Klauzule tajności T.2 Tajne przez poufne
+ czas dostawy
Opis
Romans z wybuchową mieszanką sarkazmu, pożądania i słodyczy, który po raz kolejny grozi niekontrolowanymi napadami śmiechu!Krystian był pewien, że to on trzyma stery. Że jego zasady wciąż obowiązują. Że jego życie nadal jest poukładane jak akta w sejfie ABW. Naiwniak.Wystarczyło jedno wakacyjne rozprężenie, kilka niezręcznych wpadek i oczywiście Sara dziewczyna, która ma talent do łamania zasad i testowania świętej cierpliwości. Krystian natomiast nie należy ani do świętych, ani do cierpliwych. Mężczyzna desperacko walczy o zachowanie rozsądku. Ten jednak ginie gdzieś między tureckim upałem, nieznośnie krótkimi sukienkami i uśmiechem, który skutecznie unieważnia jego postanowienia.Czy major ABW przetrwa urlop bez całkowitej utraty autorytetu? Czy Sara przekona go, że niektóre zasady są po to, żeby je łamać? A może chociaż tę jedną że kompletną bzdurą jest, iż wakacyjny romans musi mieć coś wspólnego z wakacjami? I najważniejsze czy uda im się nie wpakować w kolejną katastrofę?Nie ma co ukrywać tym razem wszystko wymknęło się spod kontroli! A w efekcie coś, co do niedawna było ściśle tajne, teraz niebezpiecznie balansuje na granicy między tym, co tajne, a tym, co poufne
Szczegóły
Recenzje
Normalnie tom drugi to prawdziwa gra Anioła z Diabłem:-) Początek totalnie mnie zaskoczył, innych może nieco zestresować, gdyż ukazane zostają dłuższe chwile po pierwszym razie nauczyciela z prawie dziewiętnaście lat młodszą dziewczyną. Pomimo wszystkiego nie mogę nazywać jej kobietą, gdyż jest totalną niewinnością i delikatnością. Jej zachowanie jest mega zabawne, choć oni w ogóle mają taki swój styl porozumiewania się. Jest im dobrze jak jest, choć o tym co się wydarzyło wolą nie mówić nikomu. Mają taki swój mały świat, choć jego jest znacznie większy, gdyż czytamy tutaj jego myśli, które są typowo samcze. To w nich zdradza nam, że nie chciał nigdy do nikogo się przywiązywać i obce mu są czułości. Dla niej jednak zmienił się i sam siebie nie poznaje. Pragnie od wszystkiego ją chronić, choć być może, że i on sam może stanowić dla niej zagrożenie. To nie jest szybka opowieść, bo tutaj czas płynie jakby i u nas. Dużo czasu jest poświęcone na ich wzajemne reakcje, rozmowy a najbardziej na myśli Pana Krystiana, gdyż zwracają się do siebie po profesorsku. Tak naprawdę żadne z nich nie chce rozstać się z drugim, choć zamysł miała stanowić luźna relacja z obserwacją dalszych poczynań. Tutaj mamy taki czas fascynacji, kiedy poznając swoje ciało w pełnej okazałości, ona chce zrobić wszystko, by go zaspokoić, a on chce ulżyć sobie, jednak gdzieś tam z tyłu głowy ma, że musi ją jakby oszczędzać. Z pewnością gra ich słów jest podsycająca, czasami bardziej się nakręcają aniżeli są w stanie coś zrobić. Bywa tutaj wulgarnie i spokojnie, choć to on góruje w tej historii. Tom pierwszy idealnie łączy się z drugim, więc teraz oczekuję połączenia z kolejnym. Nie czytajcie osobno żadnej części, gdyż każdy tu dorasta psychicznie, a uczucia pożądania totalnie ich zmieniają. Zobaczyć to można jedynie tylko wtedy, kiedy sięgnie się po nie po kolei:-) Pomimo mniejszej sympatii do męskiej postaci wciąż daję mu szansę na stanie się idealnie dopasowanym do niej. Jak sądzicie, czy nadal nikt tu niczego się nie domyśla? Jak sprawa z jego pracą? Typowo dla osiemnaście plus:-)
💗„Tajne przez poufne” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji zakazana relacja z motywem age gap. Major/wykładowca i studentka/córka wysoko postawionego człowieka-duet,który nie powinien zaistnieć,a jednak-jest i każdy czerpie z niego, nie tylko przyjemności,ale również chwil,których odkrycie prawdy jest bardzo,bardzo bliskie. Pojawia się niepewność dotycząca zachowania i wypowiedzenia słów,które mogą zranić bądź złamać serce! 💗Z naszymi bohaterami,ich słowami,czynami bądź sarkazmem nie trudno wybuchnąć śmiechem.Bo z nimi nie można być poważnym.Niemal na każdym kroku dostarczają dużej dawki humoru,dzięki którym spędzony z nimi czas jest szalony.Potrafią swoimi czynami zaciekawić i rozbudzić naszą wyobraźnię.Z nieśmiałej dziewczyny-Sara powolutku mówi co chce i w jakim miejscu.Te momenty uwielbiam,bo widać jej progres i zakłopotanie widoczne nie tylko na wakacjach. Także Krystian zmienia się,choć dla niego l jest trudniejsze. 💗Odkrywamy sekretne myśli bohaterów i to dopełniaja całą historię.Historia napisania jest w bardzo zabawny,aczkolwiek pełny emocji chwil.Pragniemy z nimi być jak najdłużej.Ich się kocha, od początku do niemal końca,bo zakończenie jest zdecydowanie za szybko! W takim momencie kończyć? Ja już chcę kontynuację,ponieważ decyzja Krystiana była troszkę samolubna,a z drugiej strony dojrzała… 💗„Tajne przez poufne” to zabawny romans,który pokochacie z całego serca.Czytajcie i poznajcie losy naszych bohaterów.Polecam
"(...) Krystian się bał. A mi się to podobało. Możliwe, że chciał się wycofać, lecz nie umiał. Karmiłam się emocjami, jakie w nim wyzwalałam. Ekscytowała mnie gra, która rozpoczęła się między nami." 🔥🔥🔥 Ajajaj ❤️🔥 Cóż to była za książka! Pani Magdaleno 😁 Na samą myśl rumieniec wykwita na policzkach 😉 Całkowicie rozwaliła Pani system 😁 Powiedzieć, że uwielbiam Sarę i Krystiana to jak nie powiedzieć nic. Ta dwójka wzbudza tyle emocji, że od lektury książki "Tajne przez poufne" nie można się oderwać. Wciąga i uzależnia tak mocno, że nawet nie wiem, kiedy dobrnęłam do końca. A ja chcę więcej i więcej. Ta książka rozpala do czerwoności i wywołuje salwy śmiechu. Nie do wiary jak stanowczy agent ABW mięknie pod wpływem młodszej od niego aż o dziewiętnaście lat uczennicy! Ale czy nie jest tak, że w miłości wiek nie gra roli? Tylko jakiej znowu miłości? Przecież żadne z nich nie przyzna się do głębszych uczuć 😁 Łączy ich gorący i namiętny romans. Dodajmy do tego zakazany i przede wszystkim skrzętnie ukrywany romans. Gdyby wyszedł na jaw... Aż strach pomyśleć jakie wywołałby skutki. Aczkolwiek ja, byłabym tego ogromnie ciekawa 😁 Wszak to dopiero byłby skandal 😁 W "Tajne przez poufne" dzieje się duuuuużo 🙂 Przypadkowy wyjazd do Turcji, okazał się całkowitym rollercoasterem zdarzeń oraz solidną dawką niesamowitych wrażeń i zwrotów akcji. To, co tu się dzieje, przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Autorka zdecydowanie stanęła na wysokości zadania! Każda przewrócona strona to kolejna dawka niezapomnianych emocji! Och! Chętnie zdradziłabym Wam o wiele więcej, gdyby nie to, że obowiązują mnie klauzule tajności 😁 Ale jedno jest pewne -ta książka na długo nie da o sobie zapomnieć. Ten plot twist, riposty, ta nieporadność głównej bohaterki i ten mężczyzna, który jest gotowy zrobić dla niej wszystko (choć nie chce się do tego przyznać, ale jego gesty dają wiele do myślenia) - to wszystko tak wspaniale się ze sobą komponuje, że nie można przejść obojętnie wobec tej książki. Więc: Czytajcie! Czytajcie! Czytajcie! Dajcie się jej porwać! Dajcie się jej oczarować! Bo, że tak będzie - jestem o tym przekonana ❤️ Gorrrrrrąco polecam ❤️🔥🔥🔥🔥