30.86
Romans
BOOKEND
Barwy uczuć T.2 Za głosem nienawiści
Wydawnictwo:
BOOKEND
Oprawa: okładka miękka
30,86 zł
Cena rekomendowana: 46,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 2 - 3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Gdy szczęście miewa wysoką cenę
Ucieczka z Warszawy na podlaską wieś otwiera nowy rozdział w życiu Luizy. Jednak kłopoty nie omijają jej nawet tam. Samotne wychowywanie syna nie jest łatwe, a szkole, w której znalazła pracę, grozi zamknięcie. Do tego nastaje pandemia, która przysparza kolejnych życiowych komplikacji. Ale Luiza ma dla kogo żyć i nie waha się ryzykować. Czy mimo wsparcia przyjaciół uda jej się osiągnąć upragnioną stabilizację i bezpieczeństwo? Czy demony przeszłości wreszcie zostaną pokonane i usuną się w cień?
Kraj produkcji: Polska
Szczegóły
Tytuł
Barwy uczuć T.2 Za głosem nienawiści
Wydawnictwo
Rok wydania
2023
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
320
ISBN
9788367834155
EAN
9788367834155
Data premiery
2023-11-15
Kraj produkcji
PL
Producent
Capital Village Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Barwy uczuć T.2 Za głosem nienawiści
30,86 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Powracamy do Luizy,której los nie oszczędza.Mija dziesięć lat od wydarzeń z zakończenia pierwszego tomu. Nieodpowiedzialny Grzegorz sprawił,że nie potrafi zaufać żadnemu mężczyźnie.W pojedynkę pragnie wychować swojego syna na uczciwego chłopaka odmawiając sobie wiele.Dodatkowo praca nauczycielki pozwala jej na chwilę zapomnieć o kłopotach.Jej życie ciagle zaskakuje,niestety nie pozytywnie… Cudownie było powrócić do poznania dalszej historii bohaterki.Mocno trzymałam kciuki za jej walkę o siebie i syna.Jak sami wiemy los jest brutalny.Ciągłe problemy i zmartwienia nie pozwalaja na cieszenie się z życia.Czasem ochrona dziecka przed ojcem obraca się przeciwko.Bo jak wytłumaczyć ojca,który nie potrafi uczciwie zarobić pieniądza idąc na skróty! Oprócz szczegółowych wydarzeń z życia bohaterki możemy dowiedzieć się co u jej znajomych,których poznała na studiach:Adama,Mileny i Julii.Teraz są już dorosłymi osobami,którzy przeszli w życiu wiele trosk i porażek. Ani na moment nie przewidziałabym rozwoju wydarzeń z życia postaci.Dopiero po latach wreszcie potrafią podjąć odważne decyzje,dzięki którym mogą zaznać spokoju i szczęścia. Historia pokazuje,że warto być cierpliwym i nie poddawać się w czasie niepowodzeń.Walczyć i nikomu nie pozwalać podejmować za nas decyzje.I najważniejsze…miłość przyjdzie w odpowiednim momencie,tylko należy cierpliwie poczekać. Gorąca polecam obie książki dylogii