42.89
Literatura obyczajowa
Amare
Oops!
Wydawnictwo:
Amare
Oprawa: okładka miękka
42,89 zł
Cena rekomendowana: 50,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
A czy ty się odważysz stanąć do wyścigu o marzenia?Dzieli ich wszystko. Naprawdę wszystko. A los jakby się uparł, by połączyć tę dwójkę. Pola ma w życiu jeden cel – chce spełnić marzenia, iść inną drogą niż ta, która wydaje się jej pisana. Gdy postanawia rozpocząć nowe życie w Londynie, doświadcza na własnej skórze, że w jej przypadku nieszczęścia nie chodzą parami, lecz całymi stadami. Mimo wszystko stara się nie poddawać i niczym jej ukochana bohaterka, Scarlett O’Hara, wykorzystuje każdą szansę od losu – nieważne, jakimi metodami.Gdy Adam spotyka Polę, jeszcze nie wie, że w jego beztroskie i wygodne życie właśnie wtargnął huragan. A straty będą dotkliwe… Szybko się przekonuje, że pojawienie się nieobliczalnej Polki na horyzoncie to gwarancja kłopotów.Wkrótce za sprawą przekornego losu, Pola i Adam będą mieli okazję sprawdzić, czy potrafią spojrzeć na siebie inaczej niż do tej pory, zaprzestać walki i odsłonić wszystko, co im w duszy gra.
Szczegóły
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
390
Języki
polski
ISBN
9788383733753
Rodzaj
Książka
EAN
9788383733753
Data premiery
2024-10-16
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Zaczytani Sp. z o. o.
Dodałeś produkt do koszyka
Oops!
42,89 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
„Oops!” Moniki Cieluch to idealna lektura na wieczór po ciężkim dniu! Nie znałam wcześniej twórczości autorki, ale dosłownie przepadłam! Autorka ma niezwykle lekki styl, w którym nie brakuje dużej dawki dobrego humoru, który świetnie poprawia nastrój! Poznajemy przebojową Polę i wyważonego Adama. Dwoje ludzi, którzy kompletnie się od siebie różnią, a wydawać by się mogło, że nie łączy ich dosłownie nic, ale jednak los postanawia spłatać im figla i sprawić, że tych dwoje w życiu coś połączy. Pola, która wyjeżdża do Londynu, aby leczyć złamane serce w swoim zawirowaniu i zakręceniu myli prywatny samochód z taksówką, a jakby tego było mało, za przejazd płaci pieniędzmi Adama. Dość skomplikowany początek znajomości, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Adam uznaje, że został okradziony i nie zamierza tego tak zostawić… Mimo że ich początek znajomości jest dość burzliwy, to jednak każde z nich może do życia drugiego wnieść niezwykle cenne życiowe lekcje i właśnie to sprawia, że tych dwoje mimo tego, że tak wiele ich różni, to jednak coś też łączy. Przyznam szczerze, że właśnie takiej historii też potrzebowałam. Lekkiej i przyjemnej, która po ciężkim dniu pozwoli mi odpocząć, odprężyć się i niejednokrotnie również pośmiać. Bohaterowie wykreowani przez autorkę są niezwykle sympatyczni i ja od pierwszej strony obdarzyłam ich sympatią. Historia jest mieszanką gatunków, w której możemy znaleźć nieco powieści obyczajowej, czy romansu, ale między wierszami doszukamy się także niezwykle istotnych przesłań, które autorka kieruje w stronę czytelnika. Dla mnie ta książka, to przede wszystkim bardzo przyjemna historia z życiowymi sytuacjami, z których niejedna osoba może wyciągnąć wnioski. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale już teraz wiem, że z pewnością nie ostatnie, bo było bardzo udane! Dla mnie najwyższa nota za powieść i zdecydowanie polecam ten tytuł! Bardzo dziękuję wydawnictwu za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki!
Hejka, Książkowe Iskierki! ✨ Uwielbiam sięgać po książki Moniki Cieluch, która zaskakuje lekkością pióra i zdolnością do kreowania historii pełnych humoru, ale i mocno ściskających serce. "Oops" to opowieść, która wywoła zarówno uśmiech, jak i chwile refleksji. Dynamiczna relacja między Polą a Adamem to prawdziwa mieszanka wybuchowa – ich zmagania, przekomarzania i wzajemne docinki są przezabawne, ale zarazem odsłaniają głębsze emocje, które autorka zręcznie wplata w fabułę. Pola to bohaterka, której trudno nie polubić. Jej energia, determinacja i gotowość do walki o swoje marzenia czynią ją inspirującą i budującą postacią. Z kolei Adam to przeciwieństwo schematycznych bohaterów romantycznych – jego przemiana i rosnąca fascynacja Polą są ukazane z autentycznością, która porusza. Wspomniana w opisie scena z bitą śmietaną to jedynie przedsmak absurdów i humoru, jakich dostarcza ta książka! Nie można nie wspomnieć o formacie audiobooka, który w tym przypadku jest strzałem w dziesiątkę! Agata Skórska i Adrian Rozenek doskonale oddają charaktery postaci, sprawiając, że każda emocja jest jeszcze bardziej wyczuwalna. Dialogi w ich wykonaniu żyją w wyobraźni, a słuchanie tej historii to czysta przyjemność. "Oops" to pozycja, która z pewnością zadowoli fanów romansów i literatury obyczajowej. Jeśli szukacie opowieści, która rozbawi Was do łez, ale i przypomni, jak ważne jest, by wierzyć w swoje marzenia – sięgnijcie po tę historię bez wahania!
💛 „Oops!” to nie tylko zwiarowana historia dzięki bohaterce,którą pech kocha,ale także opowieść o dwójce osób z dwóch różnych światów.Los dał im szansę na poznanie i przeżycie czegoś niepowtarzalnego. W tej historii znajdziecie:walkę o marzenia,ucieczka z rodzinnej miejscowości,ogrom zwiariowanych i śmiesznych wydarzeń,nieoczekiwaną pomoc,siłę kobiety oraz dużo,dużo więcej! 💛Świetnie poprowadzona fabuła wraz z bohaterami drugoplanowymi dały historii wielu rozmów,które miały w sobie opiekę i pomoc najbliższej. ▪️Postać Adama( brata Tima z „A nich to szlag!” wzbudziła we mnie moc emocji.To za sprawą jego szaleństwa,swobodnego podejścia do życiu,akceptacji i pomocy Poli w kryzysowych sytuacjach.Jego zachowanie rozczulało,sprawiając,że troszkę Pola miała łatwiej. ▪️Pola to marzycielka z wielkim pechem.Jej niezdarność powoduje uśmiech na twarzy.Nawet w trudnych sytuacjach potrafi podjąć dorosłe decyzje.Za to zyskuje w oczach,bo mimo zranień,nie chce zrzucać innych odpowiedzialności.Jej miłość do kwiatów sprawiała,że pokochałam ją mocniej💐 💛Z bohaterami spędziłam bardzo szalony i zwariowany czas.Pośmiałam się,wzruszyłam i trzymać mocno kciuki,by wreszcie do Poli uśmiechnęło się szczęście. 💛Wspaniała historia o przeciwnościach losu,które przynoszą trudne decyzje do podjęcia.Będziecie się uśmiechać podczas czytania i poprawa humoru gwarantowana! 💛Gorąco polecam