loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
29.57 Literatura obyczajowa Mięta

Czekałam na ciebie

Wydawnictwo: Mięta
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
29,57 zł
Cena rekomendowana: 50,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

Czy prawdziwa miłość to tylko mit, czy może jednak warto na nią czekać? Paulina wiedzie uporządkowane życie. Ma satysfakcjonującą pracę w redakcji pisma dla kobiet, czułą rodzinę i wspaniałych przyjaciół. Lecz za tą fasadą kryje się głęboka tęsknota za miłością, której nie udało się dotąd znaleźć. Wiara Pauliny w idealne zakończenie zostaje wystawiona na próbę, gdy jej najlepszą przyjaciółkę nagle porzuca narzeczony, a koleżanka z pracy zmaga się z kryzysem małżeńskim.Wtedy jak grom z jasnego nieba ten modelowy przykład życiowej stabilności burzy nowy szef Pauliny – Igor Gradecki, jej dawna, skrywana miłość z czasów szkolnych. Okazuje się, że choć kobieta doskonale go pamięta, to on jej nie rozpoznaje. Ten charyzmatyczny, przystojny i pewny siebie mężczyzna z impetem wkracza w życie Pauliny, burząc jej spokój i wywołując emocje, o których zdążyła zapomnieć. Kiedyś zraniona, dziś wzbogacona doświadczeniem kobieta musi odnaleźć w sobie siłę, by nie utonąć w spojrzeniu Igora.Czy odnowione uczucie przerodzi się w coś więcej? A może przeszłość i teraźniejszość nie powinny się spotykać? „Czekałam na ciebie”, pierwszy tom powieściowego cyklu, to poruszająca opowieść o odnajdywaniu siebie i miłości, której nie da się przewidzieć. Zanurz się w tej emocjonującej historii, gdzie kobieta i mężczyzna splatają się w niezapomnianym uczuciu. To książka idealna dla każdego, kto wierzy, że można znaleźć prawdziwe szczęście, nawet gdy najmniej się tego spodziewamy. Dzięki tej ciepłej i emocjonalnej powieści przekonasz się, że warto otworzyć serce na to, co przynosi przyszłość, nawet jeśli wymaga to zmierzenia się z przeszłością.

Kraj produkcji: Polska

Szczegóły

Tytuł
Czekałam na ciebie
Wydawnictwo
Wydanie
2
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
304
Format
13.5x20.2cm
Języki
polski
ISBN
9788368005783
Rodzaj
Książka
EAN
9788368005783
Data premiery
2024-11-20
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Mięta
Tadeusza Borowskiego 2 lok. 210
03-475 Warszawa
PL
505636224
[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
MrsBookBook
04 stycznia 2025 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Paulina jest uporządkowaną kobietą. Wiedzie szczęśliwe życie, w pracy dostała awans, na weekendy jeździ do rodziców, ma świetną przyjaciółkę. Jedynie czego jej brakuje to miłości. W pracy nadchodzą zmiany, bo przyjdzie nowy szef. Przyjaciółka rozstała się z narzeczonym, a koleżanka z pracy przeżywa kryzys w małżeństwie. Nowy szef zburzy jej uporządkowane życie. Igor Gradecki to jej dawna miłość z lat szkolnych, ona poznała go już przy pierwszym spotkaniu, on jednak jej zupełnie nie poznał. Ten mężczyzn z przytupem wkroczy w życie Pauliny. Czy główną bohaterka da szansę Igorowi? Czy zapomni o przeszłości? Czy przyjaciółka Pauliny otrząśnie się po rozstaniu? Czy da się pogodzić miłość z pracą? Zupełnie nie wiem czemu, ale byłam przekonana, że jest to zimowa książka, jednak mimo że liczyłam na klimatyczną świąteczną powieść, to naprawdę przyjemnie spędziłam czas z tą historią. Główna bohaterka w szkole była wyśmiewana za swój wygląd. Obecnie zupełnie nie przypomina dawnej siebie, dba o figurę, zwraca uwagę na to co je. W pracy jej się układa, właśnie niedawno awansowała, wszyscy w redakcji czekają na zmianę szefa. Poprzedni był naprawdę super, ale zwyczajnie czas na zmiany. Nowy szef przyjedzie z Warszawy, trochę obawiają się tego jakie zmiany powprowadza. Największe zmiany wprowadzi w życiu Pauliny. Gdy tylko widzi Igora miękną jej nogi, a serce zaczyna bić szybciej. To w nim podkochiwała się przez całą szkołę, lecz on na nią zupełnie nie zwracał uwagi. Wątki poboczne również są bardzo ciekawe. Przyjaciółka Pauliny rozstała się z narzeczonym, a raczej to on ją zostawił z dnia na dzień, nie wiedząc czemu, a koleżanka z pracy ma kryzys w małżeństwie. Główna bohaterka oczywiście stanie na wysokości zadania i postara się im obu pomóc. Tylko czy jej się uda? Co do zakończenia, to muszę to powiedzieć, tak się nie robi. Po przeczytaniu ostatniego zdania dosłownie musiałam zbierać szczękę z podłogi i zwyczajnie nie mogłam uwierzyć, że to jest już koniec. Autorka mnie naprawdę zaskoczyła takim nagłym końcem. Spodziewałam się takiego obrotu spraw, ale nie sądziłam, że to zdarzy się tak nagle i na samym końcu. Owszem wiem, że jest kolejna część więc na pewno niebawem sięgnę po tom drugi. Książkę czytało mi się bardzo przyjemnie i szybko. Ta powieść jest bardzo rzeczywista, miałam wrażenie jakbym czytała o losach swojej koleżanki. Autorka ma lekkie pióro, co sprawia, że przez tę historię dosłownie się przepływa. Gorąco wam polecam jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać tej książki.

Czytaj więcej
kd.mybooknow
21 grudnia 2024 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Hejka, Iskierki Książkowe! 🔥 Czy zdarzyło Wam się czekać na miłość, która wydawała się nierealna? Magdalena Krauze zafundowała nam historię, która porusza najgłębsze zakamarki serca, a jednocześnie rozśmiesza do łez. „Czekałam na Ciebie” to opowieść o miłości, która czeka gdzieś na horyzoncie, o życiu pełnym wyzwań i o nadziei, która nigdy nie umiera. Paulina, główna bohaterka, to rozsądna, zabawna i zaradna kobieta – aż do bólu. Jej codzienność wydaje się idealna: satysfakcjonująca praca, wspaniali przyjaciele, kochająca rodzina. Jednak za tą fasadą kryje się pragnienie miłości, której nigdy nie doświadczyła. Wszystko zmienia się, gdy Igor Gradecki, jej dawna szkolna miłość, zostaje jej nowym szefem. Powrót uczuć sprzed lat i ból roztrzaskanego serca burzy codzienny spokój Pauliny, zmuszając ją do zmierzenia się z przeszłością i własnymi emocjami. Autorka stworzyła postacie pełne emocji i wewnętrznych konfliktów. Są tak realistyczne, że mogłyby być naszymi przyjaciółmi lub rodziną. Igor, charyzmatyczny i tajemniczy, stanowi idealny kontrast dla poukładanej, ale wrażliwej Pauliny. Ich relacja to gra emocji – pełna napięcia, humoru i refleksji. „Czekałam na Ciebie” intryguje i wciąga od pierwszych stron. Magdalena Krauze sprawnie operuje słowem, tworząc sceny pełne dramatyzmu, humoru i nadziei. Każda strona przynosi nowe emocje, a lekki styl autorki sprawia, że trudno się oderwać od tej historii. Jednym z mocniejszych akcentów jest temat odnajdywania siebie w trudnych sytuacjach. Paulina pokazuje siłę i determinację, inspirując czytelniczki do walki z własnymi demonami i odkrywania swojej wartości. To nie tylko romans – to historia o walce, odwadze i poszukiwaniu miłości. Książka pozostawia czytelnika z pytaniem: czy przeszłość i teraźniejszość mogą współistnieć, by stworzyć lepszą przyszłość? Magdalena Krauze w pierwszym tomie cyklu dostarcza solidnej dawki emocji i zostawia nas z niedosytem, zachęcając do sięgnięcia po kolejne części. Zwłaszcza że zakończenie zaskakuje i pozostawia w napięciu. Polecam serdecznie, szczególnie na długie zimowe wieczory!

Czytaj więcej
Halyna_and_books
17 grudnia 2024 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Paulina to spokojna i poukładana kobieta. Pracuje w wydawnictwie, ma kochających rodziców i przyjaciół. Do pełni szczęścia brakuje jej kochającego partnera. Jej w miarę stabilne życie burzy pojawienie się nowego szefa - Igora Gradeckiego - szkolnej nieodwzajemnionej miłości. Co ciekawe mężczyzna w ogóle nie rozpoznaje Pauliny, ale czuje do niej silne przyciąganie. Co z tego wyniknie? Książka jest świetną propozycją na chłodny wieczór. Jest lekka i przyjemna, czyta się bardzo dobrze i szybko. Nie ma tu zbędnych opisów, skomplikowanych dramatów. Dostajemy tutaj samo życie. Na początku autorka bardziej skupia się na przyjaźni Pauliny z Malwiną, której wydawałoby się idealny związek legł w gruzach. Wątek ten jest tak poprowadzony, że można wczuć się w emocje bohaterek. Kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny Igor emocje nabierają tempa. Robi się gorąco. Tym bardziej, że burzy on mury Pauliny. Jej pewność siebie zostaje zachwiana, a wątpliwości i kompleksy z młodzieńczych lat zaczynają powracać. Bohaterowie są świetni. Paulina wzbudza sympatię już od samego początku. Jest to fajna, miła i pomocna kobieta, która po kompleksach związanych m.in z nadwagą odważyła się zawalczyć o siebie i zmienić siebie. Jest też kochająca córką i bardzo dobrą przyjaciółką. Myślę, że nie jeden z nas chciałby mieć ją w swoim bliskim otoczeniu. Igor za to jest przystojnym mężczyzną. Ciągnie go do Pauliny, ale nie jest nachalny. Robi wszystko po mału i dojrzale. To mężczyzna z którym chce się wejść w poważniejszą relację (bynajmniej ja bym go brała). Troskliwy, opiekuńczy z poczuciem humoru, choć jak to mężczyzna czasami nie taktowny 😉 Co mi się jeszcze podobało w tej historii to to że nie ma opisów scen erotycznych. Mimo to, autorka zbudowała tak fajną parę że emocje i iskry wyrywały się z kartek. Końcówka jest zaskoczeniem. No w sumie nie mogło być za pięknie. Ale, że tak zostawić czytelnika?! Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy. Na koniec muszę dodać, że po lekturze tej książki z ciekawością sięgnę po inne dzieła autorki. Bardzo spodobał mi się jej styl pisania.

Czytaj więcej
29,57 zł
Cena rekomendowana: 50,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Czekałam na ciebie - Magdalena Krauze
Czekałam na ciebie
Magdalena Krauze
29,57 zł
Przejdź do koszyka
29,57 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO