loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
27 Literatura obyczajowa TRZY KOLORY

Gdyby dzisiaj było wczoraj

Wydawnictwo: TRZY KOLORY
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
27,00 zł
Cena rekomendowana: 34,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

Jak porzucić męża co nie bije, nie pije, dobrze zarabia i wraca do domu po pracy dla kochanka, który mógłby się okazać kolejną pomyłką? A miało być tak pięknie! Śliczna dziewczyna, przystojny chłopiec i miłość aż po grób. A wyszło jak zwykle. Marzenia, oczekiwania, wyobrażenia często, niestety zbyt często, rozpryskują się jak bańki mydlane w starciu z prozą życia, marazmem i rzeczywistymi problemami. Co zrobi Hania, która była przekonana, że wyszła za mąż za tego jednego jedynego, za swoją drugą połówkę, a życie rozczarowująco zweryfikowało jej wyobrażenia i ideały? Czy znajdzie odwagę, by „zawrócić kijem Wisłę”? Czy udźwignie konsekwencje swoich wyborów? Bo jakby mało miała Hania problemów małżeńskich to jeszcze przewrotny los stawia na jej drodze mężczyznę, w którym zakochuje się bez pamięci. No więc właśnie, z tym jedynym, prawdziwym mężczyzną, takim na całe życie jest jak z orgazmem, dopóki go nie doznasz to nie wiesz co tracisz, czego ci brakuje, a co mogłabyś mieć. Hania, ku swojej rozpaczy, zaczyna rozumieć, że to jego właśnie szukała przez całe swoje życie, że to on jest tym mężczyzną, przy którym czuje się spełnioną kobietą. Chcianą, kochaną, pożądaną, piękną i wyjątkową. Ale wybór między miałkim, ale bezpiecznym i uporządkowanym życiem a miłością i pożądaniem, ale także niepewnością co do przyszłości, wydaje się być dla Hani nie do rozstrzygnięcia.

Kraj produkcji: Polska

Szczegóły

Tytuł
Gdyby dzisiaj było wczoraj
Wydawnictwo
Rok wydania
2023
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
172
Format
135 x 205 x 10 mm
ISBN
978-83-967598-0-1
Rodzaj
Książka
EAN
9788396759801
Kraj produkcji
PL
Producent
FHU Marek Syguła
ul. Prądnicka 58m72
31-202 Kraków
PL
792076532
[email protected]

Recenzje

4.75/5
Ilość opinii: 4
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
Chwila_pauli
11 lutego 2024 r.
4/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Ilu z nas zastanawiało się "co by było gdyby..". Bo co by było gdyby nie spotkała swojego męża? Bo co by było gdyby się nie pobrali? A ciekawe co by było gdyby zdecydowała się od niego odejść? Poznajemy tutaj pewną kobietę, która nie jest już szczęśliwa w związku ze swoim mężem. Jej imię poznajemy w sumie dosyć późno, więc nie będę go zdradzać. Ale jej mąż też czuje, że coś się zaczyna zmieniać i zdecydowanie mu się to nie podoba. Postanawia spełniać zachcianki i marzenia swojej żony, by ją przy sobie zatrzymać. I takim sposobem kobieta trafia na pewien kurs, który od dawna jej się marzył. I to właśnie tam poznaje swoją bratnią duszę.. Ale chwila.. Czy to nie mąż powinien być jej bratnią duszą? Otóż.. Czasami tak się zdarza, że po latach to uczucie zanika i już nie jest tak fajnie, jak było na początku. Wkrada się monotonia i na wierzch wypływają inne czynniki, które skutecznie sprawiają, że ma się dość swego ślubnego. Tutaj właśnie tak było. Od kursu, do pomocy w nauce jazdy doszło do czegoś więcej między nią, a wspomnianym w opisie książki Tomeczkiem. I choć opis brzmi na bardzo erotyczny, zapowiedziany jest drugi tom, w którym ma być "jeszcze więcej seksu", to ja go tutaj tak ordynarnie nie odebrałam. Opisane zostało wszystko w sumie ze smakiem 😅. Jedyny minus jaki ma ta historia, to niezdecydowane podejście kobiety do całej tej sytuacji. No i zdrada z tym związana. Był moment, gdzie już pokazała "jaja" i aż otworzyłam szerzej oczy z szoku, ale za chwilę wszystko wróciło na poprzednie tory. Ogólnie książka jest napisana w fajny sposób, historia została przedstawiona w formie pamiętnika, wydarzenia zapisywane z datami, więc to mi się podobało, bo lubię czytać takie książki. Jestem ciekawa drugiej części, czekam i też chętnie ją przeczytam, bo liczę, że się w końcu ogarnie i zdecyduje na konkretny krok 🤭

Czytaj więcej
Ania Dziubak
25 stycznia 2024 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Ona: "Chcę się wyprowadzić. Mam dość. To już nie ma sensu". On: "Chcesz się wyprowadzić? I gdzie pójdziesz? Do tej niby koleżanki? Za co będziesz żyć? Za te śmieszne tysiąc pięćset złotych? Rzeczywiście... Za co potem żyć? I jak zachować twarz przed dziećmi, rodziną i przyjaciółmi? Przecież miało być jak w bajce, a jest jak w filmie, w którym dano ci nawet główną rolę - niewolnicy Izaury. Sytuacja, którą znamy, którą same przeżywamy, milion razy przerabiamy, uciekamy. Niestety, zbyt często jednak odgrywamy ten scenariusz tylko w naszej głowie. Każdego dnia prowadzimy rozmowy o wszystkim i o niczym, które właściwie nic nie wnoszą, a ty się zastanawiasz, czy to jeszcze jest miłość, czy już tylko przyzwyczajenie przez zasiedzenie. Przytłaczająca proza życia, która z biegiem czasu staje się kumulacją rozczarowań i niespełnionych oczekiwań - brzmi znajomo, prawda? Naprawdę chcesz zabrać te dzieci i podobnie jak Van Damme( też na motorze)😉 uciec, ale dokąd? Zostajesz więc i cierpisz, ale najważniejsze, że walczysz. Dla nich właśnie. "Przestań [...] przecież nie zostawisz męża, nie zrobisz tego dzieciom". Stabilizacja, kasa, pełna rodzina - pytanie tylko, czy dla tego wszystkiego warto poświęcić siebie samego? Z perspektywy dziecka rozwiedzionych rodziców, a dziś dorosłej kobiety, uważam, że nie warto aż tak się poświęcać, rezygnować z siebie i odkładać przy tym swojego szczęścia na bliżej nieokreślone kiedyś. Nieszczęśliwej kobiecie trudno będzie być uśmiechniętą i szczęśliwą mamą, niezależnie od tego, jak bardzo będzie się starała, i jak bardzo będzie tego chciała. Hania... Matka i żona męża swego, kochanka - kogoś innego. Jako żona, mogłabym być jej postawą szczerze oburzona, ale nie będę oceniać zachowania główniej bohaterki, bo uważam, że każdy ma prawo do własnych wyborów. Daleka jestem od ferowania wyroków i oceniania czyjegoś postępowania, bo życie wcale nie jest takie czarno białe, niezależnie od tego, co się komu wydaje. Tak łatwo przychodzi nam oceniać efekt, szkoda, że nad przyczyną, nikt nie pochyli już głowy. Każda z nas chce być kochana, dostrzegana i doceniana, dlatego, choć momentami główna bohaterka troszkę mnie irytuje, to i tak bardzo jej kibicuję, ale zdrobnień męskich imion nie toleruję... Przez co, Tomeczka trudno brać mi na poważnie, ( choć to w gruncie rzeczy fajny facet), a jeśli Pawełek, to tylko batonik😉 To jest zaskakująco życiowa historia, z którą na pewno wiele kobiet się utożsami, może niewygodna, bo skłania do bolesnej konfrontacji z rzeczywistością i ze sobą, kontrowersyjna, ale na pewno warta poznania. Autorka udowadnia, że jest naprawdę dobrym obserwatorem ludzkich zachowań i ma w sobie dużo empatii, dlatego wszystkie emocje, które targają bohaterami, są bardzo prawdziwe. Pewnie z tego powodu ani sceny erotyczne, ani spora dawka wulgaryzmów nie rażą mnie aż tak bardzo. No i nie sposób nie wspomnieć o specyficznym, trochę ( a może nawet bardzo) sarkastycznym poczuciu humoru, kocham je. Z dużą niecierpliwością czekam na kontynuację. Naprawdę. Pamiętajmy! Marzeniom nigdy nie kończy się czas przydatności do spożycia i zawsze możemy je jeszcze spełnić❤️

Czytaj więcej
przyrodaz
24 stycznia 2024 r.
5/5

,, Każdy ma jakąś historię, większe i mniejsze blizny. " Jeju, jaka ta historia jest piękna! Pióro jak drugiej Kamili Mikołajczyk lub młodszej wersji Colleen Hoover! Ogrom romantyzmu, dużo pieszczotliwych zbliżeń i setki tysięcy motyli, które zaczną swój taniec w waszym brzuchu już od początku czytania. Opowieść z jaką mogą się spoufalić setki kobiet, które źle się czują w związku. Toksyczny mąż, który wciąż o coś się czepia, czegoś mu brakuje i działa na nasze ciało jak płachta na byka. Podobno istnieje coś takiego jak odrzucanie przez nasze ciało drugiej osoby pokazując, że jest się przy nim zmęczonym, spiętym i brzydkim. To sygnały, które krzyczą, że partner czy partnerka do siebie nie pasują. Niby przeciwieństwa się przyciągają, ale tylko wtedy, kiedy uzupełniają to, czego drugiej osobie brakuje, a nie, że są zupełnie inne, jak ogień i woda. Podobno też niewiele osób znajduje takie idealne zsynchronizowanie z drugą połówką. Jednak jeśli ją znajdą, to nie istnieje dla nich starość. Są wiecznie młodzi i zakochani. Często bywa jednak, że będąc w związku, dużo później poznaje się tego anioła stróża ciała i umysłu. Wtedy powstaje konflikt, gdyż wybiera się dobro rodziny. Nie pomyśli się tylko, że tkwienie z kimś na siłę nie jest dobrym uczuciem. Ze starszych lat pobraliśmy schemat życia w małżeństwie, które nas unieszczęśliwia, bo co ludzie powiedzą. Nie pamiętamy, że to nasze życie i przeżywanie cierpienia z kimś, kogo nie darzymy uczuciem już jest złem. W takim związku nie czeka nas szczęście, tylko stagnacja. Piszę o tym, bo właśnie takiej stagnacji doświadcza nasza bohaterka. Niby poznaje kogoś, kto sprawia, że przy nim niemal lata, jednak nie potrafi podjąć decyzji kierując się dobrem każdego, tylko nie swojego. By więcej nie zdradzić powiem wam tylko tyle, że z utęsknieniem czekam na tom drugi. Bez niego, ledwie odkryte szczęście nie przetrwa:-) Ogromnie wam polecam, ogrom emocji, płaczu i zbliżeń, szczęścia najdotkliwszego i smutku poruszającego każde serce. Bardzo piękna, mega polecam!!!

Czytaj więcej
@fascynacja.ksiazkami
19 grudnia 2023 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Otrzymana historia bohaterki pokazuje nam,że czasem nie wolno zapominać o pragnieniach oraz pożądaniu,które jest skrywane głęboko w nas.Proza życia codziennego może spowodować zapomnienie o sobie i zatraceniu się w życiu.Czego skutkiem jest brak pielęgnacji relacji w której jesteśmy. Powieść jest swoistym pamiętnikiem dorosłej kobiety,która odkrywa siebie na nowo.Wraz z poznaniem nowego mężczyzny tworzy trójkąt miłosny w którym odnajduje radość i ukojenie.Nowa znajomość,nowe doznania pokazują jej,że jej życie wcale nie jest takie jakby chciała.Wszystkie decyzje dają jej wiele do myślenia,by mogła zastanowić się nad przyszłością… Historia jest bardzo realna i wzruszająca jednocześnie.Pokazuje walkę ze sobą,by pamiętać o sobie a nie tylko innych.Nasze szczęście jest nie mnie ważne co naszych bliskich.Pogubienie się w życiu może spotkać każdego z nas.Jednak powinno się dokończyć jeden związek a zaczynać drugi,bo zdrada jest zawsze zdrada i konsekwencje będą bolesne.Można potępić bohaterkę za jej samolubność,a z drugiej strony było mi jej szkoda i żal. Gorące i namiętne sceny ukazujà uśpione pragnienia,które są potrzebne każdemu.Budują one naszą pewność siebie i siłę w walce o przyszlość.Już czekam na kontynuacje losów Hanii,bo zakończenie pokazuje,że karma wraca i jest brutalna! Zachęcam do poznania tej książki w której czytamy o trudnych wyborach i szalonych decyzjach niosących rozkosz a zarazem ból dla innych. Czy zdradę da się wytłumaczyć i rozgrzeszyć?Przekonajcie się poznając Hanię i jej historie Gorąco wam ja polecam

Czytaj więcej
27,00 zł
Cena rekomendowana: 34,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Gdyby dzisiaj było wczoraj - Julia Maj
Gdyby dzisiaj było wczoraj
Julia Maj
27,00 zł
Przejdź do koszyka
27,00 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO