loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
27.54 Książki WasPos

Nie oddalaj się 2

Wydawnictwo: WasPos
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
27,54 zł
Cena rekomendowana: 45,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny

Opis

KONTYNUACJA BESTSELLERA!Druga część historii pełnej tajemnic i zagrożeń wynikających z ich rozwikłania.Emilia mierzy się z cierpieniem i bólem, jakie przyniosła jej strata najważniejszego człowieka. W niedoli towarzyszą jej osoby, które poznała w niemal najgorszym momencie swojego życia. Po czasie jednak zaczyna wątpić w szczerość ich intencji.Kiedy odkrywa prawdziwe oblicze na pozór najbliższych jej ludzi, postanawia uciec i ułożyć sobie życie na nowo. Z daleka od tych, którzy okłamywali ją i wykorzystywali.Jakie jeszcze sekrety przyjdzie jej poznać? Kto będzie tym, dla którego postanowi porzucić wygodne życie w złotej klatce? Jakie decyzje będzie musiała podjąć, żeby ochronić się przed zniszczeniem?Czy będzie potrafiła otworzyć się na nowe relacje i obdarzyć uczuciem innego mężczyznę? A może pustkę w jej sercu zapełni ktoś, kto zjawi się zupełnie nieoczekiwanie?

Szczegóły

Tytuł
Nie oddalaj się 2
Wydawnictwo
Wydanie
1
Rok wydania
2023
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
250
Format
14.3x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788382903546
Liczba tomów
3
Numer tomu
2
Język oryginału
polski
Rodzaj
Książka
EAN
9788382903546
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo WasPos Agnieszka Przyłucka
ul. Rembielińska 8a/120
03-343 Warszawa
PL
516064003
[email protected], [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Agnieszka Przyłucka
Rembielińska 8a, 120
03-343 Warszawa
PL

[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
kd.mybooknow - Katarzyna Dziuba
10 kwietnia 2026 r.
5/5

Drugi tom serii „Pętla tajemnic” to zdecydowanie bardziej emocjonalna i bolesna odsłona historii Emilii. Autorka od początku wrzuca czytelnika w wir trudnych przeżyć, pokazując, jak bohaterka radzi sobie ze stratą i konsekwencjami wydarzeń z poprzedniej części. W tej części wyraźnie czuć ciężar emocjonalny – to opowieść o bólu, zagubieniu i próbie odnalezienia się na nowo. Emilia nie tylko zmaga się z własnymi uczuciami, ale także zaczyna dostrzegać, że osoby, którym ufała, mogą nie być tymi, za które je uważała. Motyw braku zaufania i odkrywania prawdy o innych dodaje historii napięcia i sprawia, że trudno przewidzieć dalszy rozwój wydarzeń. Podobało mi się to, jak autorka ukazuje przemianę bohaterki. Emilia stopniowo dojrzewa, zaczyna podejmować własne decyzje i próbuje zawalczyć o siebie, nawet jeśli oznacza to ucieczkę od dotychczasowego życia. Wątek „złotej klatki” jest tutaj szczególnie wyraźny – komfort nie zawsze idzie w parze z wolnością. Relacje międzyludzkie w tym tomie są jeszcze bardziej skomplikowane. Pojawia się wiele pytań o to, komu można zaufać i czy da się otworzyć na nowe uczucia po tak trudnych doświadczeniach. Autorka umiejętnie buduje napięcie, stopniowo odsłaniając kolejne tajemnice. „Nie oddalaj się” to kontynuacja, która nie zwalnia tempa – wręcz przeciwnie, pogłębia historię i pokazuje jej bardziej mroczne, emocjonalne oblicze. To opowieść o walce o siebie, o prawdę i o uczucia, które nie zawsze są proste i oczywiste. Czuję, że to dopiero początek jeszcze większych komplikacji – i jestem bardzo ciekawa, w jakim kierunku pójdzie ta historia w kolejnym tomie.

Czytaj więcej
@kawka.zmlekiem
25 lipca 2024 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

🖤🖤RECENZJA 🤎🤎 A.P.MIST @a.p.mist Wydawnictwo WasPos @waspos "NIE ODDALAJ SIĘ " Premiera 19.10.2023 5⭐️/5 WITAJCIE MOLIKI. Dziś recenzja drugiego tomu trylogii, która spowodowała, że moje wnętrzności czuły się jak po zejściu z karuzeli.... Emilia po wydarzeniach w pierwszej części ma ogromny trud z poradzeniem sobie z bólem jaki przyniosły jej wydarzenia ostatnich tygodni .... Na szczęście ma obok siebie osoby ,które potrafią pomóc, ale czy na pewno wszyscy są z nią szczerzy???Co odkryje kobieta ???Co przed nią ukrywają???Jaką przyszłość zgotował dla niej los???Kiedy kobieta zaczyna ,powtarzam zaczyna godzić się z przeszłością, ona ją dopada w nieoczekiwanym momencie.... Dodatkowo pojawi się ktoś, kto namiesza w głowie nie tylko głównej bohaterce ,ale Wam czytelnikom.....Ja byłam zła na autorkę, że tak namieszała, ale trwało to tylko chwilę bo zdecydowanie to było potrzebne....powtórzę to co napisałam o pierwszej części, to istny rollercoaster emocji. Jazda bez trzymanki ,dosłownie 🤭 W tej części tajemnice gonią tajemnice, w pewnym momencie byłam tak zszokowana ,że chylę głowę nisko przed autorką za te pomysły. To co muszą przetrzymać nasi bohaterowie dla niejednego człowieka byłoby katastrofą, a oni dodatkowo walczą o siebie i uczucie... Bliscy ,którzy okażą się wrogami Miłość, która okaże się złudzeniem Ochrona ,która okaże się pułapką Śmierć, która okaże się nieprawdą No mówiłam JAZDA BEZ TRZYMANKI Polecam przeczytać tę książkę zdecydowanie, ale Czytajcie po kolei od pierwszego tomu. Dawka emocji gwarantowana. Oczywiście zakończenie ponownie wbiło mnie w fotel i oczywiście od razu zabrałam się za część 3.....

Czytaj więcej
Zaczytana_zakrecona_ja
15 grudnia 2023 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Czy mieliście kiedyś tak, że czytając książkę już od pierwszych stron, chcieliście, udusić autorkę za to, co zrobiła bohaterom? Ja miałam właśnie tak z tą książką. “Jej wnętrze krzyczało, miała wrażenie, że zaraz postrada zmysły. Ilość emocji, również tych negatywnych, które wywoływał w niej ten mężczyzna, doprowadzały ją do szału…” Emilia budzi się w szpitalu, musi zmierzyć się ze stratą ukochanego. Jednak podświadomość mówi jej, że wszyscy w koło ja oszukują. Dziewczyna, poznając nowe oblicze swoich bliskich, ucieka i postanawia zacząć żyć na nowo. “Oddałaby duszę, by móc wypełnić pustkę, która zagościła w jej sercu.” Co tym razem przyniesie jej los? Czy będzie, potrafiła jeszcze kogoś pokochać? Matko, co to było, ja się pytam😱 No jeszcze nigdy żadna książka nie doprowadzała mnie do białej gorączki jak ta. Za to, co autorka zrobiła bohaterom, powinni ja wychłostać 🤣 co chwila się wkurzałam, by za chwilę mieć ochotę potrząsnąć bohaterami i przemówić im do rozsądku. Choć w pierwszej części było więcej akcji, to ta nadrabiała charakterem i wybuchami emocji między naszą parą. Początek przewidywalny, ale to już chyba musiało tak być, bo autorka nie byłaby sobą, gdyby później nie zaskakiwała nas z każdą stroną. Zakończenie no tu to już nawet nie będę się wypowiadać, bo musiałbym rozpisać się na kilka postów, powiem, tylko że ciśnienie mi się podniosło w momencie, kiedy okazało się, że to ostatnia strona była. Na zakończenie dodam, że książka jest kontynuacją, więc trzeba koniecznie poznać pierwszy tom i kupcie karton melisy, bo inaczej, ciężko utrzymać nerwy na wodzy 🤣

Czytaj więcej
27,54 zł
Cena rekomendowana: 45,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Dodałeś produkt do koszyka
Nie oddalaj się 2 - A. P. Mist
Nie oddalaj się 2
A. P. Mist
27,54 zł
Przejdź do koszyka
27,54 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO