29.26
Literatura obyczajowa
Filia
Miłość jest podróżą
Wydawnictwo:
Filia
Oprawa: Miekka
29,26 zł
Cena rekomendowana: 47,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Zwyczajne rzeczy, których tak łatwo nie zauważyć, dopiero z perspektywy czasu nabierają znaczenia.
Jaga czuje się już bezpiecznie w willi Pod Jodłami, gdyż Damian, jej chłopak, wytropił prześladującego ją stalkera. Jednak pewnego zimowego wieczoru otwiera drzwi i widzi swego prześladowcę. Sterroryzowana wsiada do jego auta. Lecz w Zagórzu nic nie umyka uwagi mieszkańców i wieść o porwaniu roznosi się błyskawicznie. Zmontowana naprędce ekipa pod wodzą pani Anieli rusza na ratunek. Mela także przeżywa ciężkie chwile. W szpitalu mobbinguje ją ordynator, przygotowania do ślubu ją stresują, w dodatku na horyzoncie znowu pojawia się Aleksa, pierwsza miłość jej narzeczonego. Mela ma coraz więcej wątpliwości co do swoich uczuć i uczuć Mateusza. Już raz uciekła sprzed ołtarza, czy zrobi to po raz drugi?
Kraj produkcji: Polska
Szczegóły
Wydanie
1
Rok wydania
2022
Oprawa
Miekka
Ilość stron
304
Format
13.5 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
978-83-8280-344-0
Rodzaj
Książka
EAN
9788382803440
Data premiery
2022-11-09
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Filia sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Miłość jest podróżą
29,26 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
"Miłość jest podróżą" można czytać jako osobną powieść, a także jako kontynuację losów bohaterów serii "Willi Pod Jodłami". Jakiś rok temu trzymałam w rękach poprzedni tom, "Trzeba marzyć", ale niestety jedyne, co z niego zapamiętałam, to że raczej nie była to powieść dla mnie. Myślałam, że tutaj będzie trochę inaczej, bo na początku nawet zaciekawił mnie wątek Wiktora i jego podróży do Indii. Niestety szybko ta historia rozmyła się w natłoku innych. Bohaterowie byli dla mnie totalnie niewiarygodni, czasami strasznie zarozumiali i pełni pogardy, akcja wydawała mi się trochę chaotyczna, szybko się nudziłam i przenosiłam uwagę gdzie indziej. Jeżeli komuś odpowiada styl autorki, zna i lubi poprzednie części, to ten tom również go nie zawiedzie. Ja jakoś nie umiem się wciągnąć w świat wykreowany przez Bognę Ziembicką. Mam wrażenie, że więcej musiałam sobie sama dopowiadać, niż faktycznie zostało nam przedstawione. Jeśli mam komuś polecić, to wyłącznie fanom autorki.