35.53
Książki
Mroczne Historie
Miasto samobójców
Wydawnictwo:
Mroczne Historie
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
35,53 zł
Cena rekomendowana: 45,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Młoda pani psycholog, bardzo utalentowana i jeszcze bardziej pewna siebie, za incydent niegodny terapeuty zostaje zmuszona do wyjazdu na prowincję, gdzie w tytułowym miasteczku ilość samobójstw zdecydowanie przekracza średnią krajową. Przekonana o własnych możliwościach próbuje rozwikłać zagadkę, nad którą od dłuższego czasu biedzi się sztab specjalistów. Nagle okazuje się jednak, że nie jest taka wspaniała, jak zawsze sądziła, a demony przeszłości wyciągają po nią bardzo ostre szpony. Agnieszka Kaźmierczyk pozostaje wierna gatunkowi. „Miasto samobójców” to kolejna powieść tej autorki i kolejny świetny thriller psychologiczny. Bardzo lubię twórczość Agnieszki. Jej książki są mocno osadzone w świecie rzeczywistym, ale czerpią z naszych ukrytych lęków. Budowana na psychologicznej destrukcji jednostki historia dotyka nas w sposób osobisty. Sprawia, że zaczynamy się zastanawiać: a jak ja bym się zachowała? Co mnie pogrążyłoby w takiej otchłani, że jedynym wyjściem byłaby śmierć? Polecam, Barbara Mikulska, autorka książek dla dzieci i młodzieży, horrorów i romansów.
Szczegóły
Tytuł
Miasto samobójców
Autor
Wydawnictwo
Temat
Wydanie
1
Rok wydania
2023
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
264
Format
14.5x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788382902938
Język oryginału
polski
Rodzaj
Książka
EAN
9788382902938
Dodałeś produkt do koszyka
Miasto samobójców
35,53 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
To pierwsze moje spotkanie z piórem Pani Agnieszki i jestem mega pod wrażeniem. Sam pomysł na fabułę jest niesamowity, postacie genialnie wykreowane, a wszystko jest dopracowane w każdym wątku. Jak dla mnie nie ma do czego się przyczepić - “Miasto samobójców” to rewelacyjny thriller psychologiczny, który ciężko jest odłożyć. Od pierwszych stron czuć było atmosferę książki i grozę, a także emocje i rozterki bohaterów. Przyznam się wam, że w pewnym momencie zrobiło się tak ciekawie, że podejrzewałam każdego o spisek i myślałam, że zacznę też wierzyć w byty nadprzyrodzone. Dawno nikt mnie tak nie wyprowadził w pole. A to co było najważniejsze mi umknęło... Ciekawa jestem, czy z Wami też tak będzie? Mamy tu ambitną panią psycholog, która sama ma problemy i aby się zrehabilitować wyrusza do miasta samobójców by rozwikłać jego zagadkę. Jej wysoka samoocena i dotychczasowa błyskotliwa kariera sprawia, że kobieta mniema iż rozwiąże sprawę szybko i wróci do dawnego życia. Mimo wielkiego jej wysiłku, żadna teza nie znajduje pokrycia . Kolejny nastolatek targnął się na swoje życie, a ludzie z którymi Natalia pracuje w sztabie zachowują się dziwnie w stosunku do niej i nie wykazują żadnego zaangażowania w sprawę. W ośrodku dla młodzieży, w którym Natalia prowadzi terapię grupową i indywidualną też napotyka się na mur milczenia, nie umie znaleźć sposobu na dotarcie do tych młodych ludzi. Ona sama nie czuje się najlepiej w tym mieście. Dzieją się rzeczy, których nie umie racjonalnie wyjaśnić. Czy Natalia okaże się karierowiczką? Czy w ogóle zależy jej na wyjaśnieniu zagadki? Czy doprowadzi sprawę do końca? Niestety nie zdradzę Wam niczego. Sami musicie sięgnąć po tą pozycję, wierzcie mi, warto!