37.72
Kryminał
eBOOKnij to
Narośl
Wydawnictwo:
eBOOKnij to
37,72 zł
Cena rekomendowana: 52,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Gdy Oliwia i Krzysztof poznają się na imprezie na studiach, nikt się nie spodziewa, że ich losy splotą się na całe życie. Pochodzą z dwóch różnych światów.
Ona – ambitna jedynaczka wspierana przez władczego ojca.
On – przystojny chłopak, którego marzeniem jest wyciągnięcie rodziny z biedy.
Ich ślub, choć miał być początkiem czegoś pięknego, kończy się
katastrofą. Ojciec panny młodej obraża swojego zięcia, ten zaś zasypia pod stołem pijany i załamany swoją nową rodziną. Tymczasem panna młoda spędza swoją noc poślubną z innym.
Dziewięć lat później sąsiadka wraz z dozorcą odnajdują dwa ciała w mieszkaniu Oliwii i Krzysztofa.
Kto zabił?
Kto jest ofiarą, a kto tym złym?
Szczegóły
Rok wydania
2024
Ilość stron
390
Format
148 x 210 mm
ISBN
9788396938497
Rodzaj
Książka
EAN
9788396938497
Data premiery
2024-06-24
Kraj produkcji
US
Producent
Sell Worldwide LLC
Dodałeś produkt do koszyka
Narośl
37,72 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Macie ochotę na powieść,dzięki której nieprzewidywalna akcja i rusztowanie z kłamstw zawali się wokół Was? W "Narośli" poznajemy Oliwię studentkę z bogatego domu, która na imprezie poznaje Krzysztofa,przystojnego studenta medycyny z biednej rodziny. Oboje pochodzą z dwóch różnych światów, ale mimo przeciwności losu oraz protestów rodziców zakochują się w sobie. Na ślubie ojciec panny młodej obraża swojego zięcia. Z biegiem czasu dochodzi do nieszczęśliwych wydarzeń. Dziewięć lat później sąsiadka wraz z dozorcą odnajdują dwa ciała w mieszkaniu Oliwii i Krzysztofa. Co tam wydarzyło się? Kto zabił? Zdecydowanie warto przeczytać tę książkę, a ja bardzo lubię czytać thrillery psychologiczne więc musiałam sięgnąć po "Narośl" Agnieszki Peszek. Jestem zadowolona z lektury, bo znalazłam tutaj wszystko czego oczekuję po tym gatunku literackim. Skomplikowane i toksyczne relacje międzyludzkie, psychika ludzka, intrygi, kłamstwa, zdrada, manipulacje, tajemnice i zaskakujące zwroty akcji. Powoli odkrywałam tajemnice bohaterów i ich sekrety wbiły mnie w fotel. Autorka potrafi manipulować czytelnikiem i trzymać go w niesamowitym napięciu. Czytając tę książkę przekonacie się, że ludzie ukrywają różne tajemnice za zamkniętymi drzwiami swoich domów. Jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu pisarskiego autorki i po tej lekturze mam ochotę na więcej. Na pewno nadrobię zaległości i przeczytam inne powieści spod pióra autorki. "Narośl" to pozycja obowiązkowa dla fanów thrillerów psychologicznych. Spędziłam z tą książką ekscytujący czas. Emocje gwarantowane. Czytajcie i sprawdźcie sami, czy istnieją udane małżeństwa? Polecam gorąco! BRUNETTE BOOKS
Narośl to jedna z tych książek, które zaskakują do samego końca. Aż do ostatniej chwili nie mamy pojęcia, jak skończy się ta historia i co jeszcze ciekawego autorka ma nam do zaoferowania. Główna bohaterka i bohater to złożone osobowości po których wszystkiego się można spodziewać. Jednak to co wykreowała dla nas Agnieszka przeszło moje najśmielsze oczekiwania. I wiecie co? To było w tej książce najlepsze! Ten element zaskoczenia, który towarzyszył mi praktycznie cały czas. Gdy już myślałam, że rozgryzłam zagadkę dostawałam w twarz nowymi faktami z przeszłości bohaterów, które diametralnie zmieniały obraz i zupełnie pomieszały mi w głowie. Jednak to jest właśnie to co kocham w książkach najbardziej. Zwłaszcza w tych, w których motywem przewodnim jest zagadka kryminalna do rozwiązania. A teraz trochę o samej fabule. Oliwia i Krzysztof to na pozór małżeństwo, jak każde inne. Długi staż wygasił ogień pożądania, ale codzienność sprawia, że nadal są razem i wyglądają na takich, którzy mimo problemów darzą się uczuciem. Jednak niech ta pozorna miłość Was nie zmyli. Kochani to uczucie to istny eksperyment chemiczny, który kończy się zjawiskową eksplozją. Jeżeli chcecie ją obejrzeć w pierwszym rzędzie i poczuć na twarzy powiew wybuchu zapraszam do lektury. Oliwia wychowała się w domu z zasadami. Rodzice bardzo majętni ponad wszystko stawiają dobre wrażenie i zasady, którymi kierują się na co dzień. Nie ma dla nich znaczenia, czy ich córka jest z tego powodu szczęśliwa. Najważniejszy jest status społeczny i pozory. Oraz oczywiście pieniądze. Krzysztof to zupełnie przeciwieństwo. Chłopak z biednego domu, który już od małego doświadczał tego co najgorsze. Ojciec który bił i przed którym trzeba było uciekać. Doskwierajacy głód i ciągły brak pieniędzy. Jak tych dwoje potrafiło się w sobie zakochać i stworzyć szczęśliwy związek? Sprawdźcie sami! Zresztą zachęcam byście dokopali się do wnętrza i doszli do własnych wniosków, czy ten związek choć przez chwilę był szczęśliwy? Czy od samego początku był skazany na porażkę? Jednak to co na pewno jeszcze bardziej Was zaciekawi to fakt, że bohaterów poznajemy w momencie, gdy Oliwia prawie martwa zostaje odnaleziona w jej mieszkaniu. Obok niej znajduje się ciało martwego przyjaciela Krzysztofa Darka. A gdzie wszystkim jest sam Krzysztof? Odpowiedź nie jest taka oczywista, jak Wam się wydaje! Kochani pióro autorki pokochałam całym sercem. Dawno nikt tak skutecznie nie wodził mnie za nos. Perfekcyjne dawkowanie informacji powoduje, że co chwile jesteśmy zaskoczeni tym co jeszcze skrywają bohaterowie. Nie ukrywam, że policjanci mieli nie lada zagadkę do rozwiązania. Zresztą i ich sylwetki zostały dopracowane do perfekcji tworząc rewelacyjne i wyjątkowe postaci. Wszystko tu jest w stu procentach przemyślane i dzięki temu dostajemy wspaniała i zaskakująca historię pełna zwrotów akcji i wciągająca na maksa. Dla mnie to jedna z najlepszych książek, jakie miałam okazję czytać. Czas pędził, jak szalony, a ja nie potrafiłam się oderwać nie poznając zakończenia. Rewelacja!
Agnieszka Peszek zaskakuje nas kolejną książką. Tym razem serwuje nam zagadkę do rozwiązania, która na pierwszy rzut oka może wydawać się łatwa, ale jak się okazuje, autorka doskonale wodzi nas za nos. Co za tym idzie, książka staje się nieprzewidywalna i coraz bardziej wciągająca. Czytelnik mierzy się z historią, która w pewnych momentach szokuje. Zaczyna się prawie, jak dobra obyczajówka, a kończy się kryminałem, jednak to tylko thriller psychologiczny, a może aż tyle. Książka ,,Narośl" trzyma poziom do końca. Ukazuje różne oblicza ludzi, ich naturę psychiczną i różne pobudki. Fabuła pisana jest z perspektywy trzech osób, dlatego też możemy dokładniej przyjrzeć się całej sytuacji z różnych stron. Możemy zacząć interpretować i razem prowadzić śledztwo. Nachodzą nas przemyślenia na temat tego, co mogło kim kierować, kto mógł być zdolny do zabójstwa, dlaczego dokonano zabójstwa. Mamy pewne podejrzenia, jednak co jakiś czas zmieniają się one, bo dochodzą nowe informacje. Śmiało mogę stwierdzić, że przy tej pozycji nasz mózg intensywnie pracuje. Nie możemy oderwać się od książki. Bohaterowie są bardzo wyraziści, dlatego też fabuła oferuje nam wiele. Mamy tu dwie różne strefy czasowe. Niepokój towarzyszy nam od początku do końca. Fabuła pod kątem psychologicznym bardzo dobrze rozwinięta. Spędziłem niesamowity czas z tą książką. Pani Agnieszka kupiła mnie swoimi książkami. Czekam na kolejne. Uważam, że każda chwila jest dobra, aby czytać książkę. Miłej lektury:) @potis.nam