Dylogia milczenia T.2 Echo milczenia
Opis
Kailyn sądziła, że milczenie uchroni ją oraz jej najbliższych, ale mroczne tajemnice nie dają tak łatwo o sobie zapomnieć.
Anonimowe listy, które otrzymywała, niestety nie okazały się jedynie niesmacznym żartem. Dramatyczne odkrycie, którego dokonała, tylko utwierdza ją w przekonaniu, że ktoś naprawdę wie, co stało się tamtej nocy...
Młoda kobieta próbuje odkryć, kim jest tajemniczy nadawca i czego od niej chce. Przeszłość powraca z pełną siłą, a wraz z nią ktoś, kto niegdyś był Kailyn bardzo bliski.
Mur, który zbudowała wokół siebie, zaczyna pękać, a bolesne sekrety wychodzą na jaw szybciej, niż jest w stanie nad nimi zapanować.
Z dnia na dzień coraz trudniej chronić jej siebie oraz mężczyznę, którego mimo wszystko wciąż kocha.
Bo nie każdą prawdę da się ukryć i nie każdą miłość ocalić.
Echo milczenia to drugi tom dylogii, wieńczący losy miłości Evrina i Kailyn oraz przynoszący odpowiedzi na pytania, z którymi pozostawiło czytelników Piękno milczenia.
Szczegóły
Recenzje
🤍„ECHO MILCZENIA” jest historią nasyconą w ogromną ilość emocji,która obezwładnia,pokazując strach bohaterki,który wzrasta.Czuje się jak w klatce,ponieważ demony przeszłości powracają, a prawda powolutku zostaje odkrywana. Wszystko się sypie i obawa o życie narasta. 🤍Atutem tej historii jest psychologiczna osobowość bohaterki-poznawanie jej leków,myśli,obaw i strachu przed najgorszym.Pragnie nawet zniknąć,bo brak spokoju wyniszcza ją doszczętnie. W ogromnym stopniu czuć to zło,które otacza bohaterkę.A na domiar złego pragnienie poznania każdego szczegółu z przeszłości przeraża! 🤍Sięgając po książkę musicie być gotowi na dawkę solidnych emocji i chwil,które przyprawiają o zawrót głowy.Chwil dający obraz osób i ich okrutnych zachowań,które wyniszczają innych oraz ujawniają tak wyczekiwaną prawdę. Czekałam na to,by wszystkie karty zostały odkryte i poznać prawdziwe twarze osób winnych cierpienia innych.Warto było czekać na tą chwilę😏 🤍Postać Evrina pokazuje jego ogromną siłę do zmian i nie poddawania się w dotarciu do prawdy.On mi zaimponowało,ponieważ pragnął prawdy i dążył do jej odkrycia! 🤍„ECHO MILCZENIA” to niezwykle poruszająca i bardzo interesująca lektura,która daje nam odpowiedź na nurtujące pytania z I tomu „Piękno milczenia” wraz z bohaterami,którzy dociekliwie szukają odpowiedzi,by pomóc a nie uciec od kłopotów. Emocje są tu na najwyższym poziomie i to one sprawiają,że czyta się z zapartym tchem lekturę! 🤍Cudna i tajemnicza historia,która bardzo,bardzo polecam📖