32.68
Romans
White Raven
Dziewczyna która kochała wiatr
Wydawnictwo:
White Raven
Oprawa: okładka miękka
32,68 zł
Cena rekomendowana: 41,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: jutro (piątek 26.06.2026)
Opis
Mia Marrow nie szuka swojego miejsca na ziemi. Znalazła je w Malibu na Zuma Beach, gdzie z grupą przyjaciół otworzyła szkołę surferską. Nocami z kolei jest DJką. Śpi w starym, odrestaurowanym przez tatę samochodzie, by być jeszcze bliżej nieba.Nie goni za pieniędzmi, choć nie ma ich zbyt wiele. Słucha głosu serca, wyznając zasadę, że trzeba wykorzystywać to, co los nam podtyka pod nos. Do szczęścia brakuje jej tylko jednego - miłości. I to takiej w każdym tego słowa znaczeniu, ponieważ przez ostatnie lata nie miała łatwego życia. Samotność momentami uwiera, odbierając szczęście.Nic jednak nie przychodzi z łatwością, a o prawdziwe uczucie będzie musiała powalczyć z przewrotnym losem.Przenieśmy się na skąpaną słońcem plażę. gdzie powietrze pachnie oceanem i wolnością. Zanurzmy się wraz z surferami w wodzie, poczujmy wiatr we włosach i przekonajmy się czy wakacyjna miłość ma właściwie szansę by przetrwać?
Szczegóły
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
256
Format
15x21
Języki
polski
ISBN
9788368175059
Rodzaj
Książka
EAN
9788368175059
Kraj produkcji
PL
Producent
M&E Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dodałeś produkt do koszyka
Dziewczyna która kochała wiatr
32,68 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Ostatnio podczas wizyty w bibliotece z córką, wypożyczyłam sobie tą książkę. Przyciągnęła mnie okładka, taka typowo letnia, idealna pod aktualną pogodę. Do tego znam pióro autorki, więc tym bardziej się skusiłam. Muszę przyznać, że wciągnęłam się od pierwszej strony. Do tego stopnia, że przeczytałam całą książkę w jeden dzień, leżąc na działce na leżaku. To był idealny relaks. 😍 Pióro autorki jest niezmiennie przyjemne i wciągające. Nie zawiodłam się. Znalazłam tutaj mnóstwo różnych emocji. Jest wesoło, gorąco, momentami niebezpiecznie i serce mi stawało, a niekiedy smutno aż łzy cisnęły się do oczu. Szczególnie w momentach kiedy już było dobrze, a tu nagle jedno wielkie bum. Bohaterowie są świetni. Mia, która codziennie mierzy się ze swoimi demonami potrafi zadbać o siebie. Jest mega dzielna i stawia czoła najgorszym sytuacjom, a te lubią do niej lgnąć. Jej przyjaciel jest cudownym facetem. Ich relacja pokazuje, że jest możliwa przyjaźń damsko męska. Aż przyjemnie było czytać jak ta dwójka się wspiera i rozumie. Roy za to pojawił się znikąd i roztopił moje serce. Mężczyzna idealny. Mogłabym o nim czytać i czytać 🥰 Całość to piękna historia o miłości, która musi pokonać mnóstwo przeszkód i przeskoczyć czasem niemożliwe do pokonania mury, ale razem można naprawdę wiele. Polecam fankom gorących i słodkich romansów.