20.42
Książki o odmienności i tolerancji
Debit
Jesteśmy dla siebie dobrzy
Wydawnictwo:
Debit
Oprawa: Twarda
20,42 zł
Cena rekomendowana: 34,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Nowa książki autorki „To twoje ciało” o ciało o przyjaźni, szacunku i byciu dobrym dla siebie i innych. Jesteś wyjątkową osobą. Twoje koleżanki i koledzy też. Każde z was może lubić różne rzeczy: jedni ładnie śpiewają, inni świetnie czytają na głos albo bardzo szybko biegają. Różnimy się od siebie! Jest jednak coś, co nas łączy: wszyscy chcemy, żeby nas dobrze traktowano.
Z tej książki dowiesz się, że tę supermoc mamy na wyciągnięcie ręki, a kiedy jesteśmy dla siebie dobrzy, dbamy o to, co w życiu najważniejsze.
Z tej książki dowiesz się, że tę supermoc mamy na wyciągnięcie ręki, a kiedy jesteśmy dla siebie dobrzy, dbamy o to, co w życiu najważniejsze.
Kraj produkcji: Polska
Szczegóły
Tytuł
Jesteśmy dla siebie dobrzy
Autor
Wydawnictwo
Wydanie
1
Rok wydania
2023
Oprawa
Twarda
Ilość stron
40
Format
20.5 x 25.0 cm
Języki
polski
ISBN
9788380577718
Tłumacze
Jaszecka Karolina
Tytuł oryginału
Nos tratamos bien
Rodzaj
Książka
EAN
9788380577718
Data premiery
2023-11-15
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Debit Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Jesteśmy dla siebie dobrzy
20,42 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Różne zainteresowania, kolor skóry i włosów, pochodzenie, upodobania, temperamenty. Pomimo tych i wielu innych różnic wpajamy naszym dzieciom tolerancję i szacunek do drugiego człowieka i jego różnorodności i wyjątkowości. Jednak w społeczeństwie są nie tylko różnice - pewne kwestie także łączą, i o tym jest właśnie ta książka. Proste słowa i ilustracje przekazują czytelnikowi, że czasami wystarczy drobny gest, spojrzenie, uśmiech, by okazać komuś sympatię, wprawić w dobry nastrój lub pocieszyć. To również obraz tego, jak obraźliwe zachowanie czy wyśmiewanie może zranić drugą osobę. Podczas lektury otrzymacie małe lekcje bycia "dobrym". Od tak, po prostu, bez wielkich czynów i wzniosłych gestów. Bo dobroć można okazać na różne sposoby, a to również coś, czego sami potrzebujemy, czyli czasami zwykłej życzliwości i sympatii. Urzekająca w tej książce jest szczerość, bo nie owijając w bawełnę uświadamia, że dorośli także popełniają błędy. Takich prawd czasami dzieci potrzebują, ważne aby wiedzieć co z tym dalej... A tego dowiecie się właśnie w trakcie lektury, bo to książka pokazuje, że czasami nie trzeba wielu słów i barwnych ilustracji, aby przekazać wartościowe treści. To jedna z tych książek, która otwiera przestrzeń do rozmów, a takie książki cenie ogromnie.