30.58
Literatura obyczajowa
Axis Mundi
Pochyłe niebo Tom 1 Ćma
Wydawnictwo:
Axis Mundi
Oprawa: Miękka
30,58 zł
Cena rekomendowana: 42,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Konsekwencje... Gdyby całkowicie przesądzały o tym, jakie decyzje podejmujemy, ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany...
Ta myśl determinuje pierwszy tom nowej trzytomowej serii powieściowej autorki bestsellerowej "Córki Cieni". Osadzona w latach 70. ciemnego PRLu historia opowiada losy dziewczyny, która traci szansę na zaplanowane i ustabilizowane życie, wraz z dokonaniem pierwszego dorosłego wyboru. Odtąd jej los chwieje się i ociera o krawędzie cudzych małych światków, wyborów i okoliczności. Bohaterka gubi się w uczuciach i ocenach, potyka o własne bardziej, lub mniej przemyślane koncepcje. Niepewność i lęk przed jutrem potęguje przytłaczająca atmosfera gierkowskiej Polski.
Ta myśl determinuje pierwszy tom nowej trzytomowej serii powieściowej autorki bestsellerowej "Córki Cieni". Osadzona w latach 70. ciemnego PRLu historia opowiada losy dziewczyny, która traci szansę na zaplanowane i ustabilizowane życie, wraz z dokonaniem pierwszego dorosłego wyboru. Odtąd jej los chwieje się i ociera o krawędzie cudzych małych światków, wyborów i okoliczności. Bohaterka gubi się w uczuciach i ocenach, potyka o własne bardziej, lub mniej przemyślane koncepcje. Niepewność i lęk przed jutrem potęguje przytłaczająca atmosfera gierkowskiej Polski.
Szczegóły
Rok wydania
2018
Oprawa
Miękka
Ilość stron
448
Format
14.5x21.0cm
Języki
polski
ISBN
9788364980725
Rodzaj
Książka
Stan
Nowy
EAN
9788364980725
Data premiery
2019-06-04
Kraj produkcji
PL
Producent
Muchomor sp z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Pochyłe niebo Tom 1 Ćma
30,58 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Szczerze polecam, z całego serca. Piękny język, mnóstwo emocji, czyta się jednym tchem. Każdy następny tom jest lepszy i bardziej wciągający od poprzedniego, więc polecam kupić całą trylogię. Dla mnie- prawdziwe odkrycie..
Ze szczerego serca polecam całą trylogię. Połyka się ją jednym tchem. Napisana przepięknym językiem, wzrusza, momentami bawi, skłania do refleksji.. Warto kupić wszystkie 3 tomy naraz, bo przeczytaniu pierwszego natychmiast sięga się po następny.. A każdy kolejny jest jeszcze bardziej wciągający od poprzedniego.. Aż żal, że się kończy.. Wspaniała książka..