31.93
Literatura obyczajowa
SEQOJA
Kumulacja
Wydawnictwo:
SEQOJA
Oprawa: okładka miękka
31,93 zł
Cena rekomendowana: 45,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 2 - 3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Dwie starsze panie. Czy jedyne, co im pozostało, to picie herbatki i rozmowa o rozmaitych dolegliwościach? Ależ skąd. Pełna dziwnych, szalonych zdarzeń przeszłość powraca. Tajemnice zaczynają wychodzić na jaw, a przypadki się niebezpiecznie kumulują, doprowadzając do… No właśnie: do czego?
Szczegóły
Rok wydania
2025
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
248
Format
1.0 x 1.0
ISBN
978-83-67935-33-3
Rodzaj
Książka
EAN
9788367935333
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Seqoja Ewa Kilimek
Dodałeś produkt do koszyka
Kumulacja
31,93 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
O takich staruszkach, to ja jeszcze nie czytałem. Nie dość, że sama ich kreacja jest niesamowita, to jeszcze autor dołączył do tego wątek LGBTQ+, który dodatkowo ubarwia tę historię, gdyż jest tajemnicą skrywaną przez dwie staruszki. Nie tylko to w tej pozycji, jest tajemnicą. Jest ich dużo więcej i zaczną wychodzić na jaw. Już sam tytuł sugeruje, że tutaj będzie kumulacja wszystkiego, a co za tym idzie multum wrażeń, dużo uśmiechu i trochę kryminalnej atmosfery. Nie zabraknie również chwili na refleksję, podróży w czasie, mam tu na myśli ,,powrót" do przeszłości wraz ze staruszkami oraz realiów teraźniejszości. ,,Kumulacja" Pana Stacha Szulist to jedna z tych książek, które nie muszą zawierać dużej ilości stron, aby wywołać w czytelniku ciekawość, ekscytację i wprowadzić w stan zadumy. Kreacja bohaterów jest na wysokim poziomie. Ich przeszłość kryje wiele. Jest to niespodzianka zarówno dla czytelnika, jak i też dla samych bohaterek, gdyż o dziwo tyle lat razem, a tak mało o sobie wiedziały. Główne bohaterki to kobiety ekspresywne, a dialogi pomiędzy nimi są pełne emocji i żywiołowości mimo wieku, w którym są. Podobało mi się również to, że bohaterowie są ludzcy, normalni i z charakterem. W sumie w tym wszystkim o to chodzi, aby bohater przemówił do czytelnika, sprawił swoją osobowością, że stanie się nam bliski. Kreacja z rozsądkiem, bez udziwnień zawsze ma u mnie duży plus. Autor wplótł wiele wątków w historię, dlatego też śmiało powiem, że wnętrze tej pozycji jest bardzo bogate. Ta pozycja to mieszanka gatunków. Trochę z obyczajówki, dramatu, komedii i można by jeszcze dopisać co nieco. To moje pierwsze spotkanie z piórem autora. Zaskakujące i rewelacyjnie przyjemne. Oby więcej takich pozycji.