loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Tomasz Sekielski jest polskim dziennikarzem, publicystą, reżyserem, autorem filmów dokumentalnych i prozaikiem. Przyszedł na świat 24 stycznia 1974 roku w Bydgoszczy. Jako młody chłopak rozpoczął pracę w radiu. Współpracował z Radiem VOX, Radiem Wawa oraz Radiem dla Ciebie. W 1997 roku rozpoczął współpracę ze stacją TVN jako reporter Faktów. Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie.

Tomasz Sekielski – książki i życie

Tomasz Sekielski był związany z wieloma stacjami telewizyjnymi i radiowymi. Współpracował z TVN24, TVN, TVP1 czy TVP Info. Prowadził własne audycje również w Radiu Tok FM. Redagował także dla tygodnika „Wprost”. Początkiem 2018 roku uruchomił własny kanał w serwisie YouTube i rozpoczął współpracę z Wirtualną Polską oraz serwisem Onet.pl. W 2017 roku stworzył serial, który skupiał się na odtwarzaniu politycznych afer oraz dotyczących ich śledztwach. W 2019 roku wraz z bratem Markiem Sekielskim stworzył film „Tylko nie mów nikomu”, dotyczący afer pedofilskich w polskim Kościele Katolickim.

Tomasz Sekielski wydaje również książki. Jest autorem takich dzieł jak „Sejf”, „Zapach suszy”, „Smak suszy” czy „Nie mów nikomu”. Za swoją działalność był wielokrotnie nagradzany, a jego kolejne filmy są szeroko komentowane. Tomasz Sekielski nie boi się tematów trudnych i kontrowersyjnych. Próbuje obnażać ludzką hipokryzję i zło, które kryje się w największych instytucjach w kraju. Jest laureatem Telekamer z 2007 i 2008 roku w kategorii Publicystyka, został ogłoszony Dziennikarzem Roku 2019 Grand Press czy otrzymał Nagrodę Honorową im. Marka Rymuszki za filmy „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego”.

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO