32.43
Romans
Lucky
Jesteś głosem mojego serca
Wydawnictwo:
Lucky
Oprawa: Miękka
32,43 zł
Cena rekomendowana: 49,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Weronika prowadzi rodzinną księgarnię odziedziczoną po dziadku. Sprzedaż spada, odkąd w pobliskim centrum handlowym otwarto sieciowy sklep z książkami. W dodatku nastoletnia córka ma coraz większe problemy w szkole. Były mąż Weroniki niechętnie włącza się w wychowanie Antosi, ciągle odwołując spotkania z nią i ignorując wagę jej problemów. By ratować księgarnię, Weronika organizuje spotkanie autorskie z miejskim poetą. Przystojny mężczyzna szybko zdobywa serce księgarki. Czy nowa miłość pomoże w rozwiązaniu problemów? Czy kobieta posłucha głosu serca i odważy się na podjęcie decyzji, których kilka miesięcy wcześniej w ogóle nie brała pod uwagę? Monika Michalik - autorka poczytnych powieści obyczajowych. Zadebiutowała w 2019 roku książką „Bądź moim marzeniem”, która była inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z jej życia. W swoich książkach zabiera czytelników w malownicze miejsca, które ją oczarowały. Porusza ważne wątki społeczne jak honorowe krwiodawstwo, alkoholizm i przemoc domowa. Nie boi się trudnych tematów, które wplata w opowiadane przez siebie historie. Udowadnia, że nadzieja, która nie gaśnie pomaga odkryć wewnętrzną siłę i odmienić los.
Szczegóły
Tytuł
Jesteś głosem mojego serca
Autor
Wydawnictwo
Temat
Wydanie
1
Rok wydania
2023
Oprawa
Miękka
Ilość stron
368
Format
13.5x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788367787321
Język oryginału
polski
Redakcja
Jakubczyk Justyna
Rodzaj
Książka
EAN
9788367787321
Data premiery
2023-09-13
Kraj produkcji
PL
Producent
LUCKY ROBERT STĘPIEŃ
Dodałeś produkt do koszyka
Jesteś głosem mojego serca
32,43 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Historia Weroniki pokazuje,że w życiu nic nie jest pewne i na zawsze.Trud samodzielnego rodzicielstwa oraz problemy dnia codziennego powodują samotność i brak wsparcia najbliższych. Bardzo podobało mi sie rozwiniecie kłopotów córki Weroniki-Antosi w szkole.Niezrozumienie nauczycieli,odrzucenie oraz brak fachowej pomocy,by pomóc nastolatce pokazuje jak szkoła nie potrafi rozwiązać problemy,które się w niej pojawiają.Obarczanie tylko jednej ze stron konfliktu rodzi większe zło.Starałam się zrozumieć zachowanie nauczycieli,ale niestety nie znalazłam ich wytłumaczenia!Dorośli powinni pomoc i popatrzyć obiektywnie na konflikty!A często jest zupełnie inaczej. Romans z nowo poznanym mężczyzna jest intrygujący.W szarej rzeczywistości każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia,aby zapomnieć o kłopotach.Czułam podeeksytowanie nowymi wydarzeniami,które Weronika przeżywałam.Pojawienie byłego męża oraz jego zachowanie od poczatku dało mi do myślenia.Czemu przypomniał sobie o porzuconej rodzinie.Ten wątek spowodował trójkąt miłosny,który ogromnie mnie zaskoczył. Jest to powieść o życiu,samotności,problemach z dzieckiem oraz decyzjach życiowych,które pomogą zostawić przeszłość za sobą i móc rozpocząć nowy rozdział życia. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło.Jest dowodem na to,że życie może zaskoczyć.Trzeba tylko chcieć zobaczyć więcej niż tylko to,co oczy widzą. Powieść umili wam czas po ciężkim dniu.Gorąco wam ją polecam