45.15
Literatura erotyczna
Magdalena Szweda
Poranione dusze
Wydawnictwo:
Magdalena Szweda
Oprawa: okładka miękka
45,15 zł
Cena rekomendowana: 57,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Wersja z barwionymi brzegami.Ciało naznaczone bliznami, a każda z nich opowiada własną historię.Stu miał wszystko, a przynajmniej tak mu się wydawało. Klub oraz bracia byli jego rodziną z wyboru, a kochająca żona okazywała mu wsparcie na każdym kroku. Lecz szczęście nie mogło trwać wiecznie. Informacja o chorobie, a potem śmierć Mary zburzyły jego poukładany świat. Mrok coraz częściej gościł w oczach motocyklisty, a pragnienie samotności stało się tak silne, że mężczyzna postanowił opuścić dom, by uciec od współczujących spojrzeń braci. Miesiące tułaczki nie przyniosły mu jednak ukojenia. Zatęsknił za domem i postanowił wrócić. Nie spodziewał się, że wówczas los postawi na jego drodze inną poranioną duszę.Eli wierzyła, że w końcu odnalazła miłość swojego życia. Człowiek, z którym tworzyła udany związek, otoczył ją opieką i zapewnił jej stabilizację. Okazało się jednak, że żyła w iluzji, a ukochany ukrywał oblicze potwora. Dziewczyna stała się jego zabawką. Poniżana i obdarta z godności, każdego dnia traciła resztki wiary, że uda jej się wyjść cało z opresji. Gdy już pogodziła się z losem, w jej życiu pojawiła się inna poraniona dusza, która przyniosła jej ratunek.Czy dwoje tak mocno skrzywdzonych ludzi jest w stanie odnaleźć szczęście i miłość w świecie pełnym zła i okrucieństwa?
Szczegóły
Tytuł
Poranione dusze
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
312
Format
14.0x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788367443753
Rodzaj
Książka
EAN
9788367443753
Kraj produkcji
PL
Producent
MAGDALENA SZWEDA
Dodałeś produkt do koszyka
Poranione dusze
45,15 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
💔 „Poranione dusze” są historią dwóch zagubionych osób,których los nie oszczędzał.Zdrada,cierpienie,ból,strach,strata,łzy oraz złamana dusza stały się nieodłącznymi elementami ich życia. Czy po utracie zaufania i bezpowrotnej stracie da się patrzeć w przeszłość z uśmiechem na twarzy? 🧡Wielki motocyklista i drobna kobieta mają szansę na zmianę.Zmianę,by razem stworzyć coś na nowo.Jednak nie jest to łatwe,bo demony przeszłości powracają.Trzeba z nimi walczyć i ich się pozbyć,by móc bez obaw tworzyć nowy rozdział życia. 🧡Wejście do świata bikerów,walki z wrogami,wzajemnej pomocy z zaprzyjaźnionymi klubami oraz ich zabawne teksty powodowały,że czułam się tak,jakbym towarzyszyła im w codziennym życiu.Pomaga w tym: lekkość pióra autorki,zastosowane słownictwo klubowe członków,otwartość w sferze swojej seksualności oraz bezwzględna pomoc swojej „rodzinnie”,którą chroni się za wszelka cenę. 🧡Historia bohaterów pokazuje ich wewnętrzną siłę,która mimo złamania zawsze warto jest walczyć.Razem z nimi przeżywałam ich ogromny ból,który odsunął piętno na ciele i duszy.Niewyobrażalna krzywda jest wprost nie do opisania! 🧡Autorka nie idzie na skróty!Opisuje cierpienia bohaterów,ból oraz strach przed przyszłością.Przez cierpienie jest pokazana umiejętność radzenia sobie ze złem i siły,która drzemie głęboko w nas. Jestem zachwycona tą historią. 🧡Piękne wydanie książki,z zewnątrz i środku jest kolejnym atutem powieści,obok której nie możecie przejść obojętnie! P O L E C A M
"Ciało naznaczone bliznami, a każda z nich opowiada własną historię". On przez chorobę stracił miłość swojego życia. Ona żyła z mężczyzną, który okazał się bestią w ludzkiej skórze. Oboje mają poranione Dusze. Czy dwoje tak mocno skrzywdzonych ludzi jest w stanie odnaleźć szczęście i miłość w świecie pełnym zła i okrucieństwa? Czy będą umieć ponownie zaufać? " ... Oboje mamy poranione dusze... I tylko wspólnie potrafimy je uleczyć. Ja i ty przeciw całemu światu, który jest brudny, zakłamany i zły, ale to nadal świat, w którym musimy żyć. I tak, możemy być w nim szczęśliwi, ale tylko razem. " Historia przeznaczona dla czytelników 18+ "Poranione Dusze" historia dwojga ludzi, którzy w życiu stracili wszystko. Stu to pewny siebie mężczyzna, który nie mógł pogodzić się z utratą ukochanej, jego cierpienie było wręcz namacalne, serce pękało, czytając o tym. Eli to krucha kobieta, która żyła z kimś, o kim myślała, że jest miłością jej życia. To jak cierpiała przyprawiało o ciarki. Oboje odradzają się jak Feniks z popiołów, pokochałam ich całym sercem. Autorka funduje nam totalny rollercoaster emocjonalny. Ileż ja wylałam łez, czasem pojawił się uśmiech na twarzy a chwilami miałam ochotę co niektórych tam powybijać. Były też takie chwile, że musiałam odłożyć książkę i odczekać chwilę aż się uspokoję. Ta historia nie dość, że jest pięknie wydana, to jeszcze zawiera cudowną historię, od której ciężko się oderwać. Książka zawiera sceny przemocy, gwałtu i znęcania psychicznego. Ale znajdziecie tu również motyw drugiej szansy, walkę o lepsze życie i przyjaźń. Fabuła jest genialnie wymyślona. Uwielbiam kluby motocyklowe i ich imprezy 😅 Autorka ma lekkie pióro, którym czaruje i wciąga czytelnika w mroczne sidła tej książki. Jeżeli szukacie historii, po której wasze serce najpierw pęknie, a później kawałek po kawałku będzie się sklejało, to jest właśnie idealna książka dla Was. Ja pokochałam ją całym sercem. Polecam ❣️