51.74
Komiksy dla młodzieży
Wilga
Hooky Tom 3 Zaklęta królowa
Wydawnictwo:
Wilga
Oprawa: Miękka
51,74 zł
Cena rekomendowana: 69,98 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Hooky to wciągająca, pełna zaklęć seria, która powstała na podstawie uwielbianej przez czytelników historii opublikowanej przez webtoon, popularną aplikację komiksową. Ekscytujące zakończenie bestsellerowej serii Hooky! Mijają trzy lata od ostatnich wydarzeń. Nikt do końca nie wie, co dzieje się z Dorianem ani co dolega Dani. Księżniczka Monika, książę William oraz Damien i Nico próbują trzymać w ryzach królestwo po śmierci króla, a jednocześnie ocalić rodzeństwo. Gdy w końcu Dorian odnajduje się cały i zdrowy, wszyscy stawiają sobie za cel zdjęcie z Dani tajemniczej klątwy, która sprawia, że nie jest sobą. Podczas tej misji przyjaźnie zostają wystawione na próbę, rozkwitają romanse, a przeszłość kryje klucz do ich przyszłości. Dorian, Dani oraz wszystkie czarownice i niemagowie w królestwie muszą raz na zawsze zdecydować, kim będą i czy wykorzystają swoją moc i wpływy w dobrym celu.
Szczegóły
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
400
Format
14.2x20.2cm
Języki
polski
ISBN
9788383188065
Tłumacze
Post-Paśko Karolina
Rodzaj
Książka
EAN
9788383188065
Data premiery
2024-06-19
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Hooky Tom 3 Zaklęta królowa
51,74 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Recenzja Sama fabuła nie jest zła ale sam nagły przeskok aż 3 lata do przodu w 3. tomie jest dla mnie nie do przyjęcia btw. 18 stron 3. tomu i już nie mogłem na to patrzeć. 2 pierwsze przełkłem bo mi się podobały i to bardzo. Ale... Szczerze, dedukowałem przed 3. tomem, że "Dorian to przyszły król" i myślałem "HYYYYYYYYY, on się ożeni z Monią i będą królem i królową ludzi jak i czarownic!!!!". Nie wiecie JAK ja się myliłem względem tego wątku bo wyszło na to, że to było zwykłe kłamstwo, by potem rozczarować czytelnika co mnie rozgoryczyło chyba najbardziej pomijając już absurdalny sam w sobie time skip 3 lat, co brzmi jakby było rodem z Wattpadówki. I to był PIERWSZY komiks pokroju "manga" jaką czytałem... Szczerze, myślałem, że minie tam, nie wiem, może 2 miechy ale nie 3 LATA. Max bym się spodziewał roku. Na resztę książki się powołam. Jestem zawiedziony. Po prostu jest mi szkoda tego bo mogło być dobre zakończenie ale poszło zupełnie na odwrót.