loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

„Homo romanus” to seria podręczników do nauki łaciny i kultury antycznej. Cykl jest przeznaczony dla uczniów i uczennic szkół średnich. Autorami podręczników są Elżbieta Wolanin, Aleksandra Klęczar oraz Janusz Ryba.
Seria „Homo romanus” składa się z dwóch części - pierwsza umożliwia poznanie łaciny i kultury antycznej na poziomie podstawowym, natomiast druga może być wykorzystana podczas zajęć z uczniami chcącymi zagłębić się w tę dziedzinę. Każda z książek składa się z pięciu modułów tematycznych, podzielonych na pięć lekcji zasadniczych i jedną podsumowującą. Na końcu zamieszczono aneks gramatyczny oraz łacińsko-polski słowniczek. Dzięki serii uczniowie mogą poznać podstawy łaciny oraz kulturę antyczną w sposób przystępny i interesujący. Wszystkie materiały zawarte w publikacjach są zgodne z wytycznymi najnowszej podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, a książki są wieloletnie.
 

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO