42.7
Thriller
Labreto
Pustka
Wydawnictwo:
Labreto
Oprawa: broszurowa
42,70 zł
Cena rekomendowana: 59,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 1-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
Nie każda zbrodnia kończy się wraz z wyrokiem.
Gdy córka Wiktora Sosnowskiego walczy z białaczką, on sam dostaje wiadomość, która zmienia wszystko:
"Co zrobisz dla swojego dziecka?"
Włamanie na Żoliborzu odsłania sprawę sprzed lat, o której nikt nie miał już pamiętać. Stare akta, rodzinne sekrety i szantażysta, który zna prawdę o winach, które nigdy nie zostały rozliczone. Każda decyzja przybliża Sosnowskiego do uratowania córki. Albo do ostatecznego upadku.
"Pustka" to mroczny thriller o zemście, winie i granicach, które zacierają się, gdy stawką jest życie dziecka.
Szczegóły
Rok wydania
2026
Oprawa
broszurowa
Ilość stron
280
Format
205x145 mm
ISBN
9788383971070
Rodzaj
Książka
EAN
9788383971070
Kraj produkcji
PL
Producent
Labreto Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Pustka
42,70 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
„Pustka” Agnieszki Peszek będzie miała premierę 30 czerwca. Powiem szczerze, że książki autorki są coraz bardziej popularne. Co drugie konto książkowe na instagramie mocno zachwala jej powieści. Gdy dostałam propozycję recenzencką tego tytułu to nie namyślałam się długo. Liczyłam na coś naprawdę dobrego. Gdy córka Wiktora Sosnowskiego, czynnego policjanta, zachorowała na białaczkę, jej ojciec postanawia zrobić wszystko, by uratować jej życie. Gdy dostaje wiadomość, że ma rozwiązać starą sprawę kryminalną inaczej jego dziecko ucierpi, jest poświęcić naprawdę wiele, by do tego nie dopuścić. Przyszłość miesza się z teraźniejszością. A rozwiązanie zagadki wcale nie jest proste. Mam przede wszystkim problem ze stylem autorki. Wydał mi się jeszcze taki nieociosany. Moje czytanie przypominało taki bieg z przeszkodami. Cały czas się o coś potykałam. Druga sprawa to chaos w fabule. Bardzo długo się gubiłam i nie umiałam się połapać kto jest kim i gdzie tego kogoś przykleić. Oczywiście w miarę czytania było coraz lepiej, jednak do samego końca książka niczym mnie nie zaskoczyła. Rozwiązanie zagadki było okej, ale nie wywołało to u mnie żadnych emocji. Jedynie obok wątku obyczajowego nie można było przejść obojętnie. Bardzo kibicowałam Natalce i miałam nadzieję, że tutaj wszystko skończy się dobrze. Jestem trochę zawiedziona tą historią. Nie ukrywam, że miałam duże wymagania co do tej autorki i moje oczekiwania nie zostały zaspokojone. Ale może inna jej książka bardziej mi się spodoba. Zamierzam to kiedyś sprawdzić.