12.99
Romans
Flow Books
Ricochet. Tom 1.5
12,99 zł
Cena rekomendowana: 49,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Kontynuacja bestsellerowej serii Addicted po raz pierwszy w Polsce!
Kilka pierwszych dni po odstawieniu jest torturą. Szczególnie gdy jesteś uzależniona od seksu, a twojego chłopaka nie ma tuż obok.
Lily i Lo postanawiają walczyć ze swoimi nałogami. Każde z nich toczy odrębną bitwę, której wynik będzie miał wpływ na przyszłość ich relacji. Droga, jaką muszą przejść, okaże się prawdziwą męką
i największą dla nich dotychczas próbą. Ból, szczęście, radość, krzywda zaczną odbijać się rykoszetem od każdej obranej przez nich ścieżki i od każdego z odkopywanych wspomnień.
Czy sama miłość wystarczy, by pokonać nałóg?
Muszę być silna. Dla niego. Dla siebie. Dla nas.
Kilka pierwszych dni po odstawieniu jest torturą. Szczególnie gdy jesteś uzależniona od seksu, a twojego chłopaka nie ma tuż obok.
Lily i Lo postanawiają walczyć ze swoimi nałogami. Każde z nich toczy odrębną bitwę, której wynik będzie miał wpływ na przyszłość ich relacji. Droga, jaką muszą przejść, okaże się prawdziwą męką
i największą dla nich dotychczas próbą. Ból, szczęście, radość, krzywda zaczną odbijać się rykoszetem od każdej obranej przez nich ścieżki i od każdego z odkopywanych wspomnień.
Czy sama miłość wystarczy, by pokonać nałóg?
Muszę być silna. Dla niego. Dla siebie. Dla nas.
Szczegóły
Tytuł
Ricochet. Tom 1.5
Autor
Wydawnictwo
Seria
Wydanie
1
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
320
Format
14.0 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788324095087
Tłumacze
Wyględowska Natalia
Rodzaj
Książka
EAN
9788324095087
Data premiery
2024-07-31
Kraj produkcji
PL
Producent
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Ricochet. Tom 1.5
12,99 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
, - Co jeśli ja też jestem takim wyzwalaczem? - Nie Lil. Ty jesteś jego przecieństwem. Jesteś moją ostoją. Moim domem. Lubicie łączniki w seriach? Szczerze mówiąc nie byłam przekonana do tej formy kontynuowania historii bohaterów Addicted, ale.. To było coś świetnego. Po prostu rozłożyło mnie na łopatki i siedziałam z otwartymi ustami w myślach mówiąc jakie to jest cholernie dobre. Ricochet jest właściwie dłuższym opowiadaniem i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce bezpośrednio po zakończeniu pierwszej części tak więc mamy wrażenie jakbyśmy nigdy nie wyszli z wykreowanego przez dwie wspaniałe autorki świata. Tym razem głos całkowicie należy do Lils , bowiem jej ukochany, będący jednocześnie najlepszym przyjacielem wyjechał by podjąć leczenie i wrócić do swej wybranki jako odmieniona, lepsza wersja siebie. Ona mimo ,że oczywiście to rozumie i stara się być dzielna początkowo jest niesamowicie zagubiona i nie potrafi znaleźć ukojenia , lecz z pomocą dziewczynie przychodzi siostra , Rose, u której nasza bohaterka zatrzymuje się by nie ulegać pokusie powrotu do przeszłości. Ona również decyduje się na rozpoczęcie terapii , choć wracanie do trudnych wspomnień sprawia jej niewyobrażalny wręcz ból, ale fakt ,że się nie poddaje naprawdę pragnie walczyć o siebie w imię tego co kocha najbardziej. A wątek sesji terapeutyczny jest naprawdę niezwykle poruszający. Choć książka nie jest obszerna a jej przeczytanie zajmuje dosłownie jeden wieczór otrzymujemy tu coś naprawdę pięknego i przepełnionego cudownymi emocjami. Kolejne części biorę w ciemno 💜
„Ricochet” to kontynuacja „Addicted to you”. Oboje bohaterów walczy ze swoimi nałogami. Nie jest to jednak takie proste. Każde z nich toczy swoja bitwę i każdy z nic jest sam. Czy uda im się? To jak przebiegnie ta walka z samym sobą będzie miała wpływ na ich przyszłość. Jest tutaj więc wiele emocji. Nie jeden raz wzruszycie się. Będziecie czuć ból, cierpienie i czasami samotność Lily i Lo. Czytając będzie zastanawiać się czy starczy im tej miłości by wygrać z własnym nałogiem. Ta część jest o wiele lepsza niż pierwsza. Od razu czuć wiele emocji, po których ciężko wrócić do rzeczywistości. I ciężko opisać jakie uczucia towarzyszą w trakcie czytania. Musicie sami przekonać się. Narracja tutaj jest z punktu widzenia Lily. Możemy bardziej poznać jej postępowanie i to co czuje. Za brakło mi tu jednak Jo. Bardzo go polubiłam w pierwszej części i nie ukrywam, że chciałabym o nim więcej poczytać. Dużo jest tutaj za to Connor, Rose, Daisy i Ryke. Czy to źle nie? Nie. Na dość cienka książka bardzo pokazuje relacje pomiędzy siostrami Calloway oraz brak wsparcia ze strony rodziców. Wszystko to sprawia, że książkę czyta się błyskawicznie i ze łzami w oczach. Chociaż bywają tutaj również momenty, które rozbawią. Polecam!