Znowu pragnę ciemnej miłości

Książka

Znowu pragnę ciemnej miłości

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328053922
  • Ilość stron: 320
  • Format: 12.3x19.4 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 19,72 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 19,72 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Znowu pragnę ciemnej miłości - Lech Joanna

Odpowiedź na fenomen insta-poetek.

Unikatowy, autorski zbiór wierszy miłosnych kilkunastu współczesnych polskich poetów, wydany w oryginalnej i niebanalnej oprawie graficznej.

Joanna Lech - polska poetka i osobowość mediów społecznościowych, ponad 40 tysięcy osób obserwujących na Instagramie, ponad 50 tysięcy na Facebooku.


Szczegóły: Znowu pragnę ciemnej miłości - Lech Joanna

Tytuł: Znowu pragnę ciemnej miłości
Autor: Lech Joanna
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328053922
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Format: 12.3x19.4 cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.475 kg


Recenzje: Znowu pragnę ciemnej miłości - Lech Joanna

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Osiemnaście autorów i jedna książka. Za dużo, czy w sam raz?

Czytając pierwsze wiersze w „Znów pragnę ciemnej miłości” byłam lekko... przygnębiona. Dlaczego? Bo ich nie rozumiałam. Nawet nie wiecie jak się bałam, że tak będzie do końca: czytam, myślę, czytam jeszcze raz, dalej nie rozumiem. Dlatego moja ulga była ogromna kiedy okazało się, że po prostu nie po drodze mi z twórczością pierwszej autorki. Tutaj idealnie pasuje określenie „czym dalej w las, tym lepiej”. Zebranie kilkunastu osób i stworzenie takiej antologii było strzelałem w dziesiątkę, bo każdy odnajdzie coś dla siebie. Moje serce kupiły twórczości Miłosza Biedrzyckiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej oraz Jacka Podsiadło. Sposób w jaki opowiadali o miłości, to co przekazywały ich wiersze bardzo mi się spodobał. Tak wygląda dla mnie najlepsze trio, ale przy innych twórcach również znalazłam swoje perełki, aktualnie wyróżnione znacznikami, abym mogła do nich łatwo wracać. A co jest w tym świetne? Że Tobie może spodobać się zupełnie coś innego i zapewne tak będzie.
Jeżeli zastanawiacie się czy warto sięgnąć po „Znów pragnę ciemnej miłości”, ja mówię tak. Cudownie mieć możliwość poznania lepiej twórczości polskich autorów i autorek, zebranych w pięknie wydanej książce. Kiedy będziecie mieli taką możliwość, w księgarni lub u znajomego, otwórzcie ten tomik na stronie siódmej i przeczytajcie wstęp. Nie wiem, czy coś innego zachęci Was bardziej niż słowa, które się tam znajdują. 💞
2018-07-01 17:32:37