najmniejszy szczegół jest istotny w fabule-łącząc wszystko w znakomitą historię przepełnioną przeróżnymi emocjami.Za to bardzo podobała mi się ta historia. ▪️Postać Christiana jest przykładem na to,że warto czekać,walczyć i nie poddawać się.Nieważne jest z jakiej rodziny pochodzisz,lecz co osiągniesz,dzięki pracy i odrobinie szczęścia. ▪️Natomiast Erin to zwariowana osóbka,która nie ma łatwo w życiu.Mimo zadanych ran nie poddaje się. 🏍️Muszę wspomnieć o wspólnej pasji bohaterów.To dodało niezapomnianych chwil. ♥️Nie pozostaje nic innego jak przeczytać książkę i przekonać się,że czasem udaje się dopiero za trzecim razem😁 🩺Gorąco polecam