King. Tylko moja
Opis
King, pierwszy tom emocjonującego cyklu Tylko moja Aleksandry Możejko, to elektryzująca opowieść o namiętności, władzy i przekraczaniu własnych granic.
Anabella to kobieta niezależna i pewna siebie. Stara się w pełni kontrolować swoje życie. Ale wystarcza jedno spotkanie z Kingiem - mężczyzną niebezpiecznym, pociągającym i pełnym tajemnic - by jej świat stanął na głowie. Jego intensywne spojrzenie i mroczna charyzma wciągają Bellę w wir wydarzeń, które zmienią ją na zawsze.
King, władca podziemnego świata, nie zna kompromisów. Przywykł, że wszystko, czego zapragnie, należy do niego. Ale Anabella to nie tylko piękna dziewczyna. To wyzwanie, które rozbudza w nim pragnienia, o których odczuwanie nigdy wcześniej się nie podejrzewał.
Czy namiętność i tajemnica mogą iść w parze?
Czy Anabella i King zaryzykują wszystko dla uczucia, które przekracza granice rozsądku?
Zatrać się we wciągającym romansie, pełnym napięcia i zmysłowości.
Pozwól, by ta opowieść zawładnęła Twoim sercem i umysłem.
King to historia, której długo nie zapomnisz.
Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.
Szczegóły
Recenzje
Jednym z moich ulubionych motywów w książce jest mafia. Nigdy nie jest mi jej dość, a im więcej się dzieje tym lepiej. Tym razem skusiłam się na Kinga. Jest to pierwszy tom cyklu Tylko moja i już od pierwszych stron książka wciąga. Historia jest pełna emocji, napięcia i niebezpiecznej fascynacji. Jest to romans, w którym namiętność miesza się z mrokiem, a bohaterowie nieustannie testują swoje granice. Czuć wyraźnie chemię między bohaterami, która wciąga czytelnika w ich grę. Anabella jest kobietą silną i niezależną. Lubię takie bohaterki. Gdy na jej drodze pojawia się King jej życie diametralnie się zmienia. Kobieta zaczyna toczyć walkę między sercem, a rozumem. Oj nie raz mnie irytowała swoim zachowaniem. King jest za to tajemniczym, niebezpiecznym i przyciągającym wzrok mężczyzną. Do tego jest nauczony, że dostaje wszystko, czego zapragnie. Typowy męski mafiozo. Spotkanie tej dwójki to początek relacji pełnej napięcia, emocji i walki z własnymi uczuciami. Autorka stworzyła historię, która wciąga atmosferą tajemnicy i intensywnych emocji. Relacja między bohaterami jest dynamiczna i pełna chemii, a mroczny świat Kinga dodaje całej historii charakteru. Momentami akcja pędzi jak szalona, można się pogubić, ale ja akurat bardzo lubię jak dużo się dzieje i nie ma czasu na nudę. W końcu to mafia, a w niej nie można się nudzić. Bardzo mi się podobała ta historia.