Cukierku, ty łobuzie!

Książka

Cukierku, ty łobuzie!

 • Wydawnictwo: Dreams
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788393287789
 • Ilość stron: 64
 • Format: 16.0x22.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 27,50 PLN
Nasza cena 16,04 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 27,50 PLN
Nasza cena 16,04 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy mały pręgowany kotek może wywrócić czyjeś życie do góry nogami? Tak, jeśli tym kotem jest Cukierek! Nie dajcie się zwieść imieniu. To słodkie futrzane utrapienie ceni sobie swobodę i dobrą zabawę. A od kiedy stał się równoprawnym członkiem rodziny Marcela, na światło dzienne wyszły jego kolejne kocie talenty! Jakie? Najlepiej, jak Cukierek sam Wam o wszystkim opowie!

"Cukierku, ty łobuzie" - to stuprocentowa kocia komedia! - polecam, Lidia Miś.


Szczegóły

Tytuł: Cukierku, ty łobuzie!

Autor: Cichoń Waldemar

Wydawnictwo: Dreams

Seria: CUKIEREK

ISBN: 9788393287789

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 64

Format: 16.0x22.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.27 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×