12.85
Komiksy dla dzieci
Egmonty komiksy
-44%
Asteriks. Tom 10. Asteriks legionista (Uszkodzona okładka)
12,85 zł
Cena regularna: 23,00 zł
(-44%)
Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,85 zł
(0%)
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Kup teraz,Zapłać za 30 dni
Opis
Outlet: uszkodzenie okładki bez wpływu na treść
Do wioski niezwyciężonych Galów po długiej nieobecności powraca Falbala, która pobierała nauki w Condate. W tym czasie wyrosła na piękną kobietę. Jej wdziękom nie potrafi się oprzeć Obeliks i... zakochuje się. Jednak szybko okazuje się, że jest to miłość nieodwzajemniona, gdyż dziewczyna ma narzeczonego - Tragikomiksa. Pewnego dnia Falbala dostaje od niego list, z którego wynika, że Rzymianie siłą wcielili jej ukochanego do legionów rzymskich i wyruszyli statkiem na podbój Afryki. Asteriks, Obeliks i Idefiks ruszają mu na ratunek i postanawiają sami wstąpić do legionów, by odbić Tragikomiksa.
Szczegóły
Tytuł
Autor
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2020
Oprawa
miękka
Ilość stron
48
Format
21,5 x 29 cm
ISBN
978-83-281-5824-5
Rodzaj
Książka
EAN
9788328158245
Dodałeś produkt do koszyka
12,85 zł
Recenzje