loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Agnieszka Stein

Liczba produktów: 14

Dziecko z bliska. Zbuduj dobrą relację

28.07 Dla rodziców Mamania
28,07 zł

Agnieszka Stein, z zawodu psycholog, od ponad dwóch dekad wspiera dzieci, ich rodziny oraz specjalistów pracujących z maluchami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, w swojej praktyce skłania się ku Rodzicielstwu Bliskości oraz Porozumieniu bez Przemocy. Jej praca koncentruje się na poszukiwaniu rozwiązań wspierających harmonijne funkcjonowanie rodzin, a nie tylko na eliminacji problemów zachowania dzieci. Stein podkreśla znaczenie umiejętności komunikacyjnych, regulacji emocji i budowania silnych, opartych na zaufaniu i bliskości, więzi rodzinnych.
Zdając sobie sprawę z wysokich wymagań społecznych stawianych współczesnym rodzicom, Stein nie oferuje gotowych rozwiązań, lecz, idąc za ciosem empatii, wspólnie z nimi poszukuje najlepszych dróg wyjścia z trudności. Przekonana o tym, że poprzez opiekę nad rodzinami można wpłynąć na zmiany w świecie, dąży do budowania społeczeństwa bardziej empatycznego i zrozumiałego.
Agnieszka Stein swoją wiedzę i podejście przekazuje nie tylko rodzicom, ale i specjalistom, poprzez liczne kursy i webinary, jak "Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów", organizowane wspólnie z Gosią Stańczyk. Podkreśla przy tym, że przekazywane przez nią umiejętności są ściśle związane z jej życiem prywatnym, które wypełnia odpoczynkiem na łonie natury, czytaniem, rysowaniem oraz rozmowami. Dużo czasu spędza również z nastoletnim synem, z którym ogląda seriale i gra w gry, co jeszcze bardziej zbliża ich relacje.

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO