Opis
Drugi tom porywającej „Bezsilnej”, która podbija świat. Ona i on szukają zemsty. I ona, i on czują do siebie niepohamowaną namiętność. Paedyn, pogromczyni króla Ilyi, musi się ukrywać. Kai, lojalny Egzekutor, na zlecenie swojego brata Kitta, nowego władcy królestwa, wyrusza w pościg za zdrajczynią. Ma ją dostarczyć, żywą lub martwą, przed oblicze monarchy. Czeka ich nie tylko starcie z bezwzględnymi warunkami na pustyni i czyhającymi na nich niebezpieczeństwami, ale również – z własną słabością. Walka między powinnością, a pragnieniem, którą będą musieli stoczyć, okaże się walką na śmierć i życie…
Szczegóły
Tytuł
Bezsilna. Tom 2. Beztroska
Autor
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
432
Format
14.5 x 21.0 cm
Języki
polski
ISBN
9788383871813
Tłumacze
Gawrońska Natalia
Rodzaj
Książka
EAN
9788383871813
Data premiery
2024-11-13
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Bezsilna. Tom 2. Beztroska
46,79 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Gdy na rynku wydawniczym pojawiła się „Bezsilna” Lauren Roberts nie mogłam się jej oprzeć. Jednak pierwszy tom i nowelka nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Miałam nadzieję, że drugi tom kompletnie odmieni ten cykl i w końcu zakocham się w tej historii. Czy tak się stało? Srebrna sensacja musi bardzo szybko wydostać się Ilyi. Egzekutor depcze jej po piętach. Udaje jej się przedostać przez Skwarną do Dor. Jednak tutaj też nie ma łatwego życia. Gdy Pae próbuje zarobić na żywność w walkach, Kai ją odnajduje i konsekwentnie postanawia doprowadzić ją przed oblicze króla. Ale co z jego uczuciami? Czy potrafi je stłumić? Czy mimo wszystko będzie umiał wydać ją na śmierć? Zaczęło się dość interesująco, jednak niestety im dalej brnęłam w tę fabułę, to było gorzej. Praktycznie nic się tam nie działo oprócz ciągłej podróży bohaterów do Ilyi i ich słownych oraz fizycznych przepychanek. Już można było dostać oczopląsu od tego ciągłego zmieniania frontu. Rozumiem, że autorka chciała podsycić chemię, zwiększyć napięcie pomiędzy Kaiem i Pae. Niestety wywołało to odwrotny efekt. Za dużo i za długo autorka ciągnęła ten konflikt. Już nie wspomnę, że nie czułam żadnego przyciągania między bohaterami. Absolutnie nic. Nawet w bardzo kulminacyjnych momentach. Ich los był dla mnie kompletnie obojętny. Brakowało tutaj postaci drugoplanowych, więcej akcji i rozbudowanych przygód. A zakończenie kompletnie wprawiło mnie w konsternację. Nie mam pojęcia co tym zabiegiem autorka chciała osiągnąć. Z przykrością muszę stwierdzić, że ta część jest jeszcze gorsza od poprzednich. I zastanawiam się czy w ogóle chcę poświęcać czas na poznanie zakończenia. Mimo swojej popularności według mnie ta seria jest dość słaba i raczej nie polecam.