loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
38.6 Romans Amare

Na zawsze i na wieczność

Wydawnictwo: Amare
Oprawa: okładka miękka
38,60 zł
Cena rekomendowana: 45,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy

Opis

Niektóre marzenia mogą mieć smak gorzkiej lukrecji.Kiedy Brooklyn wraca do rodzinnego domu po poważnym wypadku samochodowym, jest przekonana, że jej życie się skończyło. Jedna tragiczna chwila spowodowała, że nagradzana tancerka usłyszała wyrok: koniec kariery. Zdana na rodziców, nie potrafiła pogodzić się z losem do dnia, w którym dały o sobie znać duchy przeszłości. Jednym z nich był Matt, jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Problem w tym, że lata temu Brook i Matt przyrzekli sobie nawzajem, że na zawsze o sobie zapomną…

Szczegóły

Tytuł
Na zawsze i na wieczność
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
374
Języki
polski
ISBN
9788383730943
Rodzaj
Książka
EAN
9788383730943
Data premiery
2024-05-08
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Zaczytani Sp. z o. o.
ul. Świętojańska 9 / 4
81-368 Gdynia
PL
660850200
[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 5
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
Kaktus_love_book
01 lipca 2024 r.
5/5

🦋 RECENZJA 🦋 "Magia to stan, w którym twoje serce na przekór rozumowi wybiera najbardziej krętą ścieżkę, by móc zsynchronizować się z drugim sercem." Brooklyn i Matthew od dzieciństwa byli dla siebie wszystkim. Najlepszymi przyjaciółmi, miłością, bratnią duszą. Nie chcąc stawać na drodze do spełnienia marzeń swojej ukochanej, Matt zrobił, coś, czego potem bardzo żałował. Pozwolił jej odejść, zdeptał delikatne serce. Brook poszła naprzód, oddała się ukochanemu tańcowi, zdobywała szczyty ale los brutalnie odebrał jej wszystko przez wypadek. Teraz wraca do rodzinnego domu, zdrowia i Matta, choć tego ostatniego bardzo chciała unikać. Ich drogi się krzyżują, wielokrotnie, dawne uczucia powracają do głosu, ale oni są inni, choć wewnątrz nadal pozostali sobą, zapominając o tym na dłuższą chwilę. Na zawsze i na wieczność, tak brzmiała ich obietnica. Monika stworzyła niesamowicie głęboko poruszającą, rozczulającą i bolesną historię miłości, która przeszła wieloma krętymi ścieżkami. Matt był chłopakiem, który nie pochodził ani z bogatego domu, ani nie miał wspaniałych rodziców, ani nie posiadał głębokiej wiary w siebie. Jedynym sposobem jaki widział na udwodnienie swojej miłości do Brooklyn, było pozwolić jej odejść, by mogła gonić cele, spełniać marzenia. Wierzył, że zrobił wszystko dla jej dobra, skazując siebie i ją na lata cierpienia z powodu złamanego serca. Dodatkowo u szczytu kariery Brook zostaje ofiarą bardzo tragicznego wypadku, tracąc partnera, karierę zawodową, powracając do zwykłego życia. Teraz ponownie staną na swojej ścieżce, gdy on mierzy się z trudami codzienności, wychowując samotnie dziecko, a ona próbuje swoją jakoś poskładać, odnaleźć siebie, znaleźć sens, który by natchnął ją do walki o powrót do zdrowia. Życie nauczyło ich, że błędne decyzje można spróbować naprawić. Nie będzie to proste i łatwe. Zadanie będzie wymagało nie lada poświęcenia, ale nagroda może być najcenniejszą zdobyczą, której nie da się kupić nawet za największe pieniądze świata. Miłość ich będzie prawdziwa, wyjątkowa i niepowtarzalna. Matt i Brook to duet, którego niesamowita historia zapadnie wam na długi czas w pamięć. Jest to książka, którą z pewnością przeczytam jeszcze nie jeden raz, będę powracać do niej w chwilach zwątpienia. Bo tylko oni potrafią nauczyć, że życie nie składa się tylko z sukcesów, ale w dużej mierze z porażek i tego, jak sobie z nimi radzimy. Czy poddajemy się bez walki? Czy podnosimy się po kolejnym upadku? Taka miłość jak ich się zdarza bardzo rzadko, ale jest wyjątkowa i z pewnością, wielu chciało by takiej doświadczyć.

Czytaj więcej
Kama
12 czerwca 2024 r.
5/5

Czasami trzeba pozwolić sercu przekrzyczeć rozum. Trzeba patrzeć na świat przez kolorowe szkiełka. To właśnie od perspektywy zależy jak wygląda nasze życie. Brooklyn od dziecka pragnęła tańczyć i zdobywać wszelkie możliwe tytuły. Matt od dziecka był jej najlepszym przyjacielem. Tych dwoje od zawsze było sobie bliskich i nie zmienił tego upływ czasu. Wprost przeciwnie, w miarę dorastania Matthew i Brook zrozumieli,że czują do siebie więcej niż tylko przyjaźń. Niestety nie mogli przewidzieć tego, co ich spotkało, a ponadto nigdy nie myśleli,że jedna z najbliższych dziewczynie osób stanie na przeszkodzie szczeremu uczuciu... Niemal dwie dekady od rozstania młoda mistrzyni Europy w tańcach latynoamerykańskich padła ofiarą wypadku samochodowego w którym zginął jej partner , Daniel a ona sama była zmuszona wrócić w rodzinne strony i skonfrontować się z przeszłością. Czy miłość o której oboje starali się zapomnieć rozkwitnie na nowo? Matt prowadzi w Pangbourne warsztat samochodowy i samotnie wychowuje córeczkę, Bessie , a jest to naprawdę niesamowita młodą osóbką, która niejednokrotnie rozczuliła i rozbawiła. Powrót pierwszej z ukochanych kobiet zdecydowanie namiesza w życiu młodego ojca.. Czy zdoła wyjaśnić dlaczego przed laty zrezygnował z własnego szczęścia? Ile ja wylałam łez czytając tę niezwykłą , cudowną powieść! Ile razy się wzruszyłam, uśmiechnęłam i zdenerwowałam. Nie zliczę. Powiem tylko,że gdy już zaczęłam czytać nie mogłam się oderwać, a moje emocje były zmienne i skrajne jak pogoda. Pokochałam Matta , Bess i mamę Brook a także ją samą. Jej siłę, niezłomność, wiarę w marzenia i miłość na całe życie. Fabuła została poprowadzona przepięknie i bardzo misternie z wyczuciem i sercem, które włożyła w nią Pani Moniką. Jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam w tym roku. Kocham całą sobą i polecam serdecznie.🤍🩷

Czytaj więcej
BRUNETTE BOOKS
08 czerwca 2024 r.
5/5

"Na zawsze i na wieczność" Moniki Cieluch to romans naładowany emocjami. Historia Brooklyn Elliot i Matthew Hughesa pokazuje, że przeszłość ma ogromny wpływ na teraźniejszość. Autorka stworzyła historię o przyjaźni, miłości, zaufaniu, bliskości, walce o własne szczęście, samotnym rodzicielstwie. Poznajemy Brooklyn, która odniosła wielki sukces jako tancerka. Niestety po poważnym wypadku samochodowym zmuszona jest wrócić do rodzinnego Pangbourne. Załamana dziewczyna nie może pogodzić się z końcem kariery, a na dodatek musi zmierzyć się z demonami przeszłości. Gdy na jej drodze staje Matthew Hughes, przyjaciel z dzieciństwa, zrozumie, że nie ma sensu uciekać przed przeszłością. Co takiego stało się w przeszłości, że Brooklyn i Matt poróżnili się? Czy odbudują swoją relację? Wielkie WOW!!! Zdecydowanie jest to historia, która ściska za serce I rozbija emocjonalnie wrażliwego czytelnika. Autorka pokazuje nam, że to co mamy zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy, ale też daje do zrozumienia, że nic nie jest nam dane na zawsze. W jednej chwili możemy stracić zdrowie, miłość i bliskich, dlatego warto doceniać życie i to co mamy oraz cieszyć się z każdej chwili. Śledziłam losy Brooklyn i Matthewa z ogromną ciekawością. Teraźniejszość przeplata się z przeszłością, a my możemy dowiedzieć się, co ich łączyło kiedyś i co stało się, że rozstali się. Przewracałam kartkę za kartką, by dowiedzieć się, czy odbudują swoje zaufanie. Przekonacie się, że nasze życie należy tylko do nas i nikt nie ma prawa decydować o tym jak ono będzie wyglądać. Każdy ma prawo do własnych wyborów. Warto walczyć o swoje marzenia nawet wtedy gdy los rzuca nam kłody pod nogi. Pokochałam małą Bessie, która od samego początku skradła moje serce, a teksty jakimi rzucała wielokrotnie rozbawiły mnie do łez. Gwarantuję Wam, że jest to piękna i życiowa historia, która dostarczy Wam emocji jak na kolejce górskiej. Warto czytać takie mądre i refleksyjne powieści. Gorąco polecam!

Czytaj więcej
kd.mybooknow
22 maja 2024 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

✨ Recenzja "Nie wolno rezygnować z marzeń tylko dlatego, że na pewnym etapie naszego życia jest nam nieco trudniej. Nie można się poddać i zaprzepaścić szansy na bycie szczęśliwym tylko dlatego, że los postanowił zagrać nam na nosie." Co powiecie na historię z wątkiem drugiej szansy i motywem pamiętnika? Tak, tak wiem, to popularny motyw i wątek, ale rzadko kiedy uczucia są pokazane tak pięknie i wzruszająco! Friends to lovers - zawsze kupują mnie książki z tym motywem❣️ Monika Cieluch jest znana z umiejętności tworzenia poruszających historii, a jej styl pisania jest lekki i przyjemny, co sprawia, że książki czyta się z wielką przyjemnością. Brooklyn, uzdolniona tancerka, wraca do rodzinnego domu po tragicznym wypadku samochodowym, który kończy jej obiecującą karierę. Czuje się zdruzgotana i bezradna, zmuszona do polegania na swoich rodzicach. Jej życie wydaje się stracone, aż do momentu, gdy przeszłość zaczyna powracać. Jednym z powracających wspomnień jest Matt, jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Kiedyś obiecali sobie, że nigdy więcej się nie zobaczą, ale teraz los ponownie splata ich drogi. Czy Brooklyn i Matt będą w stanie pogodzić się z przeszłością i odnaleźć wspólną drogę do przyszłości? To nie jest moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, bardzo je polubiłam i czytanie tej historii było dla mnie bardzo przyjemnie spędzonym czasem, po prostu dałam się jej porwać. Ona chwyta za serce emocjami, odbiera oddech wydarzeniami, i wyciska łzy smutku oraz wzruszenia. Jest pokazana z perspektywy Brooklyn i Matta, zarówno w przeszłości, jak i w teraźniejszości – przez wszystkie wzloty i upadki, dobre i złe decyzje. Pokazuje, że czas może zmienić ludzi i ich relacje, ale prawdziwe uczucie pokona wszystkie przeszkody losu. Na tle wydarzeń tej dwójki mamy okazję poznać również ich rodziny, wartości i priorytety. Najbardziej bolała mnie postawa ojca Brooklyn, który wiedział lepiej co jest lepsze dla jego córki. Robił wszystko by wspierać córkę, ale próbował też układać jej życie za jej plecami. Mama za to zaplusowala u mnie postawa wobec córki i jej przyjaciela. Nie wiedząc co tak naprawdę wydarzyło się między nimi nie wybrała żadnej strony. Wspierała każdego z nich i miała nadzieję, że oni kiedyś sobie wszystko wyjaśnią. Rodzina Matta - cóż takich jest dość sporo. Cudownie, że ten mały chłopiec, a potem mężczyzna znalazł namiastkę domu w matce Brooklyn. Piękny przykład miłości matczynej. Mówiący patrz sercem i daj serce, jeśli możesz reaguj na niesprawiedliwość i niegodziwość. Znajdziecie tu również wiele mądrych cytatów, które skłaniają do refleksji i pozostaną w pamięci. Ze wszystkimi muszę się zgodzić. Jeśli macie ochotę na poruszającą opowieść o straconych marzeniach, przyjaźni i sile, jaką daje druga szansa to jest to ona! Polecam z całego serducha ♥️

Czytaj więcej
@fascynacja.ksiazkami
10 maja 2024 r.
5/5

„Jego wzrok był tak intensywny,że nie byłam w stanie się ruszyć.Mówić też nie umiałam.Moglam co najwyżej siedzieć i gapić się na niego. I to właśnie robiłam” 🪞Aż trudno mi opisać,co przeżywałam podczas czytania tej książki. Odnalazłam w niej ogrom emocji,strachu,lęku,tajemnic oraz utraconą prawdziwą przyjaźń,która była wyjątkowa. 🪞Dwoje poranionych przez życie osób w najmłodszych latach stało się dla siebie bratnimi duszami.Mogliby przenosić góry,nauczyli się marzyć o małych rzeczach i wierzyć w osiągnięcie trudnych celów.Tworzyli team godny pozazdroszczenia…aż nagle wszystko runęło… 🪞Rozdziały z teraźniejszości oraz przeszłości pozwalają nam zobaczyć wydarzenia z życia bohaterów,które wyryły w ich sercu znamię nie do zapomnienia.Obojga walczą o lepszą przyszłość i urzeczywistnienie marzeń dotąd nie zrealizowanych.Dzięki walce i nie poddawaniu się przynoszą efekty.Ich rozterki były tak realne,że niejednokrotnie łezka poleciała podczas czytania.Autorka znakomicie opisała emocje buzujące w bohaterach. 🪞Historia pokazuje czym jest prawdziwa przyjaźń oraz obietnice złożone bliskiej nam osobie.Potrafią dać moc do działania,ale także złamać serce.Muszę wspomnieć o uroczej osóbce,którą pokochałam całym sercem.Jest wyjątkowa i unikatowa.I love❣️ 🪞Książka jest znakomitą opowieścią o miłości,przyjaźni i walce,by marzenia zostały zrealizowane.Udawadnia,że dla ukochanej osoby zrobi się wszystko.To również historia o walce z samym sobą po upadku na samo dno. 🪞Jest to cuuuudowna powieść,która powinniście przeczytać P O L E C A M

Czytaj więcej
38,60 zł
Cena rekomendowana: 45,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy
Dodałeś produkt do koszyka
Na zawsze i na wieczność - Monika Cieluch
Na zawsze i na wieczność
Monika Cieluch
38,60 zł
Przejdź do koszyka
38,60 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO