31
Fantasy
Mięta
Ja, anielica
Wydawnictwo:
Mięta
Oprawa: okładka miękka
31,00 zł
Cena rekomendowana: 53,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Cenisz czystość i porządek? Niebo to miejsce dla ciebie!
Moje znajome czorty Azazel i Beleth gorąco wzięły sobie do serca powiedzenie: gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Tyle że to jabłko nie było zwykłą papierówką. Niestety nie wpadłam na to i znowu zostałam bezczelnie wmanewrowana w diabelskie spiski. Jednak tym razem udało mi się przynajmniej nie umrzeć. Zawsze to jakiś powód do dumy.
Tymczasem czeka mnie szalona podróż do Arkadii. Tak, tej na górze. Beztroscy święci, anioły w sandałach, pomocne putta i złote golemy. Chyba jednak nie jestem aż tak gotowa na Niebo, jak mi się wydawało. Chociaż może powinnam zapytać, czy Arkadia jest gotowa na mnie i na diabły…
Oto kolejne szalone przygody byłej diablicy Wiktorii. „,Ja, anielica“, to drugi tom serii, którą pokochały tysiące czytelników.
Moje znajome czorty Azazel i Beleth gorąco wzięły sobie do serca powiedzenie: gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Tyle że to jabłko nie było zwykłą papierówką. Niestety nie wpadłam na to i znowu zostałam bezczelnie wmanewrowana w diabelskie spiski. Jednak tym razem udało mi się przynajmniej nie umrzeć. Zawsze to jakiś powód do dumy.
Tymczasem czeka mnie szalona podróż do Arkadii. Tak, tej na górze. Beztroscy święci, anioły w sandałach, pomocne putta i złote golemy. Chyba jednak nie jestem aż tak gotowa na Niebo, jak mi się wydawało. Chociaż może powinnam zapytać, czy Arkadia jest gotowa na mnie i na diabły…
Oto kolejne szalone przygody byłej diablicy Wiktorii. „,Ja, anielica“, to drugi tom serii, którą pokochały tysiące czytelników.
Szczegóły
Rok wydania
2025
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
444
Format
13.5x20
ISBN
9788368371734
Rodzaj
Książka
EAN
9788368371734
Data premiery
2025-09-10
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Mięta
Dodałeś produkt do koszyka
Ja, anielica
31,00 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
10 września miała premierę reedycja drugiego tomu „Ja, anielica” w pięknej nowej okładce. Jakoś wcześniej nie miałam okazji nadrobić tej serii, więc teraz ochoczo ją nadrabiam. Czekając na swój egzemplarz recenzencki pozwoliłam sobie przeczytać ten tom na Legimi, bo pojawił się na tej platformie na długo przed premierą. Byłam ogromnie ciekawa co tym razem przydarzy się Wiktorii. Nasza bohaterka wiedzie spokojne, nieświadome zdarzeń z przeszłości życie. Oczywiście nie na długo. Diabły z piekła wpadają na wspaniały pomysł by na powrót stać się aniołami, a że potrzebują do tego skrzydeł to knują intrygę przeciwko Wiktorii, gdyż tylko ona może im w tej kwestii pomóc za sprawą iskry Bożej, którą w sobie nosi. Wplątany zostaje w to również jej ukochany Piotr. Tym razem większość akcji dzieje się w niebie. Czy Wiktora i tym razem za sprawą swoich mocy spowoduje zagładę świata? Byłam ciekawa co tym razem wydarzy się w kolejnej części. I naprawdę się nie zawiodłam, bo kreatywność autorki po prostu wprawia w zdumienie. Co tutaj się działo. Na pewno nie sposób się nudzić. Co prawda było kilka rzeczy które mi lekko zgrzytało. Przykładowo końskie zaloty Beletha. To żenada do kwadratu. Aż mnie skręcało gdy czytałam co ten wyrabia żeby się przypodobać Wiktorii. Myślałam, że z racji swojego stanowiska stać go na więcej. Dużo sytuacji ocierało się o absurd i rozumiem zamysł autorki, ale czasami juz za mocno to wszystko trzeszczało w szwach i nie do końca to czułam. Ale finalnie uważam, że książka była przezabawna i dobrze się przy niej bawiłam. Nie raz uśmiechałam się pod nosem podczas czytania. Jestem ciekawa co wydarzy się dalej, więc czekam na reedycję kolejnej części.