35.09
Romans
White Raven
Gino. Seria Mroczni mężczyźni. Tom 3
35,09 zł
Cena rekomendowana: 44,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: jutro (środa 24.06.2026)
Opis
Gino Esposito jako głowa bostońskiej mafii prowadzi interesy twardą ręką. Kiedy dowiaduje się, że prokurator Norton ma nieślubną córkę, której istnienie ukrywa przed światem, postanawia wykorzystać dziewczynę do zabezpieczenia swoich interesów. Zleca bratu zbliżenie się do córki prokuratora, żeby użyć jej w odpowiednim dla siebie momencie. Jennifer Parker prowadzi beztroskie życie w akademiku bostońskiej uczelni, błyszcząc niczym gwiazda. Często imprezuje i zmienia facetów jak rękawiczki. Nie chcąc angażować się w związki, nie poświęca żadnemu mężczyźnie więcej niż jedną noc. Wszystko się zmienia, kiedy na jednej z imprez poznaje uroczego playboya Flavia Esposito. Dziewczyna nie ma pojęcia, że jest tylko środkiem do kontrolowania jej ojca i wkrótce wpada w szpony mafii. Kiedy Gino zauważa, że jego brata i Jennifer łączy coś więcej, postanawia przejąć jego zadanie w obawie, że Flavio będzie chciał chronić dziewczynę. Nie zdaje sobie sprawy, że słodka, naiwna Jen pokaże pazurki, których nawet on nie będzie w stanie przyciąć.
Szczegóły
Tytuł
Gino. Seria Mroczni mężczyźni. Tom 3
Autor
Wydawnictwo
Seria
Temat
Rok wydania
2023
Oprawa
oprawa broszurowa
Ilość stron
416
Format
15x21 cm
ISBN
9788396871305
Rodzaj
Książka
EAN
9788396871305
Kraj produkcji
PL
Producent
M&E Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dodałeś produkt do koszyka
Gino. Seria Mroczni mężczyźni. Tom 3
35,09 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Odmieniająca emocje przez wszystkie przypadki. Obrazująca niezwykłą przemianę głównych bohaterów. Nienagannie oddająca burzliwe napięcie i niepewność o jutro. Portretująca gorzki smak zemsty. Ukazująca cienką granicę między miłością, a nienawiścią. Książka "Gino" Marty Zbirowskiej, to trzeci tom serii "Mroczni mężczyźni", która ukazała się nakładem Wydawnictwa White Raven. Niesamowicie elektryzująca. Niesamowicie urzekająca. Gino i Jennifer Głowa bostońskiej mafii i nieślubna córka znanego prokuratora Ich spotkanie nie należy do przypadkowych Lecz już wtedy między nimi zaczyna iskrzyć... Jakaś nieznana siła, ciągnie ich ku sobie. Kiedy dziewczyna dowiaduje się, że jest tylko pionkiem w grze, jaką prowadzi Gino, nie ma szans się wycofać. Skoro Gino pragnie kontrolować jej ojca, a tym samym zabezpieczyć swoje interesy, ona także chętnie utrze nosa swojemu "ojczulkowi". Nie spodziewa się jednak tego, że podpisując z Ginem ślubne papiery, właśnie wydaje na siebie wyrok - wpada w szpony mafii, z których nie ma drogi powrotnej... Z szalonej imprezowiczki staje się stateczną kobietą, wciąż jednak potrafiącą pokazać swoje pazurki... O swoje prawa, walczy do samego końca, a sam Gino, jest pod coraz większym wrażeniem dziewczyny... Czy to możliwe, żeby ten surowy i wyrachowany boss mafii, był skłonny do uczyć? Czy to możliwe, żeby ta beztroska i szalona dziewczyna, zdominowała tak bezwzględnego mafiosę? "Gino" to książka, którą mimo swojej objętości, czyta się jednym tchem. Głównych bohaterów nie da się nie lubić. Każde z nich dojrzewa na oczach czytelników. Każde z nich się zmienia. Oboje są szaleni i uparci. Oboje walczą do samego końca. Oboje próbują uciec przed miłością i przeznaczeniem, a to, jak się okazuje, wcale nie jest takie proste... Przyciągają się i odpychają... Ranią i kochają... Między nimi jest tak ogromna chemia, że czuć ją nawet w powietrzu. Gino i Jennifer rozpalają czytelnika od początku do końca, więc ogień, emocje i namiętność gwarantowane! Serdecznie polecam 🩷 (Myślę, że książkę bez problemu, można czytać, nie znając dwóch poprzednich części 😉)
Ostatnio trochę się dzieje i czytanie mi nie idzie jakbym chciała ale udało się przeczytać historie Gino. Kiedy na IG pojawiła się informacja o premierze książki szybciutko odkurzyłam tom pierwszy i nadrobiłam tom 2, by mieć całość jasna i nie czekać z przeczytaniem tomu trzeciego. I wiecie co myślałam, że autorka mnie nie zaskoczy. Początkowo historia nie zapowiadała takich atrakcji. Po świetnym tomie pierwszym i rewelacyjnym tomie 2 miałam wrażenie, że trzeci będzie najsłabszy. I tu przeżyłam ogromny szok. Jen to młoda dziewczyna, która jest "królową imprez". Wraz z dwiema przyjaciółkami szaleje na imprezach , podrywając facetów ale z nikim się nie wiąże. Dla niej miłość to abstrakcja i wielkie zło. Wszystko za sprawą ojca, który, mimo że był żonaty, miał romans z jej matką. Potem nie interesował się córka a jedynie płacił kochance z milczenie. Matka nigdy nie była idealna, niszcząc tym samym życie córki. Kiedy na jednej z imprez poznaje Flavio coś się zmienia. To pierwszy mężczyzna, którym zainteresowała się na dłużej. Ale to nie koniec rewelacji, jakie czekają Jennifer. Wkrótce poznaje starszego z braci a jej życie nigdy nie będzie takie samo.... Gino musi się mierzyć z konsekwencjami śmierci ojca. Zostaje przedwcześnie capo ale czyny ojca są ciężkie do naprawienia. W dodatku wie, że został zamordowany, nawet domyśla się kto za tym stoi. "Samobójstwo" ojca psuje mu reputacje ale szybko zdobywa pozycje i szacunek wśród mafijnego świata. Kiedy zleca Flavio zadanie by zdobył zaufanie Jennifer, która a być środkiem do celu, nie przewidział jednego. Kiedy widzi, że brat zaangażował się uczuciowo odbiera mu zadanie , przejmując je. Czy to dobry pomysł? Jakie będą tego konsekwencje? On twardy pozbawiony uczuć mężczyzna będzie musiał mierzyć się z czymś, co dla niego jest obce. Uwielbiam ta historie. Już w poprzednim tomie Gino mnie zafascynował. Miał to coś, co sprawiało, że przyciągał uwagę. Był w nim mrok ale i coś czo skutecznie ukrywał przed innymi. Nie do końca mu się udało ale osobą, która w nim widziała to coś nikomu nie zdradziła. Dopiero Jen udało się wydobyć na światło dzienne prawdziwe oblicze Gino. Czy do końca? Może nie zupełnie ale mam wrażenie, że jeszcze autorka odkryje przy okazji kolejnego tomu karty historii Gino. Mam nadzieje, że będzie kolejny tom bo strasznie mnie kusi historia Flavio. To będzie prawdziwa petarda, bo ten mężczyzna to jedna wielka zagadka. Z jednej strony zimny morderca z drugiej pokazał serce zwłaszcza w stosunku do sióstr, a potem Jen. Postacie są genialnie wykrywane. Już historia Damiano pokazała ewolucje w bohaterach ale to, co autorka zaserwowała nam w tomie trzecim to mistrzostwo. Gino twardy, bezkompromisowy, a jednak od dawna działał tak by jego rodzeństwu było lepiej. Nie zawsze mógł zrobić duzo ale starał się kierować ojcem tak by jego decyzje nie odbijały się na reszcie. Jednak same chęci to nie wszystko , bo mafia rządzi się swoimi prawami. Dopiero Jen wyzwoliła a nim coś, co sprawiło, że mafia przestała być dla niego najważniejsza. Jego decyzje zaczynały mieć zupełnie inne znaczenie i to, co dla niego było oczywiste wcześniej teraz takim nie było. Kolejną dużą zmiana na plus jest postać Jennifer. Początkowo autorka przedstawiła nam ja jako pustą laleczkę, która nienawidzi ojca i korzysta z tego co jej daje jego pozycja i pieniądze, jakie wykłada na jej studia. Jednak z czasem okazało się , ze w tej niepozornej młodej osobie drzemie mega siła. Jej pomysł sprawiają, że to ona rozdaje karty. Czasem miałam wrażenie, że to ona rządzi nie Gino mafią, przyjamniej gdy chodzi o jej ojca. Zakończenie nieoczekiwane. Pełne emocji, decyzji, które oboje podejmują pod wpływem emocji. Zraniona Jen potrafi sprawić, że wszystko runie jak domek z kart. Czy Jennifer pokaże Gino co w życiu najważniejsze? Czy Gino zrobi to czego oczekują od niego członkowie mafii? Jak wiele jest w stanie poświęcić w imię uczucia, którego się boi? Pokochałam i Jen i Gino od pierwszych stron. Początkowo trochę mi było zal. Flavio ale myślę, że autorka nas zaskoczy jego historia. Uwielbiam tę serię, a Gino póki co to mój ulubieniec. Polecam i czekam na cd.