Filtrowanie
Seria Fortuna i namiętności
Liczba produktów: 6
Liczba produktów: 6
Seria Fortuna i namiętności
„Fortuna i namiętności” to pełna pasji i intryg powieść historyczna autorstwa Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, osadzona w burzliwych realiach XVIII-wiecznej Polski i Litwy. Dwutomowa saga przenosi czytelnika do czasów politycznych spisków, zdrad i intensywnych emocji, gdzie miłość i ambicje splatają się w gęstą sieć dramatycznych wydarzeń. Dzięki dynamicznej narracji i wielowymiarowym bohaterom książki pochłaniają od pierwszej do ostatniej strony.
Kluczowe cechy serii:
- Starannie oddane realia historyczne, w których polityka, społeczne konwenanse i wielkie uczucia odgrywają kluczową rolę.
- Fascynujące bohaterki i bohaterowie uwikłani w sieć intryg, zdrad i miłosnych uniesień.
- Pełna napięcia fabuła z licznymi zwrotami akcji, dynamicznym tempem i barwnym tłem epoki.
- Styl łączący literacką elegancję z emocjonującą narracją, która angażuje czytelnika od pierwszych stron.
- Doskonały wybór dla miłośników powieści historycznych, romansów i pełnych dramatyzmu opowieści o losach ludzi na tle wielkich wydarzeń.
Seria „Fortuna i namiętności” to pasjonująca podróż do świata, w którym miłość i ambicje kształtują losy bohaterów, a polityczne intrygi i dramatyczne wybory prowadzą do nieoczekiwanych konsekwencji. To powieść, którą czyta się jednym tchem, pełna namiętności i emocji, oddająca ducha burzliwego XVIII wieku.
Czytaj więcej
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej