27.29
Romans
Amare
Przeznaczona diabłu Tom 2
27,29 zł
Cena rekomendowana: 35,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: jutro (środa 24.06.2026)
Opis
Ucieczka przed miłością jest równie niemożliwa, jak ucieczka z mafijnego świata.Sfingowanie śmierci swojej i syna wydawało się Alessie jedynym sposobem ucieczki z piekła, do jakiego trafiła, wiążąc się z szefem mafii znanym jako Diabeł. Nie sądziła, że ich drogi jeszcze kiedyś się przetną, ale los bezczelnie z niej zakpił… Jedno spotkanie ponownie obudziło w niej wątpliwości. Czy kobieta ma prawo odbierać ojcu możliwość patrzenia, jak dorasta jego własne dziecko? Alessa postanawia wrócić z zaświatów i spróbować zbudować rodzinę na nowo. Ale czy Antonio, raz odrzucony i oszukany, da jej jeszcze jedną szansę? Czy i tym razem okaże się, że Alessa jest przeznaczona tylko jemu?
Szczegóły
Tytuł
Przeznaczona diabłu Tom 2
Autor
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2023
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
258
Języki
polski
ISBN
9788383134543
Rodzaj
Książka
EAN
9788383134543
Data premiery
2023-05-08
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Zaczytani Sp. z o. o.
Dodałeś produkt do koszyka
Przeznaczona diabłu Tom 2
27,29 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Fingując śmierć swoją i syna, Alessie myślała że uda jej się uciec z piekła. Jednak los bywa przewrotny. Jedno spotkanie wzbudza w dziewczynie wątpliwości. Czy ma prawo odebrać ojcu możliwość wychowywania dziecka. Dziewczyna wraca z zaświatów aby spróbować na nowo, poskładać swoją rodzinę. Ale czy jest to jeszcze możliwe? Czy oszukany Antonio będzie potrafił wybaczyć kobiecie oszustwo? "Będę diabłem, tak jak widzi mnie cały świat. Tak jak ona mnie widziała, kiedy ją poznałem". "Przeznaczona Diabłu" tom 2 to kontynuacja losów bohaterów. Pierwsza część autorka zakończyła tak, że zostawiła czytelników z otwartą buzią. Nie mogłam się doczekać aż poznam dalsze losy Alessie i Antonia. Nie brakowało tu emocji, oraz pikanterii 😉 Oczywiście książkę pochłonęłam w jeden dzień. Bohaterowie jak zawsze fajnie wykreowani, chodź Alessie trochę mnie irytowała momentami ale to taki malutki minus. Fabuła nie zostawia miejsca na nudę, napisana jest z perspektywy każdego z bohaterów, dzięki czemu możemy bardziej wczuć się w ich uczucia. Za dużo pisać Wam nie będę, bo te emocje trzeba przeżyć samemu i poczuć na własnej skórze 🤭 Polecam moim zdaniem nie pożałujecie 😉