31.76
Romans
Sandra Oleszczuk
Demony ciemności
Wydawnictwo:
Sandra Oleszczuk
31,76 zł
Cena rekomendowana: 46,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Powrót Sama Williamsa do miasteczka wywołuje niepokój mieszkańców. Swoją obecnością wywraca do góry nogami zwyczajne życie Hannah. Ale Sam zdecydowanie nie jest już tym samym człowiekiem, z którym Hannah w dzieciństwie objeżdżała na rowerze okolicę. Rower zamienił na motor, a z chudego nastolatka przeobraził się w długowłosego członka gangu motocyklowego. Z każdym dniem chemia między Hannah i Samem staje się coraz silniejsza, a napięcie robi się nie do wytrzymania. Jakie zamiary ma mężczyzna i dlaczego chroni dziewczynę, mimo że jednocześnie sprawia wrażenie, jakby nie chciał mieć z nią niczego wspólnego? Dlaczego są na siebie skazani i jaki związek z tą sprawą mają wrogo nastawione do siebie gangi motocyklowe?
Kraj produkcji:
Szczegóły
Tytuł
Demony ciemności
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Ilość stron
284
ISBN
978-83-970538-0-9
Rodzaj
Książka
EAN
9788397053809
Kraj produkcji
PL
Producent
MOTYLEKSIAZKOWE.PL BEATA FRĄCKIEWICZ
Dodałeś produkt do koszyka
Demony ciemności
31,76 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Macie już swój TBR na majówkę ? Może brakuje na tej liście czegoś w klimacie MC ? Marcowa premiera wydana samodzielnie przez Sandrę Robins to właśnie romans z bikerami na pierwszym planie. A przede wszystkim - tym jednym , który niespodziewanie wraca nie tylko do rodzinnego miasteczka po latach ale też do życia Hannah, która zupełnie się nie spodziewała, że jeszcze kiedykolwiek go spotka. Sam uciekł pewnej nocy, bez pożegnania, po dramatycznych wydarzeniach. Jakich ? Na tę informację trzeba poczekać, nie od razu autorka zdradza dlaczego wielu mieszkańców ma go za niebezpiecznego człowieka, którego powinno się unikać. Już zanim założył kamizelkę klubu, był wyklęty. Nie tylko wyrzuty sumienia zrobiły z niego bezdomnego nastolatka. Ale znalazł się ktoś, kto wyciągnął do niego pomocną dłoń i także na prośbę tej osoby, wrócił w dawne strony i ścieżki jego oraz dawnej przyjaciółki, znów się skrzyżowały. Czemu prezes klubu Demony ciemności, wysłał Sama do miasteczka ? Czy jego i Hannah nadal łączą jakieś uczucia ? Sama do końca nie wiem co myśleć o tej książce. Ma swoje zalety, bo jest to MC tego typu, który lubię - bez suk, zbędnego wulgaryzmu, uprzedmiotowienia kobiet i takiego brudnego romansu po środku. Uroczo oczywiście też nie jest ale… nie czułam chemii pomiędzy główną parą bohaterów i nie polubiłam Hannah. Poza romansem mamy tu wiszącą nad bohaterami wojnę klubów i pewne sekrety do odkrycia. Jednak miałam wrażenie, że zbyt szybko te najbardziej emocjonujące wątki się kończyły. Zanim zaczęły na dobre trzymać w napięciu, już było po wszystkim. Jakby autorka wpadała na pomysł, zaczęła tworzyć scenę, która budziła nadzieję na coś wow i zmieniała koncepcję, na coś może nie beznadziejnego ale już nie tak porywającego jak czułam, że się wydarzy. Takiego pazura mi brakowało. W efekcie trafiła w moje ręce książka ślicznie wydana, taka którą czyta się szybko i przyjemnie, jednak nie zostaje długo w pamięci. A szkoda. Mimo to oczywiście nie odradzam. I wątek, którego jak sądzę, otrzymamy kontynuację, bardzo zaciekawił. Chętnie poznam dalsze losy Edge’a i Lily. Dziękuję za egzemplarz do recenzji.
Odkąd Sam Williams powrócił do miasteczka, mieszkańcy się go bali a dla Hannah stał się koszmarem. Mężczyzna zmienił się nie do poznania, już nie jest tym samym chłopcem, z którym jeździła na rowerze po okolicy. Teraz rower zamienił na motor a jej towarzystwo na gang motocyklowy. “Wyglądał na niebezpiecznego typa i gdybym go nie znała, trzymałbym się od niego z daleka. Przeszło mi przez myśl, że faktycznie go nie znam, a wszystko, co o nim wiem, to może być przeszłość” Jednak chemia między nimi rośnie z każdym ich spotkaniem. Tylko jakie plany względem dawnej przyjaciółki ma Sam? Czemu chroni ją, jednocześnie okazując jej niechęć? “Demony Ciemności” historia, która nie pozwala na nudę. Okładka jest cudowna i to właśnie ona, wraz z opisem zachęciły mnie do sięgnięcia po nią. Książka wciąga już od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać aż do ostatniej. Emocje buzują a przyciąganie rośnie. Uwielbiam książki o gangach motocyklowych, a gdy są połączone z intrygą, tajemnicami i uczuciem to już w ogóle oddaje się im bez reszty. Autorka stworzyła świetną fabułę i wykreowała cudownych bohaterów. Zakończenie nie jest jakoś porywające, ale to w ogóle mi to nie przeszkadzało . Jednym zdaniem. “Demony Ciemności” to książka, po którą warto sięgnąć i dać się wciągnąć w ten niebezpieczny świat. Polecam ❣️