32.68
Literatura młodzieżowa zagraniczna
White Raven
Goodbye, Rosie
Wydawnictwo:
White Raven
Oprawa: Miękka
32,68 zł
Cena rekomendowana: 41,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Pierwsza niespełniona miłość jest tą, którą zapamiętuje się na zawsze.Rosie i Liam byli przyjaciółmi. Spotykali się wyłącznie latem, kiedy dziewczyna przyjeżdżała na wakacje do dziadków.
Dzielące ich kilometry nie przeszkodziły w tym, by chłopak zakochał się w Rosie. Niestety słowa, które usłyszał tuż przed jej powrotem do domu, skutecznie pozbawiają go złudzeń – jego uczucia nie były odwzajemnione.Pierwszy raz od lat postanawia nie pożegnać się z dziewczyną, dając jej tym do zrozumienia, że ich przyjaźń właśnie się zakończyła.
Czy tych dwoje będzie potrafiło odbudować to, co stracili, kiedy Rosie zamieszka u dziadków na stałe?A może głęboko zakorzeniona niechęć i zranione uczucia przesłonią im to, co prawdziwe?
Dzielące ich kilometry nie przeszkodziły w tym, by chłopak zakochał się w Rosie. Niestety słowa, które usłyszał tuż przed jej powrotem do domu, skutecznie pozbawiają go złudzeń – jego uczucia nie były odwzajemnione.Pierwszy raz od lat postanawia nie pożegnać się z dziewczyną, dając jej tym do zrozumienia, że ich przyjaźń właśnie się zakończyła.
Czy tych dwoje będzie potrafiło odbudować to, co stracili, kiedy Rosie zamieszka u dziadków na stałe?A może głęboko zakorzeniona niechęć i zranione uczucia przesłonią im to, co prawdziwe?
Szczegóły
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
260
Format
14.5 x 21.0 cm
ISBN
9788396871381
Rodzaj
Książka
EAN
9788396871381
Data premiery
2024-05-24
Kraj produkcji
PL
Producent
M&E Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dodałeś produkt do koszyka
Goodbye, Rosie
32,68 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
💜Ależ to była elektryzująca,poruszająca i emocjonująca historia,która wielokrotnie łamie serce,potem je skleja i ponownie łamie. W tej lekturze nikt i nic nie jest pewne,a następujące wydarzenia przynoszą ogrom cierpienia i łzy w oczach. 💜Skończywszy czytać powieść nie moglam otrząsnąć się z tego,co zafundowała czytelnikom autorka.Bo nie jest to prosta i łatwa historia.To historia o dwóch zranionych i złamanych osobach,którzy zostają przez życie dotknięcie wielką traumą,samotnością oraz walką o uczucia,które początkowo zostało zdeptane przez brak rozmowy.Każda kolejna decyzja,brak kontaktu i nieodwracalna strata jest początkiem upadku.Później jest tylko trudniej,aby stanąć na nogi,ponieważ życie staje się nic nie warte… 💜Powieść nie tylko łamie serce,ale również pokazuje nastoletnie błędy,które stają się początkiem złego zachowania.Poruszany temat straty i nieradzenia sobie z emocjami sprawia,że historia zostanie na długo w pamięci. 💜Jestem zachwycona tą historią.Przez ogromną ilość emocji musiałam odkładać książkę,aby przemyśleć to,z czym musieli się zmierzyć nasi bohaterowie i jak walczyli o siebie! 💜Jest to książka,którą zdecydowanie powinniście przeczytać.Gwarantuje,że poruszy złamie wam serce. 💟P o l e c a m💟