28.43
Książki
Feniks
Miłość Miłość
Wydawnictwo:
Feniks
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
28,43 zł
Cena rekomendowana: 37,91 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Poukładany świat Elizy rozpada się, gdy traci pracę, dach nad głową i chłopaka. Stawiając wszystko na jedną kartę, ulega namowom koleżanki i wyjeżdża na wieś, by zamieszkać w domu odziedziczonym po ciotce.Już pierwszego dnia nieomal potrąca miejscowego pijaczka, a dom okazuje się kompletną ruiną.Wieś Koniec Świata faktycznie okazałaby się jego końcem, gdyby nie sąsiedzi, którzy otaczają ją opieką typową dla mieszkańców małych miejscowości. Co więcej ? pijaczek okazuje się być piekielnie przystojnym mężczyzną, niosącym na barkach ogromny ciężar winy za wydarzenia z przeszłości. Czy Eliza pomoże mu uporać się z żałobą i uda im się zaufać podszeptom zranionych serc?Jaką tajemnicą owiana jest przeszłość Pawła i co się stanie, gdy okrutne fakty ujrzą światło dzienne?Zapraszamy Was na Koniec Świata, gdzie wszystko ma swój początek.
Szczegóły
Rok wydania
2021
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
198
Języki
polski
ISBN
9788366826779
Rodzaj
Książka
Stan
Nowy
EAN
9788366826779
Dodałeś produkt do koszyka
Miłość Miłość
28,43 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
To zabawne, ale czytając tą książkę od razu w głowie ułożył mi się inny tytuł ,,Przez butelkę do serca". A dlaczego, to zaraz wam wyjaśnię. Otóż opowieść jest bardzo krótka, dosyć szybko rozwinięta i zbytnio nie ma tutaj czasu na rozterki. Początek jest bardziej opowieścią o młodej kobiecie, która zakochana wprowadziła się do domu swojego szefa, po czym po kilku miesiącach on oznajmił jej, że ją zwalnia z pracy i swojego serca. Miała szybciutko się wyprowadzić robiąc miejsce następnej miłości. Totalnie upokorzona i bez grosza pomieszkiwała gdzie się dało, aż znajoma przypomniała jej o starym domu, który dostała w spadku. Zdesperowana pojechała tam, by móc otworzyć nowy rozdział w życiu. Tak jak przeczuwała, droga sugerowała wieś zabitą dechami, gdzie pijaczek nie zważając na czyhające niebezpieczeństwo, spał sobie smacznie na niej. Zmęczona szybko zasypia, a kolejnego dnia wita ją szybka i zwinna postać, która robi jej stracha. Wkrótce okazuje się, że wieś ma swoje prawa, a sąsiedzi bacznie obserwują jej każdy ruch. W tym przystojny pijaczek, który wykąpany wygląda zupełnie inaczej... Chciałam w tym momencie urwać, gdyż reszta zasługuje na to, byście sami poznali dalsze losy dwojga pokiereszowanych ludzi, których przeszłość mocno rzutuje na teraźniejszości. Historia jest napisana z punktu widzenia postaci, więc poznajemy sytuację życiową kobiety i pijaczka. Jej opowieść poznaliśmy od razu, natomiast jego będziemy mieli dawkowaną między tym co jest a tym, co to spowodowało, że taki jest. Pomimo, że książka jest krótka, to jednak druk jest trochę mniejszy. Ogólne miejsca poznajemy dokładnie dopiero wtedy, jeśli ktoś akurat w jakimś konkretnym miejscu się znajdzie. Szybkość historii powoduje, że nasze emocje wciąż są na bazie początku. Jakbyśmy o każdą złość, ból czy też smutek tylko zahaczali, bez pochłonięcia. Opowieść wciąga na podstawowym poziomie, nie ma dramatu jeśli musimy odłożyć ją na bok, choć i tak wolelibyśmy ją przeczytać na raz. Ma w sobie drobne przesłania, więc jestem za tym, żeby ją polecić. Taka lekka opowieść na każdy czas☺️