Znowu pragnę ciemnej miłości

Książka

Znowu pragnę ciemnej miłości

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328053922
  • Ilość stron: 320
  • Format: 12.3x19.4 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2019-08-20)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 19,92 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 19,92 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Znowu pragnę ciemnej miłości - Lech Joanna

Odpowiedź na fenomen insta-poetek.

Unikatowy, autorski zbiór wierszy miłosnych kilkunastu współczesnych polskich poetów, wydany w oryginalnej i niebanalnej oprawie graficznej.

Joanna Lech - polska poetka i osobowość mediów społecznościowych, ponad 40 tysięcy osób obserwujących na Instagramie, ponad 50 tysięcy na Facebooku.


Szczegóły: Znowu pragnę ciemnej miłości - Lech Joanna

Tytuł: Znowu pragnę ciemnej miłości
Autor: Lech Joanna
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328053922
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Format: 12.3x19.4 cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.475 kg


Recenzje: Znowu pragnę ciemnej miłości - Lech Joanna

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Osiemnaście autorów i jedna książka. Za dużo, czy w sam raz?

Czytając pierwsze wiersze w „Znów pragnę ciemnej miłości” byłam lekko... przygnębiona. Dlaczego? Bo ich nie rozumiałam. Nawet nie wiecie jak się bałam, że tak będzie do końca: czytam, myślę, czytam jeszcze raz, dalej nie rozumiem. Dlatego moja ulga była ogromna kiedy okazało się, że po prostu nie po drodze mi z twórczością pierwszej autorki. Tutaj idealnie pasuje określenie „czym dalej w las, tym lepiej”. Zebranie kilkunastu osób i stworzenie takiej antologii było strzelałem w dziesiątkę, bo każdy odnajdzie coś dla siebie. Moje serce kupiły twórczości Miłosza Biedrzyckiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej oraz Jacka Podsiadło. Sposób w jaki opowiadali o miłości, to co przekazywały ich wiersze bardzo mi się spodobał. Tak wygląda dla mnie najlepsze trio, ale przy innych twórcach również znalazłam swoje perełki, aktualnie wyróżnione znacznikami, abym mogła do nich łatwo wracać. A co jest w tym świetne? Że Tobie może spodobać się zupełnie coś innego i zapewne tak będzie.
Jeżeli zastanawiacie się czy warto sięgnąć po „Znów pragnę ciemnej miłości”, ja mówię tak. Cudownie mieć możliwość poznania lepiej twórczości polskich autorów i autorek, zebranych w pięknie wydanej książce. Kiedy będziecie mieli taką możliwość, w księgarni lub u znajomego, otwórzcie ten tomik na stronie siódmej i przeczytajcie wstęp. Nie wiem, czy coś innego zachęci Was bardziej niż słowa, które się tam znajdują. 💞
2018-07-01 17:32:37