31.62
Książki
Poznańskie
Kłamstwa. Gone. Tom 3
Wydawnictwo:
Poznańskie
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
31,62 zł
Cena rekomendowana: 54,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: jutro (środa 24.06.2026)
Opis
Minęło już siedem miesięcy, odkąd wszyscy dorośli zniknęli. Siedem miesięcy w świecie, z którego nie ma powrotu. Martwa dziewczyna wstaje z grobu i znów krąży pośród żywych. Zil i jego ekipa podpalają Perdido Beach, a pośród płomieni Sam dostrzega sylwetkę chłopaka, którego boi się bardziej niż kogokolwiek – Drake’a. Sam i Caine pokonali go razem z Ciemnością… albo tylko im się tak wydawało. Podczas gdy miasteczko płonie, chaos rozlewa się na wszystkie strony: Astrid walczy z Radą, Ludzie Zila ruszają przeciwko mutantom, a Sam musi zmierzyć się nie tylko z dawnym wrogiem, lecz także z własną psychiką. Tymczasem coraz szybciej szerzą się niebezpieczne plotki, podsycane przez prorokinię Orsay i jej tajemniczą towarzyszkę, Nerezzę. Mówią, że śmierć to droga ucieczki z RAMZ. Sytuacja jest gorsza niż kiedykolwiek, a głód i strach doprowadzają dzieciaki na skraj wyczerpaniaAle czy naprawdę uwierzą, że tylko śmierć może dać im wolność?
Szczegóły
Rok wydania
2026
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
376
Format
14.5x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788368800531
Numer tomu
3
Tytuł tomu
GONE
Tłumacze
Stopyra Malwina
Tytuł oryginału
Lies
Rodzaj
Książka
EAN
9788368800531
Data premiery
2026-05-20
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Kłamstwa. Gone. Tom 3
31,62 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
" (...) naprawdę miał nadzieję, że przynajmniej śmierć była prawdziwa. Zmierzyłby się z umieraniem, gdyby musiał. Ale nie dałby rady umrzeć, a potem znowu żyć." ☢️ W RAMZ jest coraz gorzej. Z RAMZ nie ma jak uciec. Ale czy na pewno? Bohaterowie rozwiązują jeden problem, przy czym „rozwiązują” to spory eufemizm, tylko po to, by za chwilę zmierzyć się z kolejnym. Walka o przetrwanie popycha ich do przerażających rzeczy, nawet ci, którzy mieli stać na straży porządku, powoli tracą nadzieję i mają dość. Jednym słowem jest naprawdę źle. Jednak dla nas, czytelników, to dobra wiadomość, ponieważ ta historia z każdą przeczytaną stroną wciąga coraz bardziej. Tylko na koniec pojawiają się nieprzyjemne pytania. Czy na ich miejscu nie zachowalibyśmy się podobnie? Czy nie zrobilibyśmy wszystkiego, żeby przeżyć i ocalić najbliższych? Czy poczucie władzy i siły nie wypaczyłoby naszego kompasu moralnego? Przecież to tylko dzieci. Prawda?