33.47
Literatura obyczajowa
Nocą
Od nowa
Wydawnictwo:
Nocą
Oprawa: okładka miękka
33,47 zł
Cena rekomendowana: 49,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 2-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
ak daleko można uciekać, zanim przeszłość nas dopadnie? I co się stanie, gdy spojrzymy jej prosto w oczy?Marta uciekła z kraju, zostawiając za sobą wszystko, co trudne. Dziś ma piękne życie,włoskiego partnera, niezależność – i przeszłość, którą, jak sądzi, dawno zostawiła za sobą. Gdy umiera jej matka, Marta musi wrócić do rodzinnego domu, o którym chciała zapomnieć. Do siostry, z którą łączy ją więcej żalu niż miłości. I do syna, który wciąż czuje się porzucony. To nie jest historia łatwego odkupienia. To historia kobiety, która boi się być matką. I chłopca, który nie wie, czy umie wybaczyć.„Od nowa” to prawdziwa i głęboko poruszająca opowieść o stracie, dojrzewaniu i o tym, że miłość czasem przychodzi dopiero wtedy, gdy przestajemy jej szukać.
Szczegóły
Rok wydania
2025
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
372
Format
12.5x19.5
Języki
polski
Rodzaj
Książka
EAN
9788368037715
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Nocą
Dodałeś produkt do koszyka
Od nowa
33,47 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
💛„Od nowa” to wzruszająca i pełna życiowych decyzji historia Marty,jej wyborów,powrotów,walki o miłość czy też pokazania swojego zainteresowania nastolatkowi,który stracił wiele lat bez mamy obok. To opowieść,która przestrzega przed błędami nastoletnich wyborów i ucieczce,aby odnaleźć siebie.To również powrót do naprawienia błędów przeszłości i zmierzeniu się z codziennością,która nie jest kolorowa.Wszystko przez to,że na nowo trzeba pokazać swoją miłość i przeprosić za to,co się zrobiło lata temu. 💛W tej książce emocje grają główne role,ponieważ trzeba stawić czoło życiu i zrozumieni przeszłości wraz z odkrywaniem skrywanej prawdy. Decyzje,decyzje-to one będą istotne w życiu bohaterki,która zmierzy się w wieloma sytuacjami mające wpływa na jej przyszłość. 💛Powieść to obraz samotnego nastolatka w życiu dorosłych osób,który nie miał prawa głosu do zaistniałej sytuacji.Jego bunt,walka o marzenia,czy możliwe danie szansy powracającej mamy jest trudne,bo jest nieznaną dla niego osobą,która nagle pojawia się w życiu.Pojawi się konflikt i brak zaufania,które będzie trudne do odzyskania. 💛„Od nowa” to wspaniała historia o tym,że nastoletnie błędy niosą ze sobą konsekwencje,a ucieczka od nich doprowadza do złamania wielu serc. 💛Spędziłam z bohaterami emocjonujące momenty i dlatego wam ją gorąco polecam.Czytajcie📖