30.71
Literatura obyczajowa
Skarpa Warszawska
Bez planu B
Wydawnictwo:
Skarpa Warszawska
Oprawa: okładka miękka
30,71 zł
Cena rekomendowana: 69,83 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Nowe wydanie „,Bez planu B“, Wioletty Piaseckej – autorki takich bestsellerów jak „,Chata pod starym świerkiem“, czy „,Sekret bibliotekarki“,. Renata ma wspaniałą rodzinę, wciąż jednak szuka poklasku w towarzystwie i w życiu zawodowym. Ewa zaś jest singielką, która stawia na karierę w korporacji. Nie ma czasu na rodzinę, przyjaźń czy choćby przelotne romanse. Niespodziewanie w firmie, w której pracują, dochodzi do zmiany prezesa. Stery w korporacji i w życiu przejmują intrygi, plotki i wzajemne oskarżenia. Przyjaźń kobiet przeradza się w rywalizację, a ich wybory zaskakują. Naraz na ich drodze pojawia się… No właśnie! Co takiego wywróci życie Renaty i Ewy do góry nogami? Czy znajdą w sobie odwagę, by zmierzyć się z igraszkami losu? Czasem trzeba zaufać życiu. To ono pisze najlepsze scenariusze.
Szczegóły
Rok wydania
2026
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
336
Format
135 x 210
ISBN
978-83-8430-360-3
Rodzaj
Książka
EAN
9788384303603
Data premiery
2026-06-03
Kraj produkcji
PL
Producent
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Bez planu B
30,71 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
🤍„Bez planu B” to opowieść,która pokazuje,jak słowa i czyny mogą przynieść konsekwencje w życiu prywatnym jak i zawodowym. Niegodziwe zagrywki oraz zazdrość doprowadzają do upadku,a wtedy trudno się podnieść,gdy los przynosi kolejne niespodzianki. Historia zabiera czytelnika w świat korporacyjnej pracy oraz tego,jak współpracownicy mogą być największymi wrogami. Zmiana warty na stołu prezesa i późniejsze decyzje niszczą życie wielu osób,a w tym naszych bohaterek. Od jednej decyzji się zaczyna-kończąc na tym,że to doprowadza ona do późniejszych wydarzeń w którym dostrzegamy,że warto doceniać to,co się ma. Warto pomyśleć o sobie i zwolnić,by spojrzeć na otaczający nas świat. 🤍Opowieść jest przestrogą dla osób,który zazdroszczą innym stanowiska pracy oraz tym,by doceniać bliskie nam osoby. To one często wspomogą,docenią i wybaczą zachowanie.Pamiętajmy,że karma wraca i ona rozliczy każdego z tego co się robi dla innych-zarówno te dobre czyny,jak i złe. 🤍Historia potrafiła mnie wielokrotnie zaskoczyć podejmowanymi decyzjami bohaterek. Ich wielkiej siły do zmian i zrozumieniu swych błędów. To one poczuły,że świat potrafi po zaznanej krzywdzie wybaczyć i dać szansę na szczęście 🤍Czytajcie-gorąco polecam 🤍🫶