23.39
Książki o miłości i zakochaniu
Wilga
Przytulanki. Jak dobrze mi z Tobą
23,39 zł
Cena rekomendowana: 29,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Czuła, rymowana opowieść o dwóch pingwinkach – mamie i jej dziecku. Historia pełna wsparcia, dumy i bezwarunkowej miłości, idealna do wspólnego czytania przed snem, budująca bliskość i poczucie bezpieczeństwa.
Top 5
- Wzruszająca historia o miłości mamy i dziecka
- Rymowana forma sprzyjająca czytaniu na głos
- Piękne ilustracje tworzące atmosferę czułości
- Budowanie bliskości i poczucia bezpieczeństwa
- Idealna książka na prezent i wspólne wieczory
Kraj produkcji: PL
Szczegóły
Rok wydania
2026
Oprawa
Twarda
Ilość stron
26
Format
18.0 x 18.0 cm
ISBN
978-83-8425-335-9
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788384253359
Data premiery
2026-01-28
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Przytulanki. Jak dobrze mi z Tobą
23,39 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Masz w domu maluszka? Kochasz tulić go przed snem, czytając mu książki? Jestem pewna, że Twój smyk też uwielbia te chwile. Bo w rytuale wieczornego czytania jest coś magicznego. Daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, buduje więź z rodzicem i koi wszystkie stresy z dnia. To właśnie takie chwile są fundamentem szczęśliwego dzieciństwa. Dorastania w poczuciu bycia kochanym i wystarczającym. Jeśli miałabym wskazać pozycję, która jest kwintesencją, tak ważnego dla mnie BLISKIEGO CZYTANIA, byłaby to ta niewielka książka. Niech Was przy tym nie zmyli jej format. Może jest i mała, ale wniesie w Wasze życie coś wielkiego! Wysyci serduszka dzieci pewnością, że kochacie je, wspieracie i zawsze będziecie obok. Że, dzięki nim, Wasz świat stał się wspanialszy i pełniejszy. A Wam pozwoli zwolnić po gonitwie codzienności i po raz kolejny dostrzec, jak wielkim skarbem zostaliście obdarzeni. „Jak dobrze mi z Tobą” to wzruszająca, rymowana opowieść o dwóch pingwinkach - mamie i jej dziecku, których codzienne przygody - wspólne patrzenie w niebo, pływanie, jazda na łyżwach, czy lepienie bałwana - są okazją do wypowiedzenia przez mamę słów miłości i wdzięczności. Za każdą chwilę razem, każdy uśmiech, każdą lekcję i przygodę, jakie dzięki maluszkowi przeżywa. Jej słowa są tak ciepłe, że aż dziw, że te lodowce na ilustracji nie topnieją. Jestem przekonana, że przeczytane przez Was, ogrzeją serca i Waszych maluszków. Piękna jest ta książka! Polecam!