32.43
Książki
Luna
Gdzie ci mężczyźni, których nie poślubiłam
Wydawnictwo:
Luna
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
32,43 zł
Cena rekomendowana: 49,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Znudzona codziennością Natalia otrzymuje zaproszenie na zjazd absolwentów „Matura 2000”. Po powrocie wpada na odważny pomysł, by odnaleźć wszystkich mężczyzn, z którymi kiedyś coś ją łączyło. Postanawia sprawdzić, jak potoczyło się ich życie, czy są szczęśliwi i przede wszystkim – czy dziś ona zaznałaby radości u ich boku. Dokąd zaprowadzą ją te spotkania? Czy szaleństwo, z którym wskoczy w przeszłość, nie wywróci do góry nogami teraźniejszości? Niemczynow bawi, by za chwilę skłonić do refleksji. Udowadnia, że śmiech i zaduma mogą iść w parze. Sprawnie żonglując perypetiami swoich bohaterów, stawia przed odbiorcą lustro, by ten mógł zajrzeć do własnych doświadczeń. Pełna wyrazistych postaci i humoru opowieść o relacjach damsko-męskich na wszystkich etapach życia. O marzeniach dojrzewających razem z nami . I o mi łości, kt ó ra – choć przybiera różne oblicza – zawsze prowadzi nas do domu.
Kraj produkcji: Polska
Szczegóły
Tytuł
Gdzie ci mężczyźni, których nie poślubiłam
Autor
Wydawnictwo
Temat
Wydanie
1
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
288
Format
13.5x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788368381856
Rodzaj
Książka
EAN
9788368381856
Data premiery
2025-11-26
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Marginesy Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Gdzie ci mężczyźni, których nie poślubiłam
32,43 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
„[…] ja muszę to zrobić. Muszę ich odnaleźć i z każdym z nich porozmawiać. Muszę zrobić coś innego, chcę się dowiedzieć, gdzie ci mężczyźni, za których nie wyszłam, co robią, jak żyją, czy są szczęśliwi.” . A wy? Jesteście ciekawe „Gdzie ci mężczyźni których nie poślubiłam?” . Właśnie pod takim przewrotnym tytułem ukazała się najnowsza książka autorstwa @annahniemczynow I nie bez powodu! Bowiem główna bohaterka - Natalia, wybiera się na zjazd absolwentów „Matura 2000”. Te wspomnienia szkolnych lat podsuwają jej bardzo odważny pomysł - odnalezienie swoich byłych… Co prawda kobieta nie zamierza romansować ze swoimi byłymi sympatiami, co to, to nie. Jest w szczęśliwym związku małżeńskim, jednak w takim, gdzie po latach wkradła się rutyna, przez co Natalia zaczyna szukać przysłowiowej dziury w całym i rozmyślać nad tym, co by było, gdyby… Dokąd zaprowadzą ją więc te spotkania i czy to poszukiwanie idylli nie przesłoni jej tego, co tak naprawdę w życiu jest ważne? . Ta historia wciągnęła mnie już od pierwszych stron! To, że bawiłam się przy lekturze wyśmienicie, to jak nic nie napisać! Były momenty wzruszenia, śmiechu, ale też i takie na refleksję… Z pozoru lekka lektura okazała się być czymś więcej - historią z przesłaniem! Na plus są także podsumowania, tzw. złote myśli umieszczone po każdym rozdziale - bardzo życiowe i warte zapisania i zapamiętania! Także dla doświadczonych mężatek - by nie popadły w rutynę i doceniały każdy przeżyty szczęśliwe dzień! 💛 . Jestem zachwycona książką i polecam ją Wam z całego serca!