37.96
Książki
We need YA
Oblubienica cienia
Wydawnictwo:
We need YA
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
37,96 zł
Cena rekomendowana: 64,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
"Zapierający dech w piersiach finał dylogii, rozgrywającej się w świecie bestsellerowej serii Gołąb i Wąż!Śmierć Celii była dopiero początkiem. Wydała ostatnie tchnienie, próbując ocalić tych, których kocha – w tym potężnego, tajemniczego i wiernego jej króla wampirów, Michaiła. Gdy dziewczyna budzi się w nowej rzeczywistości, nie tylko czuje bicie serc swoich przyjaciół… ale też palący głód ich krwi. Odkrycie prawdy boli bardziej niż śmierć: Michaił skazał ją na wieczną egzystencję wampirzycy.Lecz Celia nie jest jedyną nieumarłą, która kroczy po ziemi. Jej siostra Filippa została cieniem samej siebie, a upiory odradzają się, spragnione zemsty. Krucha linia między życiem a śmiercią została uszkodzona, wyzwalając jeszcze mroczniejszą siłę – Istotę, która jest gotowa przyjść po Celię i uczynić ją swoją Oblubienicą. Gdy ich świat balansuje na granicy upadku, Celia i Michaił muszą odsunąć na bok palące pożądanie, by naprawić zasłonę oddzielającą światy i raz na zawsze przywrócić równowagę."
Szczegóły
Rok wydania
2026
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
640
Języki
polski
ISBN
9788368692532
Rodzaj
Książka
EAN
9788368692532
Data premiery
2026-02-25
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Oblubienica cienia
37,96 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
"- Możesz sobie sądzić, Michaile, że pragnę śmierci, ale oboje wiemy, że już mi ją dałeś. Przecież ja nie żyję. Nie żyję od chwili, gdy cię poznałam." "- Dlaczego zawsze traktujemy ich najgorzej? Tych, których najbardziej kochamy? Nie umiem dłużej milczeć. - Bo nam wolno - mamroczę. – Bo to bezpieczne." Po długiej przerwie powracamy w towarzystwie wampirów do uniwersum Shelby Mahurin. I jedno mogę wam powiedzieć: warto było czekać. Jest naprawdę "upiornie" 😉 i klimatycznie, pojawiają się nowe wątki, a na te stare spojrzymy w zupełnie nowy sposób. Poznacie też Śmierć i to we własnej osobie, więc z całą pewnością nie będziecie się nudzić. Jednak dla mnie to przede wszystkim powrót do dobrze znanych bohaterów, którzy oprócz tego, że będą musieli ocalić świat przed upadkiem, to także będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami lub nauczyć się z nimi żyć, chociaż być może pojawi się inna opcja... Podsumowując, wampiry mają się znakomicie, a opowieści o nich nigdy mi się nie znudzą.