36.89
Romans
Amare
Oblicza miłości. Tom IV. Ocal mnie
36,89 zł
Cena rekomendowana: 42,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Choć dzielą ich kilometry, miłość znajdzie sposób, by je pokonać
Pierwsza miłość zawsze jest tą wyjątkową i zajmuje wyjątkowe miejsce w sercu. Uczucie Leny i Huberta rozkwitało w małej miejscowości na Kaszubach, gdzie oboje snuli młodzieńcze marzenia o pięknej, wspólnej przyszłości. Wszystko jednak zmieniło się po wyjeździe Leny na studia do Danii. Pomimo silnej więzi, która ich łączyła, utrzymanie związku na odległość okazało się niemożliwe.
Po latach los ponownie przecina ich ścieżki, gdy Lena wraca do rodzinnego miasteczka w związku z chorobą mamy. Choć udaje, że jest zadowolona ze swojego obecnego życia, jej oczy wyrażają coś zgoła innego.
Co takiego ukrywa Lena i dlaczego lata temu podjęła decyzję o rozstaniu z Hubertem? Czy mężczyzna będzie umiał zawalczyć o ukochaną, gdy ta raz jeszcze zniknie z jego życia?
Od jakiegoś czasu nasz związek zaczął się zmieniać, ewoluować, jak to określał mój narzeczony. Twierdził, że czas beztroski minął, a zaczęło się prawdziwe, wspólne życie, które przecież nie jest takie kolorowe i usłane różami. Sytuacja znacząco się pogorszyła, gdy Wojtek stracił pracę. Było mi go żal i wiedziałam, że gdy tylko znajdzie nowe zatrudnienie, wszystko wróci do normy, a jego wybuchy złości się skończą.
Byłam pewna, że kocha mnie na swój sposób, a ja niekiedy nie umiałam przewidzieć, jak zostaną przez niego odebrane niektóre sytuacje.
Pierwsza miłość zawsze jest tą wyjątkową i zajmuje wyjątkowe miejsce w sercu. Uczucie Leny i Huberta rozkwitało w małej miejscowości na Kaszubach, gdzie oboje snuli młodzieńcze marzenia o pięknej, wspólnej przyszłości. Wszystko jednak zmieniło się po wyjeździe Leny na studia do Danii. Pomimo silnej więzi, która ich łączyła, utrzymanie związku na odległość okazało się niemożliwe.
Po latach los ponownie przecina ich ścieżki, gdy Lena wraca do rodzinnego miasteczka w związku z chorobą mamy. Choć udaje, że jest zadowolona ze swojego obecnego życia, jej oczy wyrażają coś zgoła innego.
Co takiego ukrywa Lena i dlaczego lata temu podjęła decyzję o rozstaniu z Hubertem? Czy mężczyzna będzie umiał zawalczyć o ukochaną, gdy ta raz jeszcze zniknie z jego życia?
Od jakiegoś czasu nasz związek zaczął się zmieniać, ewoluować, jak to określał mój narzeczony. Twierdził, że czas beztroski minął, a zaczęło się prawdziwe, wspólne życie, które przecież nie jest takie kolorowe i usłane różami. Sytuacja znacząco się pogorszyła, gdy Wojtek stracił pracę. Było mi go żal i wiedziałam, że gdy tylko znajdzie nowe zatrudnienie, wszystko wróci do normy, a jego wybuchy złości się skończą.
Byłam pewna, że kocha mnie na swój sposób, a ja niekiedy nie umiałam przewidzieć, jak zostaną przez niego odebrane niektóre sytuacje.
Kraj produkcji: PL
Szczegóły
Tytuł
Oblicza miłości. Tom IV. Ocal mnie
Autor
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
312
Format
13.0 x 21.0 cm
Języki
polski
ISBN
9788383737300
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788383737300
Data premiery
2025-04-09
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Zaczytani Sp. z o. o.
Dodałeś produkt do koszyka
Oblicza miłości. Tom IV. Ocal mnie
36,89 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Mimo, że jest to 4 tom, spokojnie można czytać oddzielnie. Przepadłam od pierwszej strony. Autorka ma niesamowity dar przekazywania trudnej rzeczywistości oraz życiowych zawirowań przeplatanych trudnymi wyborami i dramatami dnia codziennego. Na pewno nie jest to lekki i cukierkowy romans. Rozdziały są pisane z perspektywy obu bohaterów co bardzo lubię. Poznajemy Lenę i Huberta, dwójkę młodych i bardzo zakochanych ludzi, którzy również są dla siebie przyjaciółmi. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu i dzielącej ich odległości. Lena bowiem podążając za marzeniami wyjeżdża na studia do Danii. Od tej pory ich życia już nie są takie jak wcześniej. Bohaterowie są fajni. Lena bywa wkurzająca ale Hubert za to jest moim ideałem ❤️ ileż ten facet miał w sobie cierpliwości. Wow. Chociaż momentami jak to mężczyzna bywał niezdecydowany 😉 Autorka poruszyła bardzo ważny temat toksycznego związku , przedstawiła go bardzo realnie. Czuć było emocje i przeżycia Leny. I choć nie raz miałam ochotę nią porządnie potrząsnąć to bardzo współczułam jej życiowych doświadczeń. Emocje wręcz wyskakują z kartek, a łzy cisną się do oczu. Fabuła jest bardzo przemyślana, nie ma chaosu, wszystko dzieje się po kolei w odpowiednim tempie. Historia trafiła do mojego serca do tego stopnia, że z chęcią przeczytam poprzednie tomy. A tymczasem żeby nie zdradzać za wiele i nie psuć odczuć polecam samemu udać się w podróż przez zakręty z Leną i Hubertem.