loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
35.03 Książki Magnolia

Pociąg

Wydawnictwo: Magnolia
Oprawa: okładka miękka
35,03 zł
Cena rekomendowana: 44,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

Szybko, ostro i z humorem.Pożary są straszne. Zabierają szczęście i radość. Sprawiają, że ludzie pogrążają się w smutku, bólu i rozpaczy. Ewa musi uciekać przed byłym mężem, który obwinia ją o śmierć dziecka. Schronienie znajduje u swojej przyjaciółki, Dominiki. Niestety nawet tam nie jest bezpieczna ? musi się spakować i ruszać dalej.Tylko gdzie?Gdzie ma uciec ktoś, kto stracił cały sens swojego życia?Kto zdany jest tylko na siebie?Kto zdradził i jest postrzegany przez ludzi jak największy przestępca?Ewa wsiada w pierwszy pociąg, który wjeżdża na stację. Zmierza on do Krakowa. W przedziale, w którym znalazła dla siebie miejsce, podróżują dwaj mężczyźni. Jeden z nich to dobrotliwy staruszek, Stanisław. Drugim jest komornik Michał ? człowiek bezduszny i pozbawiony skrupułów. Człowiek, który zaspokaja swoje potrzeby kosztem innych.Czy Ewa trafi z deszczu pod rynnę? Czy przyjmie ofiarowaną jej pomoc? Czy pociąg dowiezie ją bezpiecznie do celu podróży? Jedno jest pewne ? droga, którą podąży, pełna będzie namiętnego seksu, wybojów, niespodzianek i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Wydarzeń na zmianę zabawnych i dramatycznych. A czasem zabawnych i dramatycznych jednocześnie.Prosimy wsiadać, zająć miejsca i mocno trzymać się foteli, bo popędzimy naprawdę szybko!!!Oddajemy w Wasze ręce drugie wydanie książki Pociąg ? poprawione, dopieszczone i jeszcze bardziej naszpikowane emocjami.

Szczegóły

Rok wydania
2022
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
278
Format
210x135 mm
Języki
polski
ISBN
9788396013385
Rodzaj
Książka
EAN
9788396013385
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Magnolia Izabela Maciejewska
Stare Skoszewy 65
92-701 Łódź Łódź
PL
791 619 162
[email protected]

Recenzje

4.67/5
Ilość opinii: 3
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
lalka bloguje
19 czerwca 2022 r.
4/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Książka zabierze was w zupełnie wyjątkową przejażdżkę z historią Ewy i Michała. Bo to oni są głównymi bohaterami, choć nie brakuje w niej wyjątkowych postaci, które także mają swoja historie. Jedną z takich postaci jest pan Stanisław a jego historia nie jest usłana różami. Ewa to młoda kobieta, która straciła w pożarze córeczkę. Za jej śmierć obwinia ja były już mąż. Ewa znajduje schronienie u przyjaciółki Dominiki i jej chłopaka Szymona, który pracuje jako policjant tak jak były mąż Ewy. Dzięki temu udaje się dowiedzieć, że Tomek odkrył gdzie ukrywa się Ewa, jednak po sześciu miesiącach musi uciekać. Tak trafia do pociągu, który jedzie do Krakowa. W nim poznaje pana Stanisława starszego pana, który oferuje jej własne mieszkanie i schronienie, oraz Michała , który stanie się dla niej kimś więcej. Czy Ewa zdoła ukryć się przed mężem? Czy będzie szczęśliwa? Michała to komornik, który jest sfrustrowany, nieszczęśliwy w małżeństwie a jego ojciec to wymagający człowiek. Kiedy poznaje Ewę coś się zmienia. Odkrywa, że dzięki niej jest szczęśliwy. Podejmuje tylko niekoniecznie dobre decyzje. Kiedy traci Ewę, postanawia postawić się swojemu ojcu, rozwieść z Martą. Czy się mu uda? Czy odzyska Ewę? Książka ma nieoczekiwane zwroty akcji. Bardzo dobrze wykreowane postacie tworzą szereg różnych historia, które łączy jedno. Nasi bohaterowie pogubili się w swoich decyzjach. Historia Stanisława i jego zmarłej żony Heleny jest piękna i tragiczna zarazem. Historia Michała jest smutna ale mimo wszystko nie sposób go nie polubić od samego początku. Jego postać zmienia się z każdą chwilą na lepsze a on sam odkrywa w sobie siłę. Ewa to silna kobieta, która ma za sobą tragiczna historie. No i mamy także postać Dominiki, która ma dość specyficzny sposób bycia oraz Filipa, który jest męską kopią Dominiki. Oboje tworzą wybuchową mieszankę. Książka zmusza czytelnika do refleksji. Historie tu przedstawione są smutne z nadzieją na lepszą przyszłość. Są także zabawne momenty, jak na przykład przepychanki słowne Dominiki i Filipa. Mamy tu także szereg emocji, od strachu, zagubienia, smutku po radość. Końcówka wbija w fotel. Za to zakończenie pozostawia nas z niedosytem. Jak potoczą się losy Ewy, Michała, Stanisława, Dominiki, Filipa i rudego kota. Nie pozostaje nam nic innego jak sięgnąć po ciąg dalszy.... Polecam

Czytaj więcej
BRUNETTE BOOKS
15 czerwca 2022 r.
5/5

Podróżujecie pociągami? Kupilibyście bilet i pojechali gdzieś w ciemno? Główna bohaterka powieści Ewa musiała uciekać przed byłym mężem, który oskarżał ją o śmierć córeczki. Tomek chce zniszczyć jej życie. Ewa znajduje schronienie u swojej przyjaciółki Dominiki, ale nie jest tam bezpieczna, bo Tomek odnajduje ją. Ewa pakuje się i wsiada w pierwszy pociąg, który wjeżdża na stację. Podczas podróży do Krakowa poznaje uroczego pana Stanisława i bezwzględnego komornika Michała. Co wyniknie z tej podróży? Czy Ewa przyjmie ofiarowaną jej pomoc? Czy były mąż odnajdzie Ewę i ją skrzywdzi? Sięgnijcie po tę książkę to dowiecie się sami. Autorka stworzyła piękną historię. Genialna fabuła. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Nieoczekiwane zwroty akcji. Dostaniecie w Wasze ręce książkę pełną emocji, intryg, namiętności oraz pikanterii. To historia, która zmusza do refleksji i daje nadzieję na lepsze jutro. Historia Ewy pokazuje, że na naszej drodze może stanąć niespodziewanie ktoś kto nam pomoże. Warto mieć nadzieję, że kiedyś będzie lepiej. Ewa wsiadając do pociągu nie sądziła, że dzięki temu odmieni swoje życie. Jak ja uwielbiam czytać takie historie. Jeśli lubicie czytać książki, które dają nadzieję na lepsze jutro to koniecznie przeczytajcie tę. Przekonacie się, co może spowodować kupno zwykłego biletu na pociąg. Bardzo podoba mi się styl autorki. Nie mogłam oderwać od tej książki i koniecznie muszę przeczytać drugi to tej serii. Będę wypatrywała kolejnych książek autorki. Polecam!

Czytaj więcej
Sowka.jowitka
24 maja 2022 r.
5/5

"Pociąg" Iza Maciejewska Ewa to dwudziestodziewięcioletnia piękna, zagubiona, kobieta. Matka i żona. Po narodzinach córki jest odrzucona przez męża. Michał Dębski to czterdziestopiecioletni, silny, bezwzględny, męski i pociągający mężczyzna. Nie na skrupułów. Pracuje jako komornik i wykonując swoją pracę nie lituje się nad nikim. Stanisław Zamojski to miły, empatyczny, pomocny starszy pan. Swoją dobrocią otacza innych ludzi, potrafił również dostrzec w nich więcej niż oni sami w sobie widzą. Pożar zabrał Ewie wszystko a nawet więcej, gdyż odebrał jej cząstkę jej samej. Kobieta stracila w pożarze córkę. Jej były mąż obwinia ją o to i postanawia zmienić jej życie w piekło. Ewa musi uciec dlatego wsiadła w pierwszy odjeżdżający pociąg. Pociag, który jedzie do Krakowa. Tam w wagonie poznaje Michała i starszego meżczyzne, pana Stanisława. Czy mąż słusznie obwinia kobietę o śmierć ich córki? Do czego posunie się jej mąż? Czy ucieczka do Krakowa odmieni życie Ewy? Kim okaże się Michał i starszy pan, poznani w pociągu? "Pociąg" to drugie wydanie książki. Jestem nią oczarowana. Autorka postawiła na emocjonującą fabułę i równie piękne wątki poboczne. Pani Iza ma bardzo lekkie pióro i mimo tego, że w książce ukazuje trudy ludzkiego życia, czyta się to bardzo przyjemnie. Główna bohaterka wsiadła do pociągu a podróż tym pociagem odmieniła życie nie tylko jej ale również Michała i pana Stanisława. W książce tej poznajemy nie tylko życie Ewy ale również młodzieńcze lata Stanisława, oraz przeszłość i problemy Michała. Bardzo podoba mi się to, że bohaterowie nie są idealni. Każdy z bohaterów niesie ze sobą piękną historię. Nie zawsze w swoim życiu postępowali przyzwoicie. Nie zawsze zachowywali się tak jak przystoi,popełniali błędy. Przecież są tylko ludźmi. Mają swoje pragnienia i potrzeby. A w dążeniu do ich osiągnięcia nie zawsze zachowywali się etycznie. Teraz każdy z nich jest innym człowiekiem. Poznają się przez przypadek. A może to nie był przepadek tylko przeznaczenie? Od początku byłam ciekawa dokąd zmierza znajomość tych różnych ludzi. Stanisław to osoba, która wszystkich otacza swoją miłością i troską.Michał z kolei wydawałoby się, że nie jest zdolny do głębszych uczuć. Natomiast Ewa była zagubiona, uważa, że tragedia, która ją spotkała była wywoła przez jej niestosowne zachowanie. Kobieta miała wyrzuty sumienia a jednocześnie żyła obawiając się zemsty swojego byłego męża. Tak różni, a jednak ich wspólna podróż to również początek ich nowego życia. Ale czy abym na pewno lepszego? "Pociąg" to wiele wzruszających chwil, ale również zabawnych momentów. Autorka swoim piórem potrafi skłonić czytelnika do przemyśleń. Jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów. Polecam sięgnąć po tę książkę , a za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu.

Czytaj więcej
35,03 zł
Cena rekomendowana: 44,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Pociąg - Iza Maciejewska
Pociąg
Iza Maciejewska
35,03 zł
Przejdź do koszyka
35,03 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO