loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Jezus jest z nami

Liczba produktów: 3

Jezus jest z nami. Religia - podręcznik dla 3. klasy szkoły podstawowej - AZ-1-01/12

14.43 Religia Jedność
14,43 zł
19,01 zł
Cena regularna: 19,01 zł (-24%)
Najniższa cena z 30 dni:
14,18 zł (+2%)

Jezus jest z nami. Religia - zeszyt ćwiczeń dla 2. klasy szkoły podstawowej

8.12 Religia Jedność
8,12 zł
9,50 zł
Cena regularna: 9,50 zł (-15%)
Najniższa cena z 30 dni:
7,84 zł (+4%)

„Jezus jest z nami” to seria podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki katechezy dla uczniów i uczennic klas I - III szkół podstawowych. Publikacje przygotowują dzieci do wzięcia udziału w Eucharystii oraz uzyskania sakramentu Komunii Świętej w Kościele Katolickim. Cykl jest wydawany przez Wydawnictwo Jedność.
Seria „Jezus jest z nami” przedstawia w prosty i zrozumiały sposób tematy związane z religią, Bogiem oraz sakramentami świętymi. Podręczniki składają się z trzech sekcji, z których pierwsza nosi tytuł „Jezus mówi”. W tej sekcji nauki Jezusa zostały wprowadzone do codziennych sytuacji, z którymi dzieci często się stykają. Kolejna sekcja zatytułowana „Pomyśl” zachęca do dyskusji i samodzielnych przemyśleń na temat omawianych zagadnień. Każdy rozdział kończy sekcja „Zapamiętaj”, która pomaga uczniom i uczennicom podsumować i utrwalić zdobytą wiedzę. Dodatkowo, książka posiada atrakcyjną szatę graficzną, która jest ułatwia pracę z książką. Tematy mają na celu poszerzenie wiedzy i świadomości religijnej dzieci. Aby osiągnąć lepsze efekty w nauce, do każdego podręcznika dołączony jest skorelowany z nim zeszyt ćwiczeń. Każdy rozdział ćwiczeń jest ściśle powiązany z treścią książki, co pozwala na utrwalenie zdobytej wiedzy. Zadania zawarte w zeszycie są dostosowane do wieku dzieci i obejmują różnorodne i interesujące ćwiczenia. Są to m.in. kolorowanki, rysowanie na zadany temat, wyklejanki, krzyżówki i łamigłówki, które zachęcają do samodzielnej pracy i nauki poprzez dobrą zabawę.

 

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań czytam@czytam.pl
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO