28.02
Romans
Papierowe Serca
Pewnego lata. Lato, kiedy cię ocaliłam. Tom 2
28,02 zł
Cena rekomendowana: 47,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Oboje potrzebowali przynależności, nie do miejsca, ale do kogoś
W życiu Lucie nic nie ułożyło się tak, jak chciała. Teraz została sama z dwójką dzieci. Odeszła od męża, nie ma pracy, a powrót do tego, kim była, wymaga siły i odwagi, których jej brakuje. Jedyne, co posiada, to dom ciotki, w którym mieszkała jako dziecko. To właśnie tam poznała Caleba Ale to było w innym życiu, a ona musi skupić się na tym, co tu i teraz. Okazuje się jednak, że Caleb wciąż mieszka w swoim rodzinnym domu. Jest nie tylko jej sąsiadem, ale i nowym szefem. I co gorsza, nie jest już tym miłym chłopakiem, którego zapamiętała z dzieciństwa
Caleb to pracoholik, który nie dba o nic poza rozwojem swojej firmy. Nowa sąsiadka coraz bardziej działa mu na nerwy zarówno w domu, jak i w biurze. Jednak z czasem życzliwe serce Lucie cegła po cegle zaczyna przebijać się przez mury, które Caleb wzniósł wokół siebie.
Oboje będą musieli stawić czoła swoim demonom. Muszą zrobić krok naprzód i zdać sobie sprawę, że być może to lato to ich jedyna szansa, aby uratować siebie nawzajem.
Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+
W życiu Lucie nic nie ułożyło się tak, jak chciała. Teraz została sama z dwójką dzieci. Odeszła od męża, nie ma pracy, a powrót do tego, kim była, wymaga siły i odwagi, których jej brakuje. Jedyne, co posiada, to dom ciotki, w którym mieszkała jako dziecko. To właśnie tam poznała Caleba Ale to było w innym życiu, a ona musi skupić się na tym, co tu i teraz. Okazuje się jednak, że Caleb wciąż mieszka w swoim rodzinnym domu. Jest nie tylko jej sąsiadem, ale i nowym szefem. I co gorsza, nie jest już tym miłym chłopakiem, którego zapamiętała z dzieciństwa
Caleb to pracoholik, który nie dba o nic poza rozwojem swojej firmy. Nowa sąsiadka coraz bardziej działa mu na nerwy zarówno w domu, jak i w biurze. Jednak z czasem życzliwe serce Lucie cegła po cegle zaczyna przebijać się przez mury, które Caleb wzniósł wokół siebie.
Oboje będą musieli stawić czoła swoim demonom. Muszą zrobić krok naprzód i zdać sobie sprawę, że być może to lato to ich jedyna szansa, aby uratować siebie nawzajem.
Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+
Kraj produkcji: PL
Szczegóły
Tytuł
Pewnego lata. Lato, kiedy cię ocaliłam. Tom 2
Autor
Wydawnictwo
Seria
Wydanie
1
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
352
Format
13.5 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788383712277
Numer tomu
2
Tytuł tomu
Pewnego lata
Tłumacze
Zaborowska-Cinciała Anna
Kraj produkcji
PL
Tytuł oryginału
The Summer I Saved You. Summer #2
Rodzaj
Książka
EAN
9788383712277
Data premiery
2024-06-26
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Kobiece Sp. k.
Dodałeś produkt do koszyka
Pewnego lata. Lato, kiedy cię ocaliłam. Tom 2
28,02 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Urocza historia! Zawsze jak sięgam po serie, to mam wrażenie, że każda kolejna podoba mi się bardziej. Tak również było w tym przypadku. Ta historia oczarowała mnie od pierwszych stron. Pokochałam głównych bohaterów, a najbardziej główną bohaterkę- niezłomną Lucie. Ta kobieta przeszła wszystko, zaryzykowała dla dobra siebie i swoich dzieci. Zmagała się z problemami, niosąc wszystko tylko i wyłącznie na swoich barkach. W tym wszystkim nie ułatwiał jej toksyczny mąż, który nie zapominał przypominać jej na każdym kroku jak beznadziejną jest żoną i co gorsza matką. Typowy toksyk. Mimo tych wszystkich rzucanych kłód pod nogi postanowiła walczyć, i to właśnie jest kobieta. Kobieta i matka. Każdy z bohaterów borykał się z jakimś problemem, z przeszłością, która co jakiś czas się odzywała i naprzykrzała komplikując im życie. Ja już wielokrotnie wspomiałam, że pióro autorki jest świetne i ja kocham jej książki, a każdą kolejną biorę w ciemno. Tym razem jest to idealna pozycja na letnie wieczory. Jeśli szukacie letniaczka- proszę bardzo. Jednak niech was nie zmyli ta okładka, i zapowiedź pięknego letniego romansu, książka mimo swojej słodyczy porusza ważne tematy i daje do myślenia. Pokazuje, jak trudno czasami wykonać pierwszy krok, postawić na coś i dążyć do wyznaczonego celu. Idealnie pokazuje przemoc emocjonalną i ekonomiczną. Uświadamia, że pomoc najbliższych jest ważna, pokazuje jak wyznaczać sobie i innym granice. I co najważniejsze- to historia, która utwierdza w przekonaniu, że przeznaczenia nie oszukasz. Były momenty grozy, przy których obawiałam się, że serce mi zaraz wyskoczy z piersi, takie w których łzy pojawiały się samoistnie, oraz takie, gdzie miałam ochotę chwycić Caleba i mocno nim potrząsnąć. *To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania