37.05
Romans
Replika
Miłość pod choinką
Wydawnictwo:
Replika
Oprawa: Miękka
37,05 zł
Cena rekomendowana: 54,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Agata – sławna aktorka serialowa – ucieka na święta od zgiełku wielkiego miasta i jego awantur. Pragnie odpocząć w rodzinnych stronach od czujnych oczu fanów i fleszy aparatów paparazzi. Niestety, po drodze rozbija samochód, a drogi zasypuje śnieg. Na całe szczęście na jej drodze pojawia się Igor – przystojny wdowiec prowadzący rodzinną plantację świerków. Aktorka przyjmuje jego pomoc, a zrządzenie losu sprawia, że po krótkim czasie zaprzyjaźnia się z jego nastoletnią córką, która dopuszcza się małej intrygi.
Czy ta historia ma szansę na happy end, a powiedzenie „szczęście w nieszczęściu" znajdzie w tym przypadku uzasadnienie?
Czy ta historia ma szansę na happy end, a powiedzenie „szczęście w nieszczęściu" znajdzie w tym przypadku uzasadnienie?
Szczegóły
Tytuł
Miłość pod choinką
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
320
Format
14.5 x 20.5 cm
ISBN
9788368135534
Rodzaj
Książka
EAN
9788368135534
Data premiery
2024-11-05
Kraj produkcji
PL
Producent
Replika Aleksander Szabliński
Dodałeś produkt do koszyka
Miłość pod choinką
37,05 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Agata jest sławną aktorką, która chociaż w święta chce mieć spokój, więc decyduje się, na ucieczkę od wiecznie czyhających na nią paparazzi. Z racji fatalnej sytuacji na drodze rozbija samochód a niedługo później na jej drodze pojawia się on. Igor, który okazuje się, że jest przystojnym wdowcem posiadającym swoją plantację świerków. Wyciągnął w jej stronę pomocną dłoń proponując jej schronienie w swoich progach, gdzie krótko później poznaje jego rodzinę i nastoletnią córkę. Córkę, która dopuszcza się małej intrygi… Czytało się szybko, pióro autorki okej, fabuła też fajna. Świąteczna, pełna magii historia. To moja pierwsza świąteczna książka w tym roku. Ogółem byłaby wyższa ocena gdyby pominąć wątek żony. Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Kto wie, ten wie o czym mówię :). Igor jest wdowcem, który sam wychowuje córkę. Nie powiem, mocno zaintrygował mnie ten pomysł na fabułę bo nie jest ona typowo szablonowa. Nie pamiętam czy w ogóle kiedykolwiek czytałam książkę o samotnym wdowcu. Do tego dobrze zbudowany, ogromny mężczyzna, który mimo „strasznego” wyglądu ma złote serce, i pomaga każdemu jak tylko może. Bezinteresowny, pomocny i troskliwy. Mimo, że książka jest łatwa do przewidzenia- jak to bywa w tego typu książkach to polecam. Miło można spędzić z nią czas. Pełna ciepła, zrozumienia, ukazująca to o czym niektórzy zapominają, aby nie oceniać książki po okładce. Problemy są przyziemne, bohaterowie mają trochę do przepracowania, przeanalizowania, muszą odnaleźć szczęście i otworzyć się na nowe. A to nie zawsze jest takie łatwe jak się wydaje. Jeśli nie lubicie gdy w książce pojawiają się wątki paranormalne to uprzedzam, że w tej one są :) *To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania.
Sławna aktorka, Agata Rosa, w wyniku rozbicia samochodu, a następnie śnieżycy, która zasypuje wszystkie drogi, musi zmienić swoje plany i zamiast przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia z najbliższymi, trafia do zupełnie obcych ludzi. Zostaje uziemiona na kilka dni w małym miasteczku, bez możliwości wezwania chociażby pomocy drogowej. Jednak nie musi się martwić o swoje bezpieczeństwo, czy też dach nad głową. Pomoc oferuje jej Igor - przystojny wdowiec, prowadzący wraz z ojcem i szwagrem plantację świerków. Te kilka, wydawałoby się zwykłych dni, odmieni na zawsze życie tej dwójki… Jednak czy pozwolą losowi na szczęście? . „Miłość pod choinką” to ciepła i pokrzepiająca na duchu opowieść. Opowieść o już nie pierwszej miłości, tylko tej kolejnej, następującej po trudnych doświadczeniach życiowych. To też historia o otworzeniu się na dobro, prawdziwą przyjaźń, ale także o zamknięciu pewnego etapu w życiu - pełnego bólu i rozpaczy po stracie. Z nutką magii i odrobiną zjawisk nadprzyrodzonych. Z dużą dawką dobrego humoru i odrobiną pikanterii. Czyli dokładnie taka, jaka powinna być świąteczna powieść! . Czytało mi się ją bardzo dobrze. Niemal płynęłam przez tę historię! . Idealna na prezent pod choinkę - piękne wydanie z barwionymi brzegami! - czegóż chcieć więcej! . Czytaliście, albo macie w planach lekturę? Jeśli (jeszcze) nie, to mam nadzieję, że po mojej rekomendacji się zdecydujecie!