loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Informatyka na czasie

Liczba produktów: 7

„Informatyka na czasie” to seria podręczników i zeszytów ćwiczeń dla uczniów i uczennic liceum oraz technikum. Publikacje skupiają się na przekazaniu praktycznej wiedzy i umiejętności informatycznych. Książki ukazują się nakładem wydawnictwa Nowa Era. Polskie Towarzystwo Informatyczne przyznało serii nagrodę dla najlepszej informatycznej książki 2021 roku.
Seria „Informatyka na czasie” została opracowana w taki sposób, by młodzież mogła korzystać z publikacji zarówno w trakcie lekcji, jak i samodzielnej nauki w domu. W podręcznikach znajduje się wiele ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności oraz interesującej tematyce, które pomogą w utrwaleniu nabytej wiedzy i umiejętności. Autorzy publikacji edukacyjnych postarali się wzbudzić autentyczne zainteresowanie tematem, poprzez umieszczenie ciekawostek oraz przykładów zaczerpniętych z życia, bliskich doświadczeniu nastolatków.
Seria „Informatyka na czasie” składa się z trzech podręczników z zakresu podstawowego oraz dwóch podręczników z zakresu rozszerzonego. W zakresie podstawowym poruszane są takie tematy, jak: edytor tekstu, tworzenie prezentacji i stron WWW, grafika 2D i 3D oraz bezpieczeństwo w sieci. Omówione są również arkusze kalkulacyjne, bazy danych, podstawy algorytmiki oraz programowania w językach C++ i Python. Natomiast w zakresie rozszerzonym, dodatkowo poruszane są tematy związane z sieciami komputerowymi, projektowaniem rozwiązań w językach C++ i Python oraz tworzeniem infografik.
 

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO